Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej mini pisałam na fc ale ty niemasz tam konta już tydzień leże w szpitalu pojechałam z zapaleniem płuc obustronym i temp 39 st od wtorku niemam temp robili wymaz z gardła wyszła bakteria h1n1 świńska grypa jak to muwią ale już jest dobrze minęły duszności temp dostaje antybiotyki dziecko też kopie ile może mam nadzieję że pod koniec tyg mnie wypiszą do tego czasu muszę mieć płuca czyste dzieci już tęsknią ja też cholernie za nimi jest zakaz odwiedzin w szpitalu czuje się jak więzieniu nawet na korytarz niewolom wyjść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rety 2 tyg w szpitalu dziś pocieszyli mnie jeszcze mnie nie wypiszą napewno do przyszłego tygodnia tu będę. Słychać jeszcze zmiany te przejściowe na płucach normalnie mam dość ludzi do domu wipisują a ja dalej leże już nie wspomne że ten zakaźny to jest tak oblesny szpital brzuch mnie boli z nerwów i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Asiu bardzo się cieszę,że juz w domku jesteś 😆
A u nas wczoraj koszmar, Szymek wsadził sobie kawałek plastiku od zabawki do nosa 😞 Laryngolog,krzyki nie z tej ziemi, krew..ehh..psychicznie normalnie wysiadłam 😞 Dobrze,ze udało się to wyciągnąć..i nie skończyło się na stole operacyjnym.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka jeszcze raz serdeczne gratulacje!

Super, że wszystko dobrze się skończyło... Mały zdrowy i śpi to najważniejsze. Kuba zawsze był mądrym chłopcem więc w roli starszego brata też sprawdzi się rewelacyjnie.
Ps. za drugim razem trochę łatwiej jest?

Szybkiego powrotu do formy i dużo zdrówka dla Waszej Czwóreczki

Ja z Łucją od piątki na opiece - pierwsze syropki nie pomogły i na antybiotyku się skończyło, a szkoda bo już w podskokach chodziła do przedszkola - coraz bardziej jej sie podoba 🙂
ogólnie wszystko po staremu.

Pozdrawiamy gorąco... :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 karola gratulację ależ ten czas szybko ucieka 🙂 zanim się obejrze i ja bede po wszystkim tym bardziej że termin mam na 10 maja a moge 2 tyg szybciej urodzić tak jak zuzie , w czwarek ide na usg jestem ciekawa co słychać ostatnio go widziałam w grudniu , bo w szpitalu mi robili usg ale tak beznadziejnie było łózko ułożone ze nic nie widziałam , bardzo wyraznie sie wypycha i rusza . pozatym zauważyłam że brzuszek już mi opadł w dół przedtem maiłam jak piłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej kobietki!!!

Inka-Gratuluje z calego serca!!! Buziaczki dla was!!! 😘 😘 😘 🙂
Asia-Tobie rowniez gratuluje synusia,duzo zdrowka dla was 🙂 Mam nadzieje ze po chorobie doszlas juz calkowicie do siebie 🙂 buziaki
Mimi-Co tam u was??

A u nas,czas leci... Phill do przedszkola chodzi bardzo chetnie,od czasu kiedy mial zapalenie uszu trzyma sie dzielnie i nie choruje (odpukac). Zrobil sie maly pyskacz i zlosnik 🤢
Za to u mnie mniej optymistycznie, poki co hormony tarczycowe uregulowane od dluzszego czasu,ale mimo wszystko gospodarka hormonalna pod wielkim znakiem zapytania.Do endokrynologa dostalam sie dopiero na kwiecien 😠
Dobija mnie to, tym bardziej ze juz tak dlugo staramy sie o drugie dziecko i co chwile wyskakuje cos nowego,a leczenie trwa dlugo 😞 Mam juz dosc!!!
Trzymam sie zalecen wzorowo,przytylam (chociaz nie bylo latwo),leki biore systematycznie,badania itd... Przepraszam za gorzkie zale 😞

BUZIAKI I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE Z OKAZJI DNIA KOBIET 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki!!!
U nas po staremu, ja do pracy,Szymek do przedszkola i dni lecą jeden po drugim 😉
Wieczorem na szybko dom ogarniam i padam,nie mam nawet czasu i siły żeby włączyć komputer 😉
Szymek też chętnie chodzi do przedszkola,mówi coraz lepiej,ale bez rewelacji,tzn.często mówi nie wyrażnie,ale mam nadzieje,że niebawem to się poprawi 😉
ACSB będzie dobrze,dużo sił i cierpliwości w staraniach 😘Na pewno Wam się uda 😉
Inka gratuluję zdrowego synka 😆
Asiu juz niebawem i Ty będziesz miała szkraba przy sobie,zobacz jak ten czas leci 😉
Buziaczki dla Was kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w poniedziałek byłam na usg bo mi co tydzień przesuwała i od stycznia po tej grypie dopiero teraz mi zrobiła i wyszło mi że mam mało wód płodowych stwierdziła że niewie czy tak mało ich jest czy są schowane za dzieckiem i każe mi czekac do poniedziałku do 18.03 ze zrobi mi nastepne , dzis jest 18 marzec dała mi skierowanie do szpitala na badania mam afi 6 cm w srode pojade dopiero bo musze dzieciom opiekae zapewnic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Hej!!!

Dawno mnie nie bylo, za duzo wszystkiego sie ostatnio dzialo 🤢
Mianowicie,nadal choruje na te paskudna tarczyce,ale wyniki w koncu w normach.
Dwa miesiace temu zdiagnozowano u mnie cylke bezowulacyjne,od miesiaca jestem na stymulacji hormonalnej i monitoringu jajnikow.Wyhodowalam dwa pecherzyki dominujace,dzis dowiem sie kiedy bedzie owulacja 😉 Lekarz stwierdzil ze prawdobodobienstwo ciazy mnogiej jest bardzo wysokie, ale mi to nie przeszkadza, grunt zeby zajsc w ciaze i miec zdrowe dzieciatko(a) 😉

A tak ogolnie to wszystko ok.

A co u was kobietki?,zameldujcie sie czasem 🙂 buziaki i pozdrowienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
No nie udalo sie za pierwszym razem,ale zaczelam nowy cykl pelna nadzieji 😉 moze tym razem wyjdzie cos z tego.Znow dwa pechcerzyki,wiec daj Boziu ze beda dwa babelki 🙂

Asiu-Wierze ze masz dosc,troje malych babelkow plus obowiazki domowe to nie lada wyzwanie.Wierze ze sie denerwujesz i tracisz cierpliwosc,ale glowa do gory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...