Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karola tak myslałam ze moze byc to puls , a gdzie tam poukładane stółz krzesłami sti w pokoju i kuchnia gazowa a meble do kuchni w piatek maja byc lub w czwartek jeszcze sie starych niewyniosło do pokoju musze kupic firainki i zasłony i dywan i jeszcze jakis naroznik by sie przydał i wtedy by było narezie to sie chodzi i przezuca z jednego konta do drugiego i tak bedzie do nastepnego tyg topuki sie meblów niezałoży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asia85a napisał:
karola tak myslałam ze moze byc to puls , a gdzie tam poukładane stółz krzesłami sti w pokoju i kuchnia gazowa a meble do kuchni w piatek maja byc lub w czwartek jeszcze sie starych niewyniosło do pokoju musze kupic firainki i zasłony i dywan i jeszcze jakis naroznik by sie przydał i wtedy by było narezie to sie chodzi i przezuca z jednego konta do drugiego i tak bedzie do nastepnego tyg topuki sie meblów niezałoży


Powoli, wszystko sobie poukładacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to zależy, jak rodziłam Mateusza, pojechałam ze skurczami co 2 min, ale dość słabymi, ale miałam pełne rozwarcie, więc od razu przekuli mi pęcherz i po dwóch parciach Mati już był...

a z Gabrysię było tak, że rodziłam ją 8 godzin i miałam wcześniej lewatywę, ale to nic strasznego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
ja jutro niewiem co bede robiła mąz rano przyjedzie po słuzbie przespi sie do obiadu i niewiem co on tam wymysli ja narazie pod wielkim znakiem zapytania


to dokładnie tak jak ja... mam ochotę gdzieś pojechać, żeby dzisiejszą wizytę u taty odreagować, ale co z tego wyjdzie... ciężko powiedzieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
a po co Ci???


bo ja mam isc lezec na troszke przed porodem
aby wszystko było jasne
jak "obcy" jest ulozony wzgledem dziecka
wyniki porobić na cukier
wymazy
i takie tam...


acha... ale jak Cie położą, to jak będzie wszystko ok z wynikami, to puszczą Cię do domu, czy będziesz czekać na poród???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
MIMI kazała pozdrowić wszystkie dziewczyny 🙂
u niej wszytsko ok, zadnych oznak zblizajacego sie porodu
we wtorek i dzie na wizyte wiec napisze co nowego
pod koniec sierpnia ma miec net 🙂


dziękuję za pozdrowienia i odzdrów ją ode mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...