Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja Niuśka już najedzona okąpana i leży sobie grzecznie w łóżeczki zaraz pewnie odleci 🙂 a ja mam chwilkę na ogarnięcie domku zrobienie kolacji i wykapanie Olki

Buziaczki ja już spadam... do juterka 🙂

Kfffiatulec dla Aniutki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI SPOKO NIC SIE NIE DZIEJE Z TA MINIPIGSA, NIE STRESUJ SIE 🙂

MOJ MAZ POJECHAL NA SZCZEPIENIE Z MALYM, BO JA NIE MOGLAM- SERCE MI BY PEKLO. I POWIEDZIAL,ZE DOBRZE ZROBILAM,BO TYMEK BARDZO PLAKAL. TERAZ SPI. BIEDULEK MOJ KOCHANY. NIE KAPALISMY GO,BO BYL TAKI BIEDULEK, TYLKO CYCA DOSTAL I LULU.

DO JUTRA LALECZKI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

biedny Tymek, ja idę na szczepienie w środe za tydzień - ale tylko na 2 ukłucia - nasza doktorka(ta co chciała by wszystkich odchudzić) tak to rozłożyła żeby się moja dziecinka nie męczyła - jak dla mnie bomba

no i mam net - szkoda że taki drogi - złapali Grzesia w chwyt z "promocją" przez 12 miesięcy i automatycznym przedłużeniem umowy no i jeszcze obowiązuje nas okres wypowiedzenia 1,5 miesiąca wrrrr

a wczoraj po raz pierwszy od pojawienia się Rozalki obejżeliśmy razem film i tak od początku do końca 🙂 za jednym zamachem i bardzo nam się podobał - "wyrok śmierci" polecam, o tym jak koleś walczy z gangiem 🙂 niby banał ale naprawdę superowy

miłego dnia mamuśki

p.s. Zoltri ja z uwagą śledzę zażywanie przez Ciebie minipigułek no i podziwiam naturalnie. Ja nie umówiłam się jeszcze do ginekologa... wczoraj znowu miałam jakieś krwawienie, nie chce mi się iść do gina, nie chce żeby mnie ktokolwiek badał tam, nie chce mi się brać żadnych pigułek tym bardziej spirali, nie chce mi się stosować żadnych kalendarzykowych metod, nawet seksu mi się nie chce... kurde kawy mi się chce ale tego akurat nie mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASKI!!!

WCZORAJ JUŻ NIE ZAJRZAŁAM BO BYŁAM ZABIEGANA TZN,MĘŻUŚ ZOSTAŁ Z DZIEĆMI,A JA WYSKOCZYŁAM SOBIE Z KOLEŻANKĄ DO KNAJPKI NA PLOTKI I JAK WRÓCIŁAM TO JUŻ KĄPANIE,SZYKOWANIE LULU ITP

DZIEWCZYNY NIE MARTWCIE SIĘ NA ZAPAS SZCZEPIENIEM,BO TO ZALEŻY OD DZIECKA JAK JE ZNIESIE,MOJA JESSI WSZYSTKIE ZNOSIŁA DOBRZE,I MAŁA TERAZ TEŻ WIĘCEJ TYLKO SPAŁA,NASZCZĘŚCIE NIE MIAŁA ŻADNYCH GORĄCZEK ITP,ALE TA PANI CO ROBIŁA SZCZEPIENIE MÓWIŁA MI,ŻE GDYBY MIAŁA GORĄCZKĘ TO PODAĆ JEJ COŚ NA NIĄ,A JA DO NIEJ,ŻE TE WSZYSTKIE SYROPKI SĄ POWYŻEJ 3 M-CY,TO MÓWIŁA,ŻE TO NIE SZKODZI,ŻE MOGĘ DAĆ,ALE DAWKĘ ODPOWIADAJĄCĄ WADZE DZIECKA TAK JAK NAPISANE NA OPAKOWANIU 🙂

KWIATUSZEK DLA TYMKA ZA SZCZEPIENIE 😘 😘 😘

MOJA KUZYNKA WCZORAJ Z MALUCHEM WRÓCIŁA DO DOMU I W PIĄTEK JESDZIEMY POZAĆ VANESSKĘ Z KEVINEM,FAJNIE MIĘDZY NIMI 1,5 M-CA RÓŻNICY,ALE ZA KILKA MIESIĘCY BĘDĄ SIĘ TŁUKLI:laugh: :laugh:

MIŁEGO DNIA KOCHANE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, BABOLCE 🙂

U NAS SPOKOJNIE. CHYBA KOLKI SOBIE GDZIES ODCHODZA.. 😉

WCZORAJ MIELISMY WIZYTE W PORADNI REHABILITACYJNEJ( TO TAK POZA NASZYMI PRYWATNYMI CWICZENIAMI) NO I JAKBY TAK STOSOWAC U KROPKA WIEK SKORYGOWANY, CZYLI MIALBY 2 MIESIACE TO JEST OK. 3MAL GLOWKE I W OGOLE ZDAL EGZAMIN, TAKZE TRZEBA DALEJ REHABILITOWAC I WIERZYC, ZE BEDZIE DORZE.

BHRKA, CZEMU NIE MOZESZ WYPIC KAWY??? TYLKO NIE MOW, ZE Z POWODU KARMIENIA PIERSIA.. JESLI TAK, TO WIEDZ, ZE MALA ROZPUSZCZALNA Z LYZECZKI NIKOMU JESZCZE NIE ZASZKODZILA. JA PIJE NAWET DWIE DZIENNIE BO INACZEJ BYM ZAPALKI WKLADAC MUSIALA ZEBY FUNKCJONOWAC I JUZ W CIAZY PISALYSMY TU ZE SPOKO MOZNA WYPIC JEDNA..A TY PROBOWALAS I BYLY JAKIES AKCJE PO KAWIE???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękujemy Anula 😘 i kwiatek dla super Jasia 🙂 - bo Rozalka jeszcze ćwiczy to trzymanie główki

Anuś ja pije niby kawę - do inki dosypuje pół łyżeczki rozpuszczalnej i pije to z mlekiem - ale to nie to i kopa po czymś takim to trudno dostać... a więcej Grześ mi nie pozwala bo niby Rozalka nie może po tym spać(raz była taka sytuacja)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂

Gos po zwyklych i po skojarzonych sa takie same objawy, tzn. moga byc- czyli rozdraznienie, temperatura. my zrobilismy szczepienie wieczorem ok.19tej wiec maly przespal chyba to najgorsze. teraz zmierzylam mu temp. i jest ok. na goraczke sa CZOPKI DLA NIEMOWLAT Z PARACETAMOLU . aaa i lekarka powiedziala zeby nie wystawiac dziecka na slonce na nastepny dzien, nie przegrzewac i najlepiej w domku zostac.
takze widzisz,ze kazde dziecko inaczej reaguje, moj moze przespal te objawy albo ich nie mial.teraz spi.

bhrka ja pije kawe nawet do 3 dziennie i nie takie lurki jak ty , z 1 plaskiej rozp. z mlekiem a maly spi - potrafi nawet 5 godzin w dzien przespac(tak mial ostatnio). tak samo bylo w ciazy- gin powiedzial,ze bardzo malo dostaje sie do dziecka wiec spokojnie mozna pic. skoro mozna sobie drina po karmieniu walnąć i to sie rozejdzie do nastepnego to tym bardziej kawa. dziecko ma lepsze i gorsze dni - zupelnie jak my .

ja do gina juz musze isc i zakladam spiralke, nie zamierzam sie faszerowac zadnymi hormonami( zreszta mi i tak nie wolno) i uwazam to za najlepsze wyjscie dla mnie- taka na 3 lata dzialania.

Aniu kwiatuszek dla Kropka !! mowilam,ze on da rade , i on i reszta naszych pociech!!!

Zosia zabiegana jak zwykle, nie miejcie do niej zalu,bo ona od rana do nocy jezdzi po lekarzach z mała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć wiedzmy

ja tez pije kawke ,taka śniadaniowa ,z mleczkiem ,i czsem druga capucino po południu,ale ta to nie zawsze,i nic małej nie dzieje się:P

my tez idziemy w odwiedziny do Maksia dziś ,urodził sie tydzien temu ale ważył 4200g!więc pewnie wyglądac bedą tak samo z Olivką.

spadam ja karmic i wychodze ,pogoda super to idziemy bo do nich jakieś 3-4km piechota bo autobus tam nie jezdzi odemnie.pa ,zajrze popołudniu! 😘

kfiatuszek dla Małgosi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miłej wizyty Gosia 🙂

a ja wczoraj rano strasznie się przestraszyłam bo małej ulało się troszkę zupełnie żółtego - poza tym to był już 5ty dzień bez kupki i sobie pomyślałam głupia że ma problem z wydalaniem może i już od tego wymiotuje żółcią... taka aż rozdygotana( bo byłam wtedy z nią sama w mieszkaniu) zadzwoniłam do położnej i okazało się że to był tylko przetrawiony pokarm i że kupka ma prawo być rzadko (przy karmieniu cycem) no i jak bardzo mnie to martwi to mogę podać rumianek i to tak z 10ml powinno starczyć i się powinna pojawić. Rozalka najpierw nie chciała wypić ale potem jakoś Grześ ją namówił do tych 10ml i dziś rano była 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek:P:P:P:P:P

maly wczoraj dostal pierwsza konkretna butle ale go do niej przetrzymalam i wypil 150ml a moje cyce wybuchaly potem no ale ja naprawde cche go dac na butle wiec powoli wprowadzam 🙂

bhrka ja nawet u gina nie bylam bo tu kurde nie ma pielegniarka normalnie przepisuje i to sama sie upomnialam...ale za dwa tyg w pl zajrzy tam ginekologiczne oko:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Bardzo Was przepraszam,że Was zaniedbałam ale tj pisze Niebo ciagle gdzieś latam- od rana do wieczora lekarze lub rehabilitacja 🤢
Kurde teraz tez Mała płacze...Musze iść 😞
Niebuś, kfiat dla Ciebie 😘
Pozniej napisze wiecej ale sciskam Was TAAAAK mocno!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mała pochlipała i zasnęła- poczytałam trochę zaległości 🙂
Ja w pon ide do gina i tez chce pigulki- spirali nie chce al gumek nie cierpie 🤢
Za to w sobote idziemy na szczepienie i mam nadzieje,że Kamilka bedzie równie dzielna jak Tymek, nawet jesli troszke pochlipie...Dziś miała badania krwi i mam jej pobrac mocz...Tylko kurcze jak?! 🤪 niby sa takie torebki...Bee próbowała łapac...
Zoltri, tez marze o piwku ale na razie ciągne na cycku- dam rade póki co- a w awaryjnej sytuacji butla 🙂
co do wyjazdu- bardzo bym chciała dołaczyc do Was ale cały czas nie wiem co z mama i morzem- tj Ci Radzia pisałam na nk mam nadzieje,że do pt coś sie wyjasni....
a tak w ogóle padam ze zmeczenia- teraz tez napisze i spróbuje sie zdrzemnac chwile z Mała- na 8 jeździmy do Dziekanowa, a potem albo spacer albo kolejne ćwiczenia albo jakis lekarz albo mam jakąs pacjentke ( musze troche budzet podciągnąć bo jest krucho)...wieczorem po prostu padam.zasypiam w ciągu sekundy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOSIEŃKA SĄ TAKIE SPECJALNE WORECZKI DO POBIERANIA MOCZU NIEMOWLAKĄ,JEGO SIĘ PRZYKLEJA DO CIPUNI I NORMALNIE PAMPERSA ZAKŁADASZ I CO JAKIŚ CZAS SPRAWDZASZ CZY NIE ZROBIŁA.JA JESSI TAK POBIERAŁAM BO MUSIAŁYŚMY ODDAWAĆ CZĘSTO MOCZ 🙂

DUŻO ZDRÓWKA DLA KAMILKI!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meldujemy się

ja już byłam na targu i z dziewczynami u lekarza bo muszę iść z Olą do ortodąty bo cholera dwójka na górze ma dużo miejsca a idzie krzywo i pcha się na jedynkę nie wiem co jej on pomoże bo chyba musimy poczekać aż wszystkie wyjdą i potem chyba coś można działać 🥴
a terminy sa zabójcze nawet prywatnie to ponad miesiąc czekania a ząb rośnie 😠

Zosia czekam do piatku i robię przelew do gościa bo boję się że nam miejsca uciekną.
Mocz za pomocą tego woreczka pobiera się dość łatwo więc nie am obawy 🙂

Beatka moja też była niespokojna po szczepieniu ale to normalne biedulek tyle się ucierpiał 😘

Zoltri jak przestawiasz pudzianka na flachę to coraz mniej dawaj do cyca bo cię rozerwie 😉

lece do garów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no daje rzadziej czyli wczoraj jedno karmieni mniej i mnie zalalo ups


sprzatam hatke terrosrysta spi z dziwkami wiec okazja:P:P:P:P

a mam juz taki brud ze az nie moge patrzec ale lenia mialam:P:P:P

dziewczyny nie moge doczekac sie was zobaczyc...a ze mna mama bedzie hehehe pilnowac....bo moje slonce bedzie w szkocji 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RADZIA JESSI TEŻ ROSŁY KRZYWO DOLNE JEDYNKI,ALE WIDZĘ,ŻE ZACZYNAJĄ SIĘ WYRÓWNYWAĆ.I TEŻ MYŚLĘ,ŻE JAKIŚ APARAT CZY COŚ TO DOPIERO BY JEJ DAŁA JAKBY WSZYSTKIE UROSŁY 🥴

ZOLTRI KURDĘ TO JAK MY DAMY CZADU JAK TY Z MAMĄ,CHYBA,ŻE U MNIE TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ.KURDĘ SZKODA,ŻE W SOBOTĘ NIE MOŻECIE PRZYJECHAĆ,BO MÓJ BĘDZIE W DOMU.A CO WOGÓLE BĘDZIEMY ROBIĆ,MOŻE NA JAKIEŚ PIWKO WYSKOCZYMY CZY JAK,CO PROPONUJESZ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...