Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zoltri napisał:
te zdjecia mnie rozwalaja twarz taka wielka wychodzi :P:P:P:P

no moj jest na 5lat a wyrobienie trwalo 5dni bo dopiero w piatek zlozylismy wszystko:P:P

olivka jedzie do pl:P:P

pudzian tez heheh

pozdroznicy rosna:P

Olivka-leci!hihihihi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zoltri napisał:
gos ja czekam na rodzinn i tax credit u nas jest...jak ktos pracuje to ma to...moje konto puste a do tego do pl musze miec kaske 😞....ale zwrot dostane rodzinnego od konca czerwca i tego taxu czyli jakies z 500 funciakow wplynie:P:P:P:P

ja tak samo ,a tax mi oddali w marcu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ogolem mam 80funtow rodzinnego co tydzien 74funty ...a wprzyszlym roku bede miala ok 130 funtow co tydz bo zarobek za ten rok bedie maly jako ze na macierzynskim hehehe

i wyplata raczej juz polowa do konca lutego wiec nie jest tak zle da sie zyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj raczej nie...jedziemy w meczaca podroz autem...a ogolem boje sie jego brac w samolot...ja mam bardzo wrazliwe uszy od latatnia mialm juz bedbeniek pekniety i lekkiego krwiaka wiec nie chc jeszcze jego uszow narazac...gos pamietaj aby mala miala czysciutki nosek przed lotem...i wszyscy ktorzy lataja takze:P:P

mowie ja wam hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich,
ciągle miaszamy, ciągle coś robimy by strona działała sprawniej. 2 dni temu zwiększyłem pamięć w serwerze, mam nadzieję, że od tego czasu nie było problemów z forum i już nie będzie.

Jeśli będzie jakiś problem, to piszcie na [email protected], nie zaglądam na forum codziennie, za to pocztę sprawdzam regularnie.

pozdrawiam
Admin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej co się dzieje ??
nikogo nie ma i nie było od 6ciu godzin - rety rety

noo Malenstwo przespalo pol dnia to wieczorem dalo popalic jak już nikt nie mial siły sie z nia bawic... ale wreszcie zasnela

nie no nie bede tak pisala sama do siebie

milego dnia dziewuszki i chłopcy

Zoltri superowy ten Pudzianek 🙂 kwiatuszek dla niego od Rozalci 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ON NASZE ŚWIATOWE DZIECIACZKI MAJĄ SUPER PASZPORCIKI 🙃

A JA DZISIAJ ZE SPONTANA SIĘ WYBRAŁAM Z TATĄ I DZIEWCZYNAMI DO WROCŁAWIA,POŁAZIĆ PO GALERI:P KUPIŁAM SOBIE DWIE BLUZECZKI W ZARZE PO 30ZŁ BO BYŁA PRZECENA I JESSI BLUZKĘ I RURKI TZN JESSI DZIADEK KUPIŁ:P MAŁA BYŁA GRZECZNA JAK ANIOŁEK 🙂

GOSIA JUTRO POWINNA DOTRZEĆ MOJA HUŚTAWA TO CI POWIEM JAK SIĘ SPRAWDZA 🙂

ZARAZ BĘDĘ SIĘ OBRZERAŁA JAJECZNICĄ ZE ŚWIEŻYMI GRZYBKAMI:P :P :P BO MĘŻUŚ SMAŻY:P HEHE A POTEM SIĘ DZIWIĘ CZEMU TAKI SPAŚLAK JESTEM 🙃

CO DO NOSIDEŁEK TO TEŻ MAM ALE JESZCZE NIE UŻYWAŁAM,A CHUSTA MI SIĘ WYDAJE ZBYT SKĄPLIKOWANA:P

A U NAS KU...MAĆ 40ZŁ TYLKO DAJĄ RODZINNEGO NA KTÓRE I TAK SIĘ NIE ZALICZAM 😠 DZIADY PIEPRZONE.

JESZCZE TROSZKĘ I BĘDZIECIE MI ROBOTY NA WYSPACH SZUKAŁY,HEHE FAJNIE MIEĆ ZNAJOMOŚCI:P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki

zmyłam się na kilka dni a nie mogłam wam o tym napisać bo forum szlag trafił

wybyczyłam się nad jeziorkiem żywieckim z laseczkami ale tylko 4 dni 😞 a mogła bym tam siedzieć jeszcze

co tam u was bo oczywiście nie mam czasu nadrabieć zaległości:P

u nas rewelka napisałam mężusiowi z "wczasów":laugh: że bardzo za nim tęsknię i chyba nerwy mu puściły bo zaraz na drugi dzień zadzwonił do mnie:P jeszcze się nie widzieliśmy po powrocie więc nie wiem jak to będzie w realu 🙂 bo dopiero dzisiaj wróciliśmy a on na budowie więźbe maluje

buziaczki i lecę robić twistwrki... mniam...
kwiatulec dla Anulki mojej kochanej za troskę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, KWIATUSZKI 😘

A JA ZNOW SIE ALKOHOLIZUJE ZA WASZE ZDROWKO :P

U NAS W MIARE SPOKOJNIE, JUTRO REHABILITACJA, SMARUJEMY TYMCZASEM SIURAKA I MAMY NADZIEJE, ZE BAKTERIE SOBIE POJDA.

NO ZOLTRI, NIE DZIWIE SIE ZE ROWIESNICY PUDZIANKA PRZY NIM TO PIKUSIE 🙂 Z NIEGO KAWAL BYKA JEST :laugh: I DOBRZE NIECH ROSNIE NA TYCH TWOICH STERYDACH 😉

JA O TRZYMANIU GLOWKI TO NIC NIE BEDE MOWIC ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny- to był długi i bardzo meczacy dzien.dobrze,że juz sie konczy...Z dobrych wiesci- wszystkie usg wyszły super 🙂 Głowka zdrowa, brzunio i bioderka tez 🙂
a za złych- znowu wojenna scieżka w domu 🤢 Z M.nie odzywamy sie do siebie 🤢 Ehh...
Anulka, Ty to masz zdrowie do zakupów 🤪
Dzieczyny, super,że macie juz paszporciki- nic tylko do Polski!!!:laugh:
Kwiatek dla Bhrki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula8715 napisał:
HEJ, KWIATUSZKI 😘

A JA ZNOW SIE ALKOHOLIZUJE ZA WASZE ZDROWKO :P

U NAS W MIARE SPOKOJNIE, JUTRO REHABILITACJA, SMARUJEMY TYMCZASEM SIURAKA I MAMY NADZIEJE, ZE BAKTERIE SOBIE POJDA.

NO ZOLTRI, NIE DZIWIE SIE ZE ROWIESNICY PUDZIANKA PRZY NIM TO PIKUSIE 🙂 Z NIEGO KAWAL BYKA JEST :laugh: I DOBRZE NIECH ROSNIE NA TYCH TWOICH STERYDACH 😉

JA O TRZYMANIU GLOWKI TO NIC NIE BEDE MOWIC ;(

Anula, bakterie MUSZA sobie pójsc!!!
A co do trzymania głowki nie martw sie-moja trzyma juz w gorze głowke ale za to asymetrycznie sie układa- woli obracac głowe na prawa strone i bardzo musze tego pilnowac. Całusek dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOCHANA ZOSIU, SKAD JA ZNAM ASYMETRIE ULOZENIOWA 😠 KUZWA, MY TO MAMY CHYBA WSZYSTKO ;( CALUSEK DLA KAMILKI 😘 SUPER, ZE JEST DOBRZE! CIESZE SIE WASZYM SZCZESCIEM, A TWOJEMU MICHALOWI TO BYM NAKOPALA Z CHECIA 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANULKA PAMETAJ MUSISZ MYSLEC TEZ ZE JASIU URODZIL SIE WCZESNIEJ I MA PRAWO DO POZNIEJSZYCH ZALAPAN...DOPIERO MIALBY NIECALE 2MIESIACE 🙂

MOWILAM WAM O MOJEJ KOLEZANKI SIOSTRZE URODZONEJ W 24TYG 🙂

DO ROKU NADROBILA WSZYSTIE DZIECIAKI A CHOROB TEZ SIE NAPRZECHODZILA 😞
WIEC NADZIEJE 🙂 🙂 😞)

I KFIAT :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOSIA TY FRANIU MAŁA Z POWODU LUPEKSIKÓW BYŚ MNIE NIE ZAPROSIŁA 😠 😠 😠 HEHE APROPO LUMPEKSIKÓW,MOJA PANI ZE STAŁEGO WCZORAJ PRZYWIOZŁA NOWY TOWAR Z KANADY:P :laugh: HEHE I JUTO LECĘ JUŻ BUDZIK NA 7 NASTAWIONY 🙃 MYŚLĘ,ŻE VANESSKA SIĘ NIE ZBUNTUJE 🤢 :laugh:

ZOSIU TAK SIĘ CIESZĘ,ŻE Z MAŁĄ NA USG WSZYSTKO OK 🙂 A TEN TWÓJ MĄŻ TO POWINIEN KOPA DOSTAĆ 😠

ANIA NIE MARTW SIĘ JA TEŻ DZISIAJ BROWARKI ZALICZYŁAM ZA ZDRÓWKO MAMUSI BO MA DZISIAJ 50-LECIE A KU... MUSI BYĆ W TEJ ITALI PIEPRZONEJ 😠 😠 TAK MI SMUTNO Z TEGO POWODU ĆWIERĆ WIECZE MUSIAŁA SAMA SPĘDZIĆ 😞

DZIĘUJE ZA OKLASKI 😘 😘 😘 RADZIU SUPER,ŻE SOBIE ODPOCZEŁAŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow Anulka to powodzenia 🙂
moja Mała wykąpana najedzona śpi, Grześ też 🙂
Zosieńko dziekuję 😘
dziewczynki musi być dobrze z Maleństwami, ja trzymam za Was mocno kciuki
Anula ja przywiozłam 3 wina z imprezy od rodziców i kurnia sama nie wiem po co napić mi się chce strasznie no ale jak... ciasto też nie wiem po co brałam - robią mi się zwałki z powrotem 😞

miłej nocki kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JA JUŻ WSTAŁAM WIEM,JESTEM KOPNIĘTA ŻEBY SIĘ ZRYWAĆ TAK WCZEŚNIE DO LUPMKA:P :P :P

NIUNIE JESZCZE OBIE ŚPIĄ,A JA SOBIE WŁAŚNIE WYPIŁAM KAWEKĘ NA BALKONIE,BO TAK PRZYJEMNIE NA DWORKU 🙂

MAŁA TYLKO RAZ WSTAŁA O 5 OD WCZORAJ OD 21 TAKŻE LUZIK 🙃 CHYBA WIEDZIAŁA,ŻE MAMA ZAMĘCZONA TO DAŁA SIĘ WYSPAĆ KOCHANE DZIECKO 🙂

BHRKA NIE MARTW SIĘ ZWAŁKAMI JA JUŻ TEŻ KUŹWA MAĆ ZNOWU 1,5 KG PRZYTYŁAM 😠 BO MI SIĘ ZAPOMINA,ŻE JUŻ NIE W CIĄŻY JESTEM:P

MIŁEGO DNIA 😘 😘 😘 KWIATUSZEK DLA ZIELONEJ ŻABCI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane!
Anulka ty mi wygadywalas,ze ja budzik na aukcje nastawiam a sama szalona do lumpka:P

piekne focie w paszportach dziewczyny!!! super!

jestem dupa,bo zapomnialam wam napisac o tym,ze Paulinka na nk do mnie napisala ☺️ juz skopiuje i wkleje:

No fakt nie pokazuje sie juz na wiedzmach od jakiegos czasu. Najpierw nie mialam czasu na nic, bo Sofia pochlaniala kazda minute, a potem spieprzyl mi sie znowu komputer. no i oczywiscie nie mam czau zawiezdz go do informatyka. Czasami wchodze na firmowy komputer meza, ale to tylko zeby sprawdzic szybciutko poczte. Tesknie za Wami wiedzmy... Mialabym tyle watpliwosci do skonsultowania. Np. co jest dobre na potowki...
U nas ok. Ostatnio Sofia miewa gorsze noce. Jest jakas nerwowa. Je strasznie szybko,dobrze nie przelyka i potem sie dlawi i wymiotuje mlekiem. Spi malo i potem ciagle poplakuje. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale na pewno ma swoj udzial zjazd nasze rodziny, ktora przyjechala na chrzest. Tyle nowych twarzy... Sama nie wiem. Dzis idziemy do pediatry i zobaczymy ile wazy i w ogole.Co u naszych kochanych Wiedzm slychac?
Buziaki. pozdrowienia dla dziewczyn.


a my wczoraj bylismy caly dzien nad jeziorem w Czarlinie, w osrodku PG, super bylo, w sobote znow jedziemy 🙂
tylko obiad nie byl dla karmiacych,bo zupa fasolowa, goląbki i kompot ze sliwek 🤨 wszystko nie do jedzenia -wyjadlam mieso z golabkow i ziemniaki zjadlam 😞 dobilam sie za to magnum w bialej czekoladzie:P

zosiu ja z mezem taz mam dni "pyskówki", wkurza mnie czasem byle gowienkiem,np. chcial zalozyc kapelusz kowbojski na wyjazd- a ja do niego,ze nie bedzie z siebie czubka robil, bo na ranczo nie jedzie..i sie zaczelo...wsciekl sie na mnie i gadal : po co ja go kupilem- a ja na to,ze sam go kupiles, ja nie bylam z toba a gdybym byla to bys go nie mial...ech!
zalozyl bandame w czachy i na to pozwolilam. stary kon a w małolata sie chce bawic,niech brzuch zrzuci to wtedy pogadamy 🙂

gos przyslij mi prosze jakis link do tej hustawki graco na prad- bo ja chce tylko na prad kupic i znalazlam tu na allegro tylko to "przytulne gniazdko".

moja kotka ma rujke i wyje na przemian z małym 🙂 bosko 🙃

mały wczoraj troszke pomarudzil,bo bylo mu za cieplo i ciagle chcial pic- tak co 2 godziny byl cyc ale i tak byl dzielny. w drodze powrotnej tez mielismy "cyctime" bo sie zachcialo dziecku pic- na jakies podworko zajechalam i na tylnym siedzeniu dalam 🙂 hihi cyca rzecz jasna! 🙃 a babeczki ,ktore tam na podworku z dziecmi sie bawily- podeszly pozniej i mowily,ze doskonale to znaja i jeszcze sie zapytaly czy chce wody dla malego do butelki albo cos 🙂 nie ma to jak silny instynkt macierzynski.

Aniu brawo dla Twojej glowki madrej !

Veli zapewne skoncza sie te kolki!

Bhrka na opakowaniu mleka napisane czy do wylacznego karmienia sztucznym czy do "dokarmiania" przy karmieniu piersia. masz taka humane, bebiko i hipp, mysle,ze bebilon tez taki jest,nie czytalam o nim akurat,bo ja postawilam na humene i hipp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...