Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asia85a napisał:
a dzidzie jak ma pierwsze dni lub tygodnie to co ją sie w domu ubiera wogule jak sie dzieci teraz ubiera


ja miałam dzieci na wiosnę i wtedy body śpiochy i kaftanik, albo body i pajacyk, ale jak będzie gorąco, to lepiej cieńsze rzeczy, koniecznie bawełniane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czytałam juz pare forum o lakatorach i wszystkie były reczne pozytywne opinie ,mi szwagierka muwiła ze mi da bo ma dwa i musze zobaczyc jakie to ona ma ,bo jak bedą jakies ciulowe to sobie zamuwie z alegro bo tam widziałam z aventu i butelkami itp i z TT takie nawet dosyc fajne i zapobiegaja zapalenia piesi tylko trzeba wydac 120 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu co do laktatora to ja miałam reczny, ale kupiłam teraz elektryczny. Nie wiem, czy bedzie potrezbny...ale wole mieć...gin mi powiedział, ze do szpitala mam sobie wziąśc bo po cesarce moge miec problem z rozpoczeciem karmienia.

nio a co do ciuszków, to wszytsko najlepiej bawełniane...i zalezy od pogody...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to wiem ze bawełniane ale mi chodzi kolej rzeczy ubierania czy pod kaftanik sie cos ubiera ,body pod co sie ubiera?czy odrazu dziecko w spioszki sie ubiera,,pytam sie bo moja mama to nawet niewiedziała co to body i po co to sie ubiera bo muwi ze jak ja sie urodziłam 25lat temu to inaczej sie dzidzie ubierało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
to wiem ze bawełniane ale mi chodzi kolej rzeczy ubierania czy pod kaftanik sie cos ubiera ,body pod co sie ubiera?czy odrazu dziecko w spioszki sie ubiera,,pytam sie bo moja mama to nawet niewiedziała co to body i po co to sie ubiera bo muwi ze jak ja sie urodziłam 25lat temu to inaczej sie dzidzie ubierało


najpierw zakładasz pieluchę, potem body a na to kaftanik i śpiochy, albo pajacyka i gotowe 🙂 Body to podkoszulek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Atus kawke spijam juz druga- ale wszystkie "inki" nie chce juz pic zwykłej, ani rozpuszczalnej bo przesadzam z ich iloscia...a potem mam niedobory witamin jak mi kofeina wypłukuje je z organizmu...


i magnezu brak... może stąd te skurcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
to wiem ze bawełniane ale mi chodzi kolej rzeczy ubierania czy pod kaftanik sie cos ubiera ,body pod co sie ubiera?czy odrazu dziecko w spioszki sie ubiera,,pytam sie bo moja mama to nawet niewiedziała co to body i po co to sie ubiera bo muwi ze jak ja sie urodziłam 25lat temu to inaczej sie dzidzie ubierało


na gołe ciałko zakładasz kaftanik lub body, potem pajacyka lub bluzeczkę i spioszki...wersja zimowa...a jak lato to mozesz od razu kaftanik i spioszki...a jak upał a dziecko ma z tydzien- lub 2 bodziaki same...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...