Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiem ,dziewczynki i generalnie ich zdanie mam głęboko w d.... Ale nerwa mnie złapała wtedy. Oni zawsze musza swoje 5 groszy wrzucić. Ola przec całaciąze była chłopakiem (tak mówił lekarz nawet 2 dni przed porodem), wiec byli źli że urodziła sie dziewczynka. Potem szwagier dał swojej córce Maja -też źle bo to pszczółka. Potem my daliśmy Jagoda a to owoc leśny . No i teraz Maks -pies
No i jak tu się nie wkur....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My z mężem długo sie staraliśmy o drugie dzieciątko i moja rodzinka wie od dawien dawna,że jak będzie dziewczynka to bedzie Dobrusia a tesciowa do tej pory sie pyta i przekręca to imie,mąż sie wkurza wtedy 🙂 raz się pyta o imie a raz przekręca pyta się np "jak tam Dagmarka" a nas szlak trafia bo ile razy mozna tłumaczyc???




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to widze że nie tylko ja mam takie przeboje z teściami. U mnie długo teściu na Jagode -Jadwiga wołał. Bo to jest prawdziwe imię a tamto wymyslone.

A zdjęcie jest z imprezki, więc doporowadziłam sie na nią do stanu użyteczności publicznej:laugh: . Na codzień tak piknie nie jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczunki kochane 🙂

Ola wcale się nie przejmuj tym,a tym bardziej nie denerwuj tylko śmiej 😉Ludziom na strość zawsze odbijało i będzie odbijać..
Ja na szczęście nie mam teściów 🙂

Oklask dla Mimi 🙃 [img size=100]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/21-2dbdfd672ab495d744ad0c190d424c7f.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniu kochana nie martw się,z dzidzią jest napewno wszystko dobrze,jak też się obawiałam jak byłam ostro przeziębiona i jest wszystko ok.Idź do lekarza w poniedziałek najlepiej i za dużo czosnku też nie jedz..mnie po nim troche brzuch bolał i robił się juak mały balonik,tylko dwa dni kurowałam się nim..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola30 napisał:
Monia , ja tez uwielbiam czosnek 🙂
Hej Aniu, jak tam u Ciebie ze zdrówkiem? Bo ostanio jak tu byłam to cos z brzuszkiem miałaś? Lepiej już?


dziękuje,tak już jest wszystko dobrze 🙂
miałam chyba jakieś batkerie w jelitach,męczyłam się troche dłużej,bo bez leków,ale już wszystko przeszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Hej Aniu kochana 🙂Wyspałaś się? 🙂Jak tam dzidzia 🙂?MOja odsypia chyba po wieczorem szalała 🙂 ja chcialam juz spac a Ona sie bawic 🙂







tak jestem wyspana 🙂a dzidzia w nocy dawał popalić,nawet Misza poczuł ruchy,bo szybko przyłozyłam jego dłoń 🙂a teraz maleństwo śpi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...