Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
znowu mnie wywala 😠
Wielkie buziaki dla naszych Ań 😘 😘 😘 Spełnienia marzeń Kochane!!!
Radzia, jesli nie pojade nad to morze ( to pomysł mamy) na pewno do Was dotrę 🙂 Poza tym nie martw sie cyculami, bo na pewno sa super mleczne 😘
Ja dziś spałam do 10.30 i w koncu czuje sie wyspana 🙂 Znowu tez mam kryzys,że nie ma postepów z raczka, ehh... 🤢
Miłego dnia słonka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja dzis musze chyba sie wydoic ,bo mala cos od wczoraj ma mniejszy apetyt i mi cycki rozsadza,aż mi sie koszula w kościele rozpięla ,a Piotrek :no co ty bedziesz ją tu karmić???? 🤪 a ja mam biustonosz na wierzchu,rozsadza mnie poprostu ,czy któraś chce przystawic swojego żarloczka -odstapie jeden cyc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
Wkońcu mam ciut czasu się odezwać i wkońcu mnie nie wyrzuca z brzuszka. Bo ostatnio zalogować sie tutaj to graniczyło z cudem.

Pozazdroszcze karmiacym piersia bo my od trzeciego tygodnia Kubusia jedziemy na butli. Także zapraszam mamusie z nadmiarem pokarmu do mnie 🙂

Wkońcu uspokoiłam ciut koleczki, wszystkim walczącym mamusiom z koleczkami wiatrami itp polecam herbatke PLANTEX kosztuje 10 a naprawde pomaga. HIPPa też pijemy ale nie jest aż tak skuteczny jak PLANTEX. Języczek mamy juz podciety i jest super. No stop jęzorek teraz na wierzchu wisi i zaczynamy ładnie gaworzyć.Aparacik na bioderkach mamy załozony bo podobno nie są zwichniete ale za słabo się rozwijają. Kubuś się złości, mi prawie ze sie płącze przy zakłądaniu bo widze że mały cierpi, nie boli go to ale już nauczył sie leżeć w łożeczku i robić rowerek nóżkami a tu nagle mu krępuja nóżki. Brrr serce się mi kroi.

W Szczyrku zjawimy sie z maleństwem i mężulkiem bankowo, byle by pogoda nam tylko dopisała. To do zobaczeniu w Szczyrku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😎
Reni Rozumiem cię bardzo dobrze Hania też od trzech dni ma rozwórke i też krzyczy przy zakładaniu ☺️
zauwazyłam ze jest jakaś rozdrażniona odkąd ma to chomontomało spi w dzień i jest niespokojna - wynagradzam jej to cycusiem troche sobie podytka i juz jej lepiej.
Mam pytanie do mam karmiacych wyłacznie cycem. Moja Zaczeła robic kupki co dwa dni jedna ale taka strasznie obfita a tak to cały cza ssmierdzące baczki ale brzuszek ma mięciutki ? Czy to normalne moze mi coś poradzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj sabincia nie wiem ...moj robi prawie za kazdym razem...a moze cos zjadlas ???!!!1


Gos ja nie odpadlam jeszcze no baby wlasnie dupy nie dawajcie teraz :P

Anulka kupilam Jessi 2 bluzki w Next'cie bo w koncu jade do ciebie ...spodobaly mi sie na taka 7 latka jak twoja powinny byc:P:P:P

jak bedziesz to ci pokaze fotke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, WIEDZMY 🙂

ANULKA, ANIUTKA NAJLEPSZEGO!!! 😘 😘

SABINCIA, DZIEKUJE ZA RADE W SPRAWIE TEGO URLOPU 😘
JESLI CHODZI O KUPKI, TO SKORO BRZUSZEK JEST MIEKKI, NIE MASZ POWODU DO ZMARTWIEN. MALA MA POPROSTU TAKA PRZEMIANE I JEST JEJ Z TYM GUT. TEZ SIE TYM NIEPOKOILAM, ALE AKURAT LEZALAM Z JASIEM W SZPITALU I ZAPYTALAM PIELEGNIARKE, TO ZAPYTALA JAK CZESTO JA SIE ZALATWIAM ☺️ A JA, ZE TAK ROZNIE, ATO POWIEDZIALA ZE JAK MA BRZUSIO MIEKKI I PIERDZI SOBIE TO JEST OK I MA PRAWO ROBIC CO 2 DZIEN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MY WRÓCILIŚMY OD BABCI 🙂I ŚWIĘTUJEMY MOJE IMIENINKI:P 🙃

ZOLTRI SUPER,ŻE BLUZEKI KUPIŁAŚ,BARDZO SIĘ CIESZĘ 🙂 I JUŻ Z GÓRY DZIĘKUJĘ!!!
JESSI JAK POWIEDZIAŁAM TO TEŻ SIĘ UCIESZYŁA!!!
JAK TY MÓWISZ NA MOJE MIASTO HEHE 😠 :P :laugh: :laugh: ALE MASZ RACJĘ TO TAKA DZIURA,ALE MAMY I REALA,TESCO,AUCHANA,LIDLE,OBI,CASTORAME:P :P W PRZECIEWIEŃSTWIE DO DŻIERŻONIOWA:P :laugh:

MÓJ MĄŻ MÓWI,ŻE JAK JEDZIEMY DO SZCZYRKA TO ZOSTAJEMY NA NOC 🙂 MAM NADZIEJĘ,ŻE WSZYSTKO WYPALI I BĘDZIEMY!!!

SABINCIA JA NIESTETY NIE POMOGĘ Z KUPKĄ PRZY PIERSI,BO MOJA PRZY BÓTLI TO ROBI CO 2 DNI 😞


BYŁAM U KUZYNKI ZOBACZYĆ MAŁEGO,JEJKU JAKIE TO MALEŃKIE SZOK TE NASZE SZKRABY TAK SZYBO ROSNĄ,ŻE JUŻ MI SIĘ VANESSKA PRZY KEVINIE TAKA DUŻA WYDAJE 🙂

RENI A CO KUBUSIOWI SIĘ STAŁO Z BIODERKAMI,MYŚLAŁAM,ŻE PRZY CESARCE RZADZIEJ WYSTĘPUJĄ TAKIE PROBLEMY 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuchy!!!

prosze mi sie tu nie wykrecac i do Szczyrku sie szykowac!!!!! 🙂))

Sabinka!Z Hania jest oki 🙂tak jak pisze Anulka-zalezy to od przemiany małej, a jak brzusio miekki to no stress 🙂)Janek ostatnio robi jedna-dwie kupy dziennie ale za to takie ze pieluchy traca swoja chłonnosc za to baki puszcza czesto 🙂 hehe

własnie mamy akcje cyc i matka pisze jedną reka 🙂

zoltri!To Ty dziury nie widziałas 🤪 🤪 przyjedz do mnie 🙂 u mnie nawet koscioła nie ma i tylko jeden sklep na cała wieś hehe 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASKI!!!

JA JUŻ KOŃCZĘ GOTOWAĆ ROSOŁEK BO JESSI SIĘ ZACHCIAŁO 🙂

MAŁA ŚPI I ZARAZ MUSZĘ TROCHĘ POSPRZĄTAĆ CHATĘ.

ANIUTKA TO CI NIE ZAZDROSZCZĘ TAKIEGO SPOKOJU,JA BYM ZWARIOWAŁA,NIE JESTEM STWORZONA DO CISZY:P 🙃

NO NIEBO CHYBA GDZIEŚ KURSUJE,ŻE SIĘ NIE POJAWIA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tam lubie ten spokój 🙂) wszedzie blisko- odpalam autko i jestem na miejscu 🙂) teraz troszke gorzej bo nie chce małego ze sobą ciągac ale jak tylko podrośnie i bedzie trzymał sztywno główke to wrocław bedzie nasz hehe w koncu to my bedziemy odwiedzać wszystkie ciotki i wujków hehe

właśnie gdzie reszta??niebo? velina?bichito?sercia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć wiedzmy

Aniutka
zazdroszczę tego spokoju ,ja całe zycie mieszkam w wielkich miastach i mam juz dość najpierw Bielsko,potem 7 lat w Rzymie i teraz Dublin 😞
U mnie dziś wielkie otwarcie IKEI,wiec idziemy z mężem na spacerek zobaczymy co tam sie dzieje,może wiejdziemy,bo pewnie będzie fuul.

Zoltri
w Nexcie czasem są fajne rzeczy ale dla mnie ogólnie to szmaty z metką za którą trzeba zaplacic ,a ty chba trafiłas na fajne rzeczy 🙂 Jessi zwariuje 🤪

A my dzis pospalismy w trójke do.......10.30! 🤪 🤪 🤪 w koncu sie wyspalam,i spadam sie szykowac, mała na lezaczku sie wibruje ,a słoneczko świeci więc w domu nie bedziemy siedzieć.


właśnie :gdzie prezesowa,??????????????//juz nas nie kofffa????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobity, wpadam jak po ogień, bo zaraz przychodzi do nas rehabilitantka...
zoltri, mam nadzieje,że dziewczyna sie znajdzie...Kfiat dla Was 😘 a tak poza tym sliczne ciuszki- ja uwielbiam nexta ale mam większość od kogos.Fajne rzeczy dla maluchów nma tez H&M.
Miłego dzionka mamy 😘 A prezesowej rzeczywiscie nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI PODOBAJĄ MI SIĘ BARDZO BLUZECZKI,SZCZEGÓLNIE TA BIAŁA JEST SZAŁOWA 🙃 MÓW JESZCZE ILE ONE WYCHODZĄ NA PL,ŻEBYM WIEDZIAŁA ILE CI SZYKOWAĆ 🙂 JA TEŻ UWIELBIAM CIUSZKI Z NEXTA,ALE PRAWIE WSZYSTKIE MAM Z LUMPKA I UWAŻAM,ŻE SĄ SUPER GATUNKOWO,ŚWIETNIE SIĘ PIORĄ ITP,TAK JAK H&M WŁAŚNIE I ZARA TE TO JUŻ WOGÓLE PRZODUJĄ U MNIE,BO FAKT W ZARZE ZA KOSZULKĄ PŁACĘ PO 70-80ZŁ,ALE MOŻNA JĄ NOSIĆ "LATAMI".

ZOLTRI NO I JA TEŻ MAM NADZIEJĘ,ŻE DZIEWCZYNA TYLKO ZBYT OSTRO ZASZALAŁA I DLATEGO NIE WRÓCIŁA NA NOC 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...