Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Haha laski coś na dobry poranny humor mam 🤪
Jak mamy być grzeczni, skoro jak byliśmy mali, to oglądaliśmy Tarzana, który chodził półnago. Kopciuszek wracał o 12.00 w nocy. Pinokio kłamał. Alladyn był złodziejem. Batman jeździł 320kmh. Królewna Śnieżka mieszkała z 7 chłopakami. Papaj palił fajki i miał pełno tatuaży. Pacman biegał po ciemnej sali i jadł kolorowe pigułki od których dostawał energii. Bolek i Lolek oraz Tola, żyli w trójkącie. Żwirek i Muchomorek byli parą. A Pan Kleks czytał poradniki Młodego Zielarza,Kaczor Donald chodził bez majtek a Smerfetka była jedna na wioskę 🙂

HEHEHE DOBRE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co do Allegro to ja jestem chyba uzalezniona, bo co chwila cos licytuje luz zamawiam 🙂 Czy to dla mnie czy dla moich chlopakow 😆
A listonosz lub kurier to sa u mnie prawie coziennie i jeszcze troche to kaza mi na poczte po paczki przychodzic, bo listonoszowi sie nie bedzie chcialo hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj na 14 wybieram się na szkolenie dotyczące zakładania gospodarstw agroturystycznych czyli mówiąc potocznie "pokoi do wynajęcia". a że moja miejscowość uzdrowiskowa to kuracjuszy jest mnóstwo, niektórzy w uzdrowisku są, niektórzy w pensjonatach mieszkają. a niektórzy wolą u prywatnych osób. a że mają zamiar mówić o tym jakie dotacje można na to dostać to pójdę i posłucham 🙂 może mi się przyda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Co do Allegro to ja jestem chyba uzalezniona, bo co chwila cos licytuje luz zamawiam 🙂 Czy to dla mnie czy dla moich chlopakow 😆
A listonosz lub kurier to sa u mnie prawie coziennie i jeszcze troche to kaza mi na poczte po paczki przychodzic, bo listonoszowi sie nie bedzie chcialo hehe 😉


u mnie jest to samo 🙂 bo jak nie ja to mój tata 😁 i tak samo jak u Ciebie listonosz lub kurier jest prawie codziennie 😁 a kurierów to już z różnych firm znam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj postanowiłam mniej pisać a zająć się trochę sobą i domem, nie w sensie sprzątania, bo w tym pomaga mi mamcia. Tylko zakupowym, mój M ze mną będzie łaził w tempie żółwim i może uda się coś Adasiowi kupić 🙂
Jeszcze Wam opowiem mój sen ostatni 😆 w sumie się przestraszyłam, bo śniło mi się że miałam do urodzenia 10 główek dziecka. Same główki mi się śniły, aż się obudziła i pomyślałam jak to dobrze, że tylko jedną muszę się postarać urodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia masz skórcze przepowiadające jak cie boli brzuch na okres 😮
Skurcze przepowiadające. Mogą pojawić się na kilka tygodni, dni, a nawet parę godzin przed porodem.

Wywołują ból podobny do menstruacyjnego oraz ból krzyża.
Są nieregularne.
Pojawiają się co kilkanaście minut, trwają ok. 15-30 sekund.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
wanilia masz skórcze przepowiadające jak cie boli brzuch na okres 😮
Skurcze przepowiadające. Mogą pojawić się na kilka tygodni, dni, a nawet parę godzin przed porodem.

Wywołują ból podobny do menstruacyjnego oraz ból krzyża.
Są nieregularne.
Pojawiają się co kilkanaście minut, trwają ok. 15-30 sekund.


Wstałam rano i było ok a teraz znów brzuch zaczyna boleć i ledwo dotknę to sie twardy robi. A gorąco to mi chyba z nerwów. Do lekarza sie umawiam na 100% na popoludnie, chyba lepiej spanikowac raz za dużo niz raz za mało 😮 Brzuch brzuchem ale niech luknie co sie z szyjka dzieje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki. Wczoraj nie mogłam "wejść" na Brzuszka, bo niby serwera nie można było znaleźć... Takiego miałam nerwa, że nawet męża posądziłam, że po akcji z paniką z powodu małej Ani mi specjalnie coś zablokował 😁 wariatka ze mnie...czyżby uzależnienie?? hehe... ale już jest ok, dzisiaj normalnie mi wyświetla wszystko..
Dzięki za rady odnośnie kaszlu, zaaplikowałam miód, czosnek, mleczko. i pomogło mi też zaparzenie majeranku... polecam.
dziś już dużo lepiej się czuję. Meliska, a Ty jak??
Co do wydzieliny, ja nic nie mam... może to źle?
ile płaciłyście za Oilatum/Emolium? Ale to drogie. Wydaje mi się, że w aptece widziałam jakąś promocję, ale nie wiem, czy nie był to płyn od 1 miesiąca życia... więc odpada...
kurcze z biustonoszami też mam problem, nie wiem jaki kupić do karmienia. chyba póki co to najzwyklejszy, a potem zobaczę jak będzie mi z nim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dziewczynki 🙂
mi sie śniło że urodziłam chłopca ale przy porodzie troszke nosek mu sie skrzywił .........nie wiem jak to mozliwe ale nie ważne ...... i wogóle jeszcze nie byłam przygotowana na powitanie maluszka ani pieluch ani ciuchów ani wanienki...... masakra

coq co do znieczulenia to jeszcze nie wiem jakie dokladnie ale jak uzupełnie wiadomości po wizycie dam znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadia super, że zdrowiejesz 🙂 a co do biustonoszy to ja zamówiłam na Allegro teraz takie zwykłe do karmienia bez fiszbin. A po porodzie pojadę do sklepu i sobie kupię jakieś ładniejsze etc. ale teraz uważam, że nie ma sensu, bo nie wiem jak moje cycki będą wyglądać 😉 czy urosną czy nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
dorianna napisał(a):
Co do Allegro to ja jestem chyba uzalezniona, bo co chwila cos licytuje luz zamawiam 🙂 Czy to dla mnie czy dla moich chlopakow 😆
A listonosz lub kurier to sa u mnie prawie coziennie i jeszcze troche to kaza mi na poczte po paczki przychodzic, bo listonoszowi sie nie bedzie chcialo hehe 😉


u mnie jest to samo 🙂 bo jak nie ja to mój tata 😁 i tak samo jak u Ciebie listonosz lub kurier jest prawie codziennie 😁 a kurierów to już z różnych firm znam 😁

hehe, a moj malz tylko pyta, ze co ja robie z pieniedzmi, ze jest ich coraz mniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):

dziś już dużo lepiej się czuję. Meliska, a Ty jak??
Co do wydzieliny, ja nic nie mam... może to źle?
ile płaciłyście za Oilatum/Emolium?

Nadia ja też ożyłam... kaszlowi powiedziałam do widzenia... ale zatoki nadal pełne 🤢
Ja kupiłam Emolium - w aptece na Allegro koszt ok. 25 zł + przesyłka za 400ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dorianna napisał(a):
Co do Allegro to ja jestem chyba uzalezniona, bo co chwila cos licytuje luz zamawiam 🙂 Czy to dla mnie czy dla moich chlopakow 😆
A listonosz lub kurier to sa u mnie prawie coziennie i jeszcze troche to kaza mi na poczte po paczki przychodzic, bo listonoszowi sie nie bedzie chcialo hehe 😉


u mnie jest to samo 🙂 bo jak nie ja to mój tata 😁 i tak samo jak u Ciebie listonosz lub kurier jest prawie codziennie 😁 a kurierów to już z różnych firm znam 😁

hehe, a moj malz tylko pyta, ze co ja robie z pieniedzmi, ze jest ich coraz mniej 😉

skąd ja to znam 😉
to takie przyjemne, nawet jak nie można wyjść to zakupy same przychodzą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...