Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobry wieczór kobity 🙂
Sabincia- cóz ja bede gadać, sama wiesz, bo ci powiedziałam przez tel- bedzie dobrze i kwiat dla Was 😘
Niestety jestesmy skazane na płacz naszych dzieci, bo przed nimi całe zycie i rózne niepowodzenia i przeszkody...Bedziemy nie raz płakac razem z nimi ale jak to Prezesowa mówi- nie jestesmy miekkie kondony!
Ja nie raz płacze z Mała- 4 razy dziennie, a czasami wiecej widze jak sie meczy i jest b. cięzko...Ale próbuje jej wszystko wynagradzać- dawać cycuszka, duzo pieszczotliwie mówić, śmiac sie do Niej, bo wiem,że pomimo cierpienia niedługo ten usmiech odwzajemni 🙂
I te kolki, to wszystko...to poczatki naszej długiej, nigdy nmie konczacej sie drogi macierzyństwa...Oby tylko było jak najwięcej usmiechów naszych maluchów i naszych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wlasnie zoltri dobre - oby kolek nie bylo! jeszcze jest humana oraz hipp jako "dokarmiacz" przy karmieniu cycem.

zosienko swiete slowa! na nk masz info 🙂

ide do wyra, maly sie najadl i spi.
spokojnych snow dla maluszkow a dla was pycha kakao!
i jutro rozesle do reszty nr telefonu,bo juz dzis nie mam sily 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
VELINKA KURCZĘ JUŻ SKASOWAŁAM TEGO SMSA.
TRZYMAJ SIĘ TEŻ CIEPLUTKO I MUSIAMY SOBIE DAWAĆ RADĘ,JA WAS TYLKO MOGĘ POCIESZYĆ,ŻE CZY DZIECKO STARSZE TYM JEST TROSZKĘ LŻEJ,BO JUŻ POWIE CO MU DOLEGA,ZAJMIE SIĘ SAME SOBĄ,PLAC ZABAW I MY MOŻEMY W SPOKOJU POCZYTAĆ GAZETKĘ,ALBO BAJECZKA W TV DZIAŁA CUDA,TAKŻE TERAZ NAJGORSZY OKRES BO MUSIMY SIĘ WSZYSTKIEGO DOMYŚLAĆ.A BÓL I INNE NIEPOWODZENIA NASZYCH DZIECI ZAWSZE BĘDĄ DLA NAS BOLESNE I TAKA JEST KOLEJ RZECZY,WIEDZIAŁYŚMY CO ROBIMY DECYDUJĄC SIĘ NA DZIECI,JA TEŻ CZASAMI MAM DOŚĆ JAK TAK SOBIE MYŚLĘ,ŻE PRZEZ NAJBLIŻSZY CZAS MOJE ŻYCIE BĘDZIE SIĘ KRĘCIŁO WOKÓŁ DOMU I DZIECI TO MNIE PRZERAŻA,24 NA DOBĘ Z DZIEĆMI,ALE JAK TO MOJA MAMA MI ZAWSZE POWTARZA NIE SZTUKA ZROBIĆ DZIECKO,SZTUKA JE WYCHOWAĆ,A JAK COŚ MARUDZIŁAM TO MI MÓWIŁA TRZEBA SOBIE BYŁO KUPIC LALKĘ 🙃 I MA RACJĘ BO MY TERAZ MAMY WYZWANIE NA CAŁE ŻYCIE I MUSIMY BYĆ SILNE I PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE.ALE UDA NA SIĘ TO BO KOCHAMY NASZE MALEŃSTWA PONAD ŻYCIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane mamuski dziekuje ze wsparcie - udało mi się zasnąć ale miałam takie koszmary.
Velina bidulko wpólczuje i biedna malutka tak sie musi meczyć-najgorsze jest to że tak małe niewinne istotki muszą tyle przejść los ich nie oszczędza o 10 jade do ortopedycznego po to chomonto dam znac jak sie Haneczka zachowuje trzymajcie kciuki aby była dzielna 🤨
kwiatek najpierw dla Zosienki a potem dla Anulki za jej doswiadczenie i mądrość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ

JA WŁAŚNIE NAKARMIŁAM ZMORKĘ I PRÓBUJĘ USPAĆ,BO WALCZY JAK LWICA ZE SNEM 🙃

W NOCY WSTAŁA PO 3 TO Z GODZINKĘ MARUDZIŁA,ZJADŁA BUTLĘ,POTEM WYPIŁA 100ML HERBATKI,POMARUDZIŁA JESZCZE I WKOŃCU ZASNĘŁA,JUŻ MYŚLAŁAM,ŻE ZWARIUJĘ Z NIĄ 😞

HEHE,ALE MNIE ZAWSTYDZCIE ☺️ NO I NIEDOCENIACIE:P :laugh: :laugh:

TRZYMAM KCIUKI ZA HANIE I RÓWNIEŻ KWIATUSZEK DLA NIEJ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ BABECZKI 🙂

SABINCIA BEDZIE DOBRZE, 3 MAM KCIUKI, KFFIATEK DLA WAS 😘

ANULA, DOCENIAMY CIE 😘 OCZYWISCIE MASZ RACJE!

JA MAM KONGO OD RANA 🤨 JASIEK PISZCZY, PISZCZY, PISZCZY 🤔 W NOCY CO CHWILE SIE BUDZIL..

KURCZE, NIE PAMIETAM JUZ KIEDY ZAGLADALA DO NAS BICHITO 🤨 I RADZIA PEWNIE ZALATANA BO NIE ZAGLADA TEZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOJA ZMORKA TEŻ MIAŁCZY 🤢

I Z TYM DOCENIANIEM TO ŻARTUJĘ:laugh:

NO FAKT BICHITO TO JUŻ BARDZO DAWNO NIE ZAGLĄDAŁA TAK JAK I SERCIA.

JA NARAZIE NI NARZEKAM NA BRAK CZASU,BO MAŁĄ MOŻNA JEDNĄ RĘKĄ BUJAĆ A DRUGĄ PISAĆ:P A JESZCZE DZISIAJ ZAMAWIAM HUŚTAWKĘ TO JUŻ BĘDĘ MIAŁA DWIE RĘCE,NO CHYBA,ŻE JEJ SIĘ NIE SPODOBA TO CHYBA SAMA SIĘ BĘDĘ W NIEJ BUJAĆ,A RACZEJ JEDNĄ NOGĘ BO DO 9KG:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek:P:P:P:

wczoraj maly dostal pierwszy raz swoja butle ale niestety tylko 50ml wypil bo to bylo jak go na kapanie przebudzialam pozneij cyc bo jakos dalej serca nie mam aby mu dac jak z cycow sie leje:P:P:P:P:P czasme:P:P:P

obcuje z dziwkami a ja zaraz musze skorzystac i zjesc cos bo na 10 mamy wizyte:P:P: to jeszcze 2godzi:P:P:P:P:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wiedzmy

Mąż właśnie pojechał na lotnisko odwieżć babcię -pobecała sie ,że powinna miec wnusie blisko w polsce a nie samolotem do niej latać 😞 nie rozumie ,ze w dzisiejszych czsach to każdy zyje tam gdzie mu lepiej 🙂 wystarczy o nas ,bo u nas ok:P

Sabinka
ja widziałam dziecko kuzynki z tym rusztowaniem na bioderkach to pierwsze dni były tylko troszke marudne a potem mała nie zwracała na to uwagi i sie przyzwyczaiła bardziej niewygoda jest dla mamy przy "obsłudze"dziecka ale przeciez ty znesiesz dla Hanusi wszystko!Kwiatuszek dla Hani,a nawet cały bukiet! 😘

Zosiu!
z wami też będzie dobrze-wiem to! 😘

Zoltri
ty jeszcze butle pudziankowi dołożyłaś,z twoim zasobem mleka????Cyce ci rozsadzi,hihihi 😘

spadam ogarnąć mieszkanko,zajrzę pózniej:P


aha;
gdzie Bichito,sercia i reszta czarownic?????? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
gos ja nie chce na dokladke heheh powoli bede go na butle przestawiawiac bo jestem wiezien 😞 😞 😞

wiem ze egoistycznie ale ja nie wyrobie 😞


hihi to ja się cieszę że wreszcie udało mi się wczoraj przeżyć dzień bez dokarmiania 🙂 powodzenia Zoltri - Pudzianek na pewno i butle p-olubi 🙂
A ja po imprezach czuje się znakomicie 🙂 jeszcze co prawda jestem w Osieku, ale dziś wyjazd - troszkę szkoda tu jest bardzo fajnie. Rozalka na wczorajszych chrzcinach była super grzeczniutka( inaczej niż sami zainteresowani - bliźniaki krzyczały płakały a ich rodzice, chrzestni i dziadkowie latali z nimi po całym kościele...). Mi dała popalić mała na imprezie w niedzielę - wzięłam 120ml mleka sztucznego żeby nie było że pójdę tam i zaraz będę karmić przez pół imprezy 🙂 zjadła - nawet ze smakiem ale po godzinie wrzeszczała o więcej no i tak przekarmiłam pół imprezy ale byliśmy do 22!! (z tym że przez ostatnie 2 godziny chodziła z rąk do rąk 🙂

i poznała Wojtusia( też czerwcowe dziecko) i bliźniaków( może bardziej oni ją - bo już bardziej czają) super takie poznania maluszków wymieniliśmy spostrzeżenia, podpatrzyłam kilka chwytów 😉 ( np kupiłam taką dmuchaną żyrafę - duża żółta i piszczy = super zabawka), no i mamy zdjęcia małych zgrupowań 🙂 może jak zgrają to wam kiedyś pokażę

Trzymajcie się ciep[lutko
Sabincia będzie dobrze, Malutka szybko się na pewno przyzwyczai 😘 dla Ciebie

a i wybraliśmy wstępnie termin chrzcin na 20tego września 🙂

i Mała dostała kilka prezentów i między innymi kase i jeśli uda nam się jej nie przepuścić będzie na szczepienia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
moj maly cos nie chce zasnac ale jak padnie to bede miec spokoj,bo co przysnie to sie budzi... 😞

kurcze nie moze byc dobrze- u kazdej cos 😠


Niebo ja miałam tak przez cały tamten tydzień zasnęła - przespała z 5 może 10min i pobudka - i przeszło po prostu w sobotę rano zasnęła po pierwszym karmieniu, po drugim czekałam na sajgon ale spała... i teraz też śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka fajie,ze mialas taka odskocznie od codziennosci. my tymkowi zalozylismy konto i tam wplacamy kase od rodzinki, becikowe tam splynie plus co miesiac bedziemy przelewac 5% miesiecznego wynagrodzenia wiec kasiore mu juz odkladamy na pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A I ZABIORĘ GŁOS I POWIEM,ŻE MYŚLĘ,ŻE JEDNAK WYGODNIEJ NA BUTLI:P TAK JAK ZOLTRI PISZE NIE MUSISZ BYĆ NIEWOLNIKIEM 🙂

A JA ZAMIAST NAPISAĆ,ŻE ANETCE SIĘ COŚ POPIEPRZYŁO U NIEJ,TO NAPISAŁAM W NIEJ ☺️

BHRKA NO TO SUPER MIELIŚCIE ROZRYWKĘ 🙂

NIEBO,ALE W MYŚLICIE PRZYSZŁOŚCIOW W STOSUNKU DO TYMKA,JESTEM POD WRAŻENIEM,JEDNAK TO STARSI RODZICE TO ROZSĄDNIEJSI 🙂JA NIE MYŚLĘ JESZCZE O ODKŁADANIU KASY NAWET DLA NAS,A CO POWIEDZIĆ DLA DZIECI,POPROSTU ŻYJEMY OD WYPŁATY DO WYPŁATY,A NA CZARNĄ GODZINĘ TO MAMY KARTĘ KREDYTOWĄ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...