Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
Dzień dobry wrześnione brzucholki! 🙂

Ja już po śniadanku,zrobiłam sobie pyszną bułeczkę z ziarnami,serem żółtym,wędlinką i rzodkieweczką:P
..i oczywiście pożarłam fantazję z wisienkami 🤪
teraz leże i czekam na "Dzień dobry tvn",będą mówić jak pozbyć się brzuszka po porodzie 🙂

Atuś śliczne masz te zdjęcia na nk i w ogóle bardzo ładna dziewczynka z Ciebie.Chyba tylko nasz wrzesnień ma takie ładne brzuszki 🙃

Toja ja w prawdzie pracowałam w gotówce,ale dokumentami hipotei też zajmowałam się.Na rozpatrzenie czeka się mniej więcej miesiąc,jeśli oczywiście jest wszystko ok.Będziesz musiała załatwić odpis z kw(nie pamiętam ile się płaci za to),te wszystkie dokumenty będą musiałay przejść przez wycene,ekonomistów,prawników..Każdy bank ma inne zasady,troche to potrwa 🙂


może napisze ci doklądniej to co pamiętam:
potrzebny był klientom
operat szacunkowy do tej wyceny,odpis z księgi wieczystej,dowód,zaświadczenie o wynagrodzeniu,bo będą Ciebie sprawdzać,pewnie jakies wydruki za media żeby potwierdzić adres jesli masz dwa adresy zameldowania i zamieszkania..jak jeszcze coś mi się przypomni to napisze Ci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
Czesc Karolcia już dałam Ci oklask 🙂
wyspałam się Atuś,musze dzisiaj jechać do fotografa odebrać zdjęcia,a wczśniej po odbiór wyników badań ze środy..


No ja popraniu wybieram się do szpitala na badania, potem muszę podejść sobie do banku żeby mi odblokowali dostęp do konta, bo nie mogę się zalogować na stronce i zakupy muszę zrobić, bo lodówka mi świeci pustkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Karolina80 napisał:
Dziewczynki a ja dziś cała noc miałam w kratkę...to o remoncie sniłam, to sniło mi się, ze karetka dziadka zabiera...taka jakaś ścieta przez to jestem...


No to nie za ciekawie miałaś, może uda Ci się chwilkę zdrzemnąć w dzień...


na napewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
22 kwietnia moja babcia skończyła 78 lat i na szczęście jeszcze się trzyma.W bardzo młodym wieku zaczęła pracować,było ich troje,a na tamte czasy było bardzo ciężo..tyle się nasłuchałam o Niemcach..


Babcia mojego Waldka ma 91 lat i tylko ze słuchem na problemy, ale nosi aparat i słyszy. Nawet na działkę sobie sama chodzi i sama wszystko robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
22 kwietnia moja babcia skończyła 78 lat i na szczęście jeszcze się trzyma.W bardzo młodym wieku zaczęła pracować,było ich troje,a na tamte czasy było bardzo ciężo..tyle się nasłuchałam o Niemcach..


Monia dziadek ma 85lat...pracował w Szkocji podczas wojny i w Niemczech...kochany jest,chociaz to Tomka dziadek 🙂
w pazdzierniku miał operacje na biodro po której smiga jak młody bg,a od 2 dni dostał dylerki, goraczki...wczoraj juz lekarz pogotowiembył wzywany....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
Ania i Misza napisał:
22 kwietnia moja babcia skończyła 78 lat i na szczęście jeszcze się trzyma.W bardzo młodym wieku zaczęła pracować,było ich troje,a na tamte czasy było bardzo ciężo..tyle się nasłuchałam o Niemcach..


Monia dziadek ma 85lat...pracował w Szkocji podczas wojny i w Niemczech...kochany jest,chociaz to Tomka dziadek 🙂
w pazdzierniku miał operacje na biodro po której smiga jak młody bg,a od 2 dni dostał dylerki, goraczki...wczoraj juz lekarz pogotowiembył wzywany....


może się poprawi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...