Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
TO JEST PLUS BYCIA SZYBKO MAMĄ:P 🙃

KURDĘ U NAS PRZESZŁA TRĄBA POWIETRZNA 🤪 AŻ MÓWILI W TV I NA ONECIE PISZĄ MÓWIŁAM WAM,ŻE BYŁA MASAKRA,KILKA LUDZI ZGINĘŁO 😞 KONIEC ŚWIATA CHYBA SIĘ ZBLIŻA.

JA WYKĄPANA I KŁADĘ SIĘ BO TYLE GODZIN NA NOGACH 🤢 CAŁUSKI 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczyny macie racje rozpieszczone sa te Nasze pociechy, łatwo nie będzie. Ściągnęłam pokarm i zobaczymy jak mały terrorysta ucieszy się na widok i smak smoczka...
Anulka z tym końcem świata to ja juz przestaje żartować 🤢 Pogoda oszalała, wirusy sie mutują, coś się wydarzy oby tylko Nas ominęło.
Tez Was podziwiam dziewczyny, ja z jednym małym czasami nie daje rade a myślałam że to taki drugi kotek ☺️ :laugh:
Będzie dobrze najważniejsze nie tracić wiarę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziś pobudka o 6 😉
Kwiatek dla kropeczka 😉 Musi być silny.
Hania lezy już pół godziny w chomoncie i ........wcale nie robi to jej różnicy...ufffffff........zrobie jej potem fotke kamień z serca ze nie krzyczy:P
popatrz Zorti urodziłysmy dzieci a złozenia spirali boje sie jak ty wrrrrrrr.........
ale chyba sie zdecyduje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjoj biedna Haneczka - kwiatuszek dla niej - całe szczęście że jej to nie boli - tylko Tobie będzie trudniej ją stroić 😞 ale cuż...

moja malutka wczoraj podobnie jak większość waszych pociech miała humorek do niespania i marudkowania cały dzień( w sumie to ja podobnie miałam bo Grześ stwierdził przedwczoraj że to dlatego że piję kawę (dosypuje pół łyżeczki rozpuszczałki do Inki!) i wczoraj wypiłam tylko jedną taką miksturę) ale po południu zasnęła, wykąpaliśmy ją wcześniej niz zwykle bo o 11 - i spała w wanience!! a potem spała do 6:30 i znowu zasnęła!

Anulka to faktycznie masakra z tą pogodą, moja rodzinka była na pogrzebie u ciotki i podobno było tak upalnie że część ludzi szła pod parasolami, a oni mieli wrażenie że było aż tak gorąco że szczypało w skórę tak że odczuwali zimno - nie wyobrażam sobie ale opis jest porażający

miłego dnia dziewczyny, my dziś idziemy do pani pediatry jeszcze - powoli mnie wkurza ciekawość Grzesia ile mała przybrała - bo kurde czy ja hoduje dziecko na kilogramy? - prawda że bez sensu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobiety!

u mnie skojarzona kosztuje 185zl, a my jedziemy normalnym trybem, rotawirusy bedziemy kupowac,bo w najblizszej rodzinie nawet zachorowal dzieciak i ciotka z nim w szpitalu lezala kilka dni a co bylo w domu to juz nie wspomne! dlatego nie chce miec takich rewoluji zoładkowo- jelitowych! o nie!

czapeczki 1 klasa, fakt! moj nie nosi wcale czapek 🙂 jest na tyle cieplo a jak wieje to mam zawsze flanelcie pod reka zeby zakryc uszka 🙂

Bagira mata sie przyda troche pozniej 🙂 teraz to chyba tylko Ethan-owe dziwki , moj reaguje na pozytywke-karuzele nad glowka ale tez nie za dlugo 🙂

sabincia to chomonto to swietny wynalazek,ja mialam tak wlasnie nogi rozstawione ale miedzy nogami taki szeroki pas z fizeliny czy jakos tak. w tym to sie dopiero mozna bylo zaparzyc- plus tetrowe pieluchy- wiadomo 30 lat minelo. buziaki dla dzielnych dzieciaczkow naszych : Kropka, Kamilki i Haneczki!

u nas nocka ok, maly jadl o 3 i o 7 troche, teraz znow wyje a ja siedze w lazience 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my też mamy karuzele i Rozalka reaguje na dźwięk pozytywki i na miśki ruszające się - fajnie i zajmie się na chwilkę ale trzeba karuzele nakręcać więc za daleko nie odejdziesz ...
super pomysłem okazały się za to dmuchana kaczka i żyrafa, które dodatkowo piszczą 🙂 są duże, dziecko je widzi( kolory 🙂 kosztowały grosze a nie trzeba trzymać dziecka na rękach tylko może leżeć 🙂 a my nawijamy( śmiejemy się że pierwsze słowo Rozalki to będzie"kwa" 😉
i jeszcze z ostatnich wynalazków mamy samolocik który po nakręceniu jeździ i świeci - nakręcamy i latamy wokół Rozalii - to jest większy kaliber bo światełka są czerwone i mocno przykuwają uwagę. Leżaczka ani huśtawki nie mamy ale gdybym mogła i miała gdzie to postawić kupiła bym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ CZAROWNICE 🙂

MY WSTAŁYŚMY,MAŁA ZJADŁA,A TERAZ OGLĄDA MILIONERÓW:laugh:

DZISIAJ JUŻ LŻEJ NA DWORZE BO NIE MA UPAŁU,TAKŻE JEST CZYM ODDYCHAĆ,MAM NADZIEJĘ,ŻE NASZE DZIECIACZKI TO ZAUWAŻĄ:P 🙂

HANIA BIDULKA NASZA KURDĘ,ALE MUSI SIĘ MĘCZYĆ,RÓŻYCZKA DLA NIEJ A NWET CAŁY STOS RÓŻ 😘 😘 😘 SABINCIA A JAK TO JEST Z TYM CHOMONTEM,BO TY PISAŁAŚ,ŻE 24 NA DOBĘ MA TO NOSIĆ,A CO Z KĄPANIEM,PRZEWIJANIEM I UBIERANIEM???

BAGIRA JA TEŻ MYŚLĘ,ŻE TE POGODY I ZMIANY KLIMATÓW TO NICZEGO DOBREGO NIE WRÓŻĄ 🥴


NO I RACJA SABINCIA,DZIECI MAMY A SPIRALI SIĘ BOIMY ☺️ ALE TO TAK JEST KURDĘ,ŻE DZIECI TO WIEDZIAŁYŚMY,ŻE BĘDZIEMY MUSIAŁY URODZIĆ,A SPIRALĘ MOŻNA CZYMŚ ZASTĄPIĆ:P

MIŁEGO DNIA DLA WAS 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobietki!!

mam chwilke, bo Jaś udaje że spi hmmm ciekawe jak długo 🙂))

wczoraj był strasznie jęczący...ta pogoda nieźle dała mu w kość 😞 i do tego ma całe plecy w potówkach..echhh
na szczescie dzisiaj jest chłodniej i może znów sie odmieni na lepsze 🙂)

a co tam u was?? ide poczytać zaległości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę,że wszystie dzieciaczki miały wczoraj jęczący dzień 😞( Dorosły człowiek siedzi i sie poci a co dopiero te nasze maleństwa 😞 wieczorem przed burzą to u nas było tak duszno że myślałam że powietrza zabraknie...Janek to już nie jęczał tylko wył...rozebrałam go do pampersiaka ale to i tak nie pomogło...na szczescie dzisiaj jest chłodniej 🙂

a ja wczoraj sprzedałam swoje dziecko na chwile dla babci i pojechałąm do Strzelina na zakupy...bo już mam dość tych rozciągnietych szmat a widze że szybko nie schudne aby wejść w moje przed ciążowe ubrania 🙂 wiec wydałam troche kaski, a zakupiłam 2 pary rybaczek, spódniczke i chyba z 5 bluzek 🙂)no i poprawiłam sobie troszke humorek:laugh: :laugh:

a co do szczepien, to jak wczesniej pisałam: szczepimy teraz skojarzoną, rotawirusy odpuszczamy, a pnemuokoki i meningokoki dopiero jak Jas bedzie w przedszkolu 🙂

za tydzien ide do gina to zapytam się o spiralke...również rozpatruję taką opcję 🙂 coś pigułki juz do mnie nie przemiawiają a gumki są pfeeee 🙂)

Buziaczki dla Haneczki!! Bidulka pomęczy się troszke, ale wazne że bedzie miałą piękne i proste nózki 🙂)

my mamy jedynie leżaczek bujaczek bez żadnych dziwek czy innych atrakcji 🙂 własciwie jak janek jest w tym leżaczku to główną atrakcją jest nawijający głupoty dziadek hehe 🙂

kfiatuszek dla Ethanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniutka Rozalka jak Jaś wczoraj w samym pampersiku leżała - ale było jej też gorąco - wędrowała z poduszki na inną poduszkę bo strasznie pociła nawet te poduszki, w końcu stwierdziłam że zdejmuję i pampersika... no i dobra karmię... nakarmiona- odbekuje... długo długo nic aż w końcu fonanna - byłam załamana - może dostała szoku z gorąca? a Grzes na to: "kochanie ale to nie mleko hahaha"
Rozalka obsikała mie od cycków do majtek i na łóżku sporo zostało:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kobietki i malenstwa.
U nas bez zmian, po kroplach ciutke ciszej, ale caly czas leki 😞 Dzisiaj odpadl pepuszek, po tylu dniach 🤢
Moge juz moczyc? czy jeszcze pare dni mam to zasuszac?

Jutro przyjzdza moja mama 🙂 bedzie 2 tygonie, wiec mi pomoze i bedzie razniej. No i przeprowadzka! bedzie zamieszanie jak tralala.

Ciesze sie ze Hania ie w tym nie meczy i nie placze. Tylko tyle udalo mi sie doczytac. Szkoda ze juz nie mam czasu posiedziec na necie, ale kiedy tylko moge to wchodze i czytam.
Caluje was wszystkie i dziekuje za kwiatuszki. Dzisiaj niespodzianka dla... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej lasczki

Ja znów w biegu własnie poszli goście i mam zapas pampersów na 3 miechy 🙂 chociaż jedni posłuchali moich życzeń.

Ania becikowe przelali mi na konto z mopsu wpisywało się na wniosku.

Wczoraj byłyśmy na usg bioderek i jest super mam ją pokazać za 2,5 miesiąca 🙂

Widzę że mandaty nas nie opuszczają a ja wybuliłam 250 zł na książki do szkoły dla Oli 😠 a gdzie kuźwa reszta 😠

Ania podaj numer konta to dla jasia kasa się zawsze znajdzie i pisze poważnie jak coś to wal jak w dym!!! 😘

Biedna Hania ale teraz troszkę się pomęczy a ptem nóżki będzie miała jak miss 😘 kwiatulec dla niej.

Kurczę jak tak czytam to ja mam jaieś inne dziecko ona wogóle nie marudzi tylko się śmieje aż piszczy ale z kupą dalej problemy ona mnie wykończy (czytaj kupa).

Zosia my to chyab tak na zmianę z tymi chłopami ale tak to już bywa 🙂

Velinka możesz już moczyć pępuszek ale po kąpili osuszaj go spirytusem tak jak myłaś kikut.

Lecę do garów bo zaraz Radek wpadnie z budowy na obiadek, ale mam na was oko.

Ania napisz mi jeszcze raz czy mówi ci coś nazwisko Gielsa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radziu zalatana babo...pisz co tam ze szczyrkiem:P:P:P

wlasnie jak cos Anulka to podeslemy ja tez dla kropeczka bo kurna wiem ile wszuystko kosztuje...baby to ch...czasami sorki za brzydkie wyrazenie ale taka prawda zachowuja sie gorzej niz dzieci:P:P:P

MOj smieszek zasnol juz sie zmeczyl...smial sie do dziwek i wykrzykiwal swoje sylaby i biedny padl heheheh

ja lece oplaty znow zrobic i tak dalej :P:P:P:P

veli ja ogolem niczym nie smarowalam..jak odpadl czyscilam wacikiem tylko bo tak krewka moze sie pokazac to tylko to przeczyszczalam...


Hania wygladasz cool wazne zeby nozki byly zdrowe:P:P:
a pozniej laska od Pudzianow sie nie odpedzi:P:P:P

kfiatulec dla naszej zabieganej mamy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
Velinka tak jak dziewczyny piszą - można moczyć, i po kąpieli przemywać wacikiem z tym rozrobionym spirytusem bo jeszcze tam są strupki i krew może iść troszkę - w ogóle buziaki dla Ciebie i kwiatuszka dla małej dam (ale jak będę mogła) - może księżniczce się spodoba nowe miejsce i przestanie płakać - oby 😘

a my byłyśmy u pani dr 🙂 Rozalka nie dostała znowu wskazań do diety bo teraz na samym cycu się nie da :laugh: :laugh: :laugh: waży bidulka 5,1kg i doktorka powiedziała że to już 98mu centyl i że prawie otyłość - ale ona nawet nie wygląda grubo przecież - dziwne - grunt że się nie da zastosować już żadnej diety i niech sobie wcina moje tłuste mleczko 🙂 ... a i jeszcze dalej ćwiczonka teraz nie tylko mam ją kłaść na brzuszku ale jeszcze ustawiać zabaweczkę przed nią i podnosić do góry zabaweczkę 🙂 mogę na początku jej podtrzymywać pupę w dole - fajnie będziemy mieć nowe zajęcie 🙂

miłego dnia dziewczynki i niech wszystkie dzieciaczki dziś biorą przykład z roześmianej Małgosi i Pudzianka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A MNIE SZLAG TRAFIA WYOBRAŹCIE SOBIE ,ŻE POJECHAŁAM KURWA PO TO PISMO DO URZĘDU(TO BYŁO DO ODEBRANIA W CENTRUM JAKIEŚ 10KM ODE MNIE)I SIĘ OKAZAŁO,ŻE TO CHODZI O BECIKOWE,,JAKIEŚ TAM BZDURY NAPISANE,ŻE PREZYDENT MI PRZYZNAJE ITP ITD,NA ALE ODEBRAĆ TO JUŻ TRZEBA W INNYM BUDYNKU NO TO TAM POJECHAŁAM A PANI W KASIE,ŻE DOPIERO 29 MAM PRZYJECHAC 😠 😠 😠 NORMALNIE COŚ MNIE WZIĘŁO,CO ZA BURDEL,NASZCZĘŚCIE TATO MNIE ZAWIÓZŁ Z MAŁĄ BO TAK TO BYM JEŹDZIŁA JAK DEBILKA AUTOBUSEM 😠

ALE NASZCZĘŚCIE JAK WRÓCIŁAM CZEKAŁA NA MNIE NIESPODZIANKA U SĄSIADKI,PRZYSZŁA HUŚTAWECZKA,JEST PRZEŚLICZNA,MAŁA SIĘ JUŻ BUJAŁA I JESZCZE DOSTAŁAM GRATIS SUPER ZAWIESZKĘ WIBRUJĄCĄ 🙃 :laugh: TAKŻE JESTEM HAPPY:P

VELINKA JA JUŻ MOCZYŁAM NORMALNIE JA ODPADŁ,TYLKO OSUSZAŁAM RĘCZNIKIEM,ALE KREW CZASAMI JESZCZE POLECIAŁA DELIKATNIE,ALE POŁOŻNA MÓWIŁA,ŻE TAK MOŻE BYĆ.

RADZIA MNIE TEŻ CZEKA ZAKUP KSIĄŻEK JESZCZE 😞NASZCZĘŚCIE MAMA WCZORAJ DZWONIŁA,ŻE KUPIŁA JEJ PLECAK I PIÓRNIK I JEJ PRZYŚLE TO BĘDZIE PRZENT NA URODZINY OD BABCI 🙂

A KTÓRĄ ANIE TY PYTASZ O TO NAZWISKO?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia napisał:
bhrka nie słuchaj baby co ona ci gada jaka otyłość a na centyle to ja nie patrzę bo bym się załamała bo olka ma tylko 10 centyli co do wagi i co to anoreksja?? patrz na małą widocznie ona tyle potrzebuje 🙂

oj Radzia ona chyba żartowała - bo przecież nie da sie niedawać cyca jak dziecko chce 🙂 - tak samo jak nie da sie karmic na siłę (moja 26cio letnia siostra ma nadal o to żal do naszej mamy!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć wiedzmy
ja dzis zalatana ,tylko autobusami ,a nie na moiotle:P
obeszłam całe centum w poszukiwaniu hustawki na prąd i niestety ta co myslałam że jest -nie jest! 😠 wiec jeszcze sie wstrzymam i zobacze po chrzcinach ile mała zbierze kasiurki to moze wtedy kupię 😉
kupiłam nosidełko 30euro nie najtańsze ,ale i nie najdroższe ,wydawały mi sie wszystkie takie same,szukałam tylko żeby nie bylo MADE IN CHINA,bo tak sobie zastrzegł piotrek ,ze mam na tym nie oszczędzac ale nawet jakym stówę zapłaciła to by bylo z chin,a takich drogich nie było.Kurde teraz to wszystko jest chinskie.
kwiatuszek dla Kropka

ide cos zrobc do zarcia i poczytam zaleglości 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...