Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Dziewuszki!!

kuzwa ja znów bez internetu 😞( dosłownie czułam sie ja ubezwłasnowolniona 😠 😠 sąsiedzi sobie wyjechali na 3 dni i wszystko powyłączali...musze namówić mojego miśka abysmy sobie sami coś załozyli, bo zaczyna mnie to dobijać 😞

Sabincia!Zosiu! Aniu! Trzeba myśleć pozytywnie!!Co nas nie zabije to nas wzmocni!!Wiem kochane że dobrze sie mówi, ale wiara naprawde potrafi czynić cuda! I napewno Wasze dzieciaczki bedą zdrowe jak rybki!! Napewno sie o to pomodle 😘 😘 😘

A mój Jaś u dziadka na leżaczku usnął 🙂 hehe mam troszke spokoju..
Wczoraj byliśmy w przychodni miał mieć szczepienie, robimy to skojarzone, lecz niestety przełozylismy na następny tydzien gdyż Janek ma ciągle wysoki poziom bilurbiny i lekarka wolała odczekać...Z jednej strony sie ciesze, bo dzieciątko musi być całkiem zdrowe na szczepienia.
A z drugiej troszke obawiam, gdyż chcemy pojechac gdzieś z męzulkiem i Jasie na dłuższy weekend i boje sie że Janek może sie odmienić na jęczącego: 😞( Mam nadzieje że ta nie bedzie.

Zrobił już sie taki fajny 🙂 Jeszcze sie nie uśmiecha, ale tak fajnie gada sam ze sobą zwłaszcza o 5 rano jak matka z ojcem chcą jeszcze pospać 🙂 Wtedy musimy go wziąść do swojego łózka no i troche pośpi z nami 🙂)

Dziewczynki! chce sobie kupić chuste do noszenia niemowląt. Orientujecie sie może jakie są najlepsze?? I jak długo można w takich nosić dzieciaczki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kfiatuszek dla Hani!!

aaa Janek ważył wczoraj 5350 🙂)czyli od wyjścia ze szpitala przybrał 1650 gram 🙂)

Zapisałam sie dzisiaj na 17 do fryzjera, musze coś zrobić z tymi kłakami bo już mnie dobijaja 😞 jeszcze sobie jakąś farbe kupie i bedzie git 🙂)

a co do kakao, to ja tak jak niebo...mam cykora..choc strasznie bym chciała...29 lipca ide do gina i zobacze co mi powie....
no i ćwicze cały czas mieśnie Kegla...bo czuje że mam słabe i jak mi chce sie siku to musze od razu lecieć do toalety bo inaczej sie posikam..kurcze jeszcze wszytko tam jest słabe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem czy kupic cos w takim rodzaju:
http://www.allegro.pl/item689771313_chusta_nosidelko_softbe_okazja.html

czy takim

http://www.allegro.pl/item693900995_chusta_nati_najlepszy_produkt_dla_dziecka_2008.html

tylko czy dam rade to wiazac 🤢

doradzcie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry:P:P:P

my dzis na dokladnym sprawdzeniu....Ethan jest 61.5cm dlugi waga 6800ja wczoraj prawie hehe ...ogolem jest ponad norme heheh...wirelkolud.....ja patrzalam sdie na reszte dzieci po 8 tyg to one przy EThanie malutkie:P:P


jeszcze wzielam mojego mena vectrev i nie chcial odpalic zostawilam na swiatlach upssss 😮 😮 ale odpalila po 20 min jak juz caly swiat na nogi postawilam:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Wiedzmy 🙂
ja w domku już 🙂 - mała się wczoraj znów musiała zaklimatyzować, ale zrobiła to w sposób nie wpędzający rodziców w kłopoty - przyglądała się bacznie naszemu pokojowi przez jakies 4 godziny, potem kąpiel i jak ok północy zasnęła tak spała do 7!!, obudziłam ją w końcu sama na cyca, była okropnie głodna, ale podoiła troszkę się pobawiłyśmy- uśmiecha się już do mnie!! wczoraj się uśmiechała do tatusia 😁 no zasnęła i jeszcze była jedna pobudka na cyca i znowu śpi ale teraz już takim lekkim snem 🙂 - uwielbiam ją

ale o takiej fryzurce jak Haneczka to Rozalcia może tylko pomarzyć

i jeszcze ledwo co od czasu do czasu jęknie wypowiadając jakąś głoskę - tak jak Jaś to nie pogada 🙂

Aniutka ja mam nosidełko takie http://www.allegro.pl/item692774156_nisidelko_evenlfo_snugli.html (tz oczywiście 100 razy ładniejsze dziewczęce różowe , w środku różowe w kwiatuszki) ale super sprawa 🙂 położna powiedziała żeby nie nosić dłużej dziecka w nim niż godzinę, Grześ ciągle mówi że maleństwu jest niewygodnie - ale Rozalka w nim śpi jak idę ma utwardzenie pod główką no i jestem niezależna od wózka 🙂

Zoltri rzeczywiście wielkolud i dobrze niech rośnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobity 🙂
Nasza Haneczka rzeczywiście ma niezłe afro! 🤪 Super! 🙂
My własnie wrócilysmy z rehabilitacji- jak zwykle był wrzask,płacz, siku i kupa- czyli zestaw rehabilitacyjny standardowy 😉 Ale...widzimy malutka poprawę:laugh:
Na 15 idziemy na usg głowy, bioder i jamy brzusznej...Trzymanjcie kciuki bo mam nerwa na maxa 🤢
A Wy z tymi chustawkami powariowałyście! 😉 :P
Kwiat dla Velinki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
to Rozalka ladnie spi...bo moj to musi dwa razy w ncoy zjesc na spocha hehehe

teraz lezy w lozeczku i cieszy papake do karuzelki :P:P:P

kfiat dla jasienka:P


Zoltri widzisz mojej dieta czyni cuda 🙂 nawet się odzwyczaiła od podjadania w nocy hihihi - żarcik normalnie je przed 12 i później ok 5 więc w sumie tez 2 razy w nocy, a Pudziankowi nie ma się co dziwić w końcu chłopak wie co dobre 🙂

a a Zoltri je Ci to bebiko? wczoraj pisałaś że jest jako jedyne zalecane przy karmieniu piersią - ja nawet o tym nie słyszałam, w szpitalu to olali moje pytanie co podawać małej jako uzupełniacz - powiedzieli że wszystkie te mleka mają podobne składy i jak Grześ zamiast nan(które mała podjadała zwykle) kupił właśnie bebiko to dawała znać że jej to nie smakuje - a poza tym Zoltri wyślę Ci zaproszenie na nk - chce sobie pooglądać Twojego siłacza 🙂 - krysia

hmmm a Aniutko ja też się boję tego pierwszego razu, Grześ mnie codziennie już zaczyna napastować, dziś jest równo 5 tyg po porodzie, został mi jeszcze tydzień .... kurnia czasem to juz nawet łapie mnie ochota ale boje się strasznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka to ładnie spi Twoja Rozalcia 🙂 pozazdrościć 🙂 u nas norma to 2 h 🙂 no czasami 3 h 🙂

a Jaś to też takie krotkie dzwieki jak "agh" "la" "el" wydaje i do tego różne intonacje głosu a my sie smiejemy że gada do nas 🙂)


brhka a takie nosiedełko to chyba dla starszego dzieciątka??co?

Zosiu! trzymamy kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrk zjadla le tylko raz mi dalam i nie bylo problemu ani z brzuszkiem ani z niczym...bo bebilon ma napisane nie wiem jak w pl ale tutaj przy karmieniu bez dodawania mleka z piersi wiec odpada chodz jest jedna odmiana ze jako dokarmiacz moze byc....z wszystkich mlek to jedyne bylo poprawne ...na opakowaniu powinno byc DLA DZIECI KARIONYCH PIERSIa LUB DZIECIE NIE BEDACYCH....JUZ ODBIERAM ZAPROSZONKO...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a mojej siostrze gdy narzekała fotografowi że brzydko wyszła na zdjęciu paszportowym powiedział że wszyscy wychodzą brzydko a tu Bąbelek pięknie

Aniutka włąsnie że od 3,2 kg jest ta chusta bez ograniczenia wiekowego - miałam instrukcje wiec przeczytałam całą 🙂 no i jeszcze dodatkowo ta położna tak powiedziała więc noszę 🙂 najlepsza jest na zakupy do marketu 🙂 z ograniczeniem czasowym 🙂
a Rozalcia jak się wkurza bo chce np jakiegos cyca czy co to woła ej! ej! 🙂 no i zapomniałam się pochwalić ostatni raz dałam jej sztuczne w niedziele na imprezie ale po tym jak nawet jej to nie ruszyło zupełnie nie dokarmiam jej 😁 tylko cyc 🙂 youpi 🙂

Zosieńko dzięki rechabilitacji Kamilka nie ma problemów z wypróżnianiem - kwiatuszek dla niej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
bhrk zjadla le tylko raz mi dalam i nie bylo problemu ani z brzuszkiem ani z niczym...bo bebilon ma napisane nie wiem jak w pl ale tutaj przy karmieniu bez dodawania mleka z piersi wiec odpada chodz jest jedna odmiana ze jako dokarmiacz moze byc....z wszystkich mlek to jedyne bylo poprawne ...na opakowaniu powinno byc DLA DZIECI KARIONYCH PIERSIa LUB DZIECIE NIE BEDACYCH....JUZ ODBIERAM ZAPROSZONKO...


oj mam nadzieje że nie podtruwałam Rozalki... kurnia czasami czuje że nic nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wiedzmy
Olivka wstała o 8 i dawała czadu do teraz więc nie mogłam wiejść do was,chyba jednak pojade po hustawkę!Bedzie ją bujac prąd a nie moje ręce 🙂

Zoltri fajne zdjątko ,ja tez sie pochwale ale Olivki paszporcik nie taki ładny bo tymczasowy i czarno-biały:P

Ide umyć włoski i lece na jakis spacerek z tym moim łobuzem ,póki śpi 😉

Sabinka
rewelacja ta fryzurka Hani ,Olivka to na taką musi chyba jeszcze z roczek poczekac ,bo troszkę wyłysiała po urodzeniu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
Gos no i sie przelamalas:P:P:P:P

Widzicie jednak mopje pomysly sa najlepsze heheheheheh

noooo 😞
czekam tylko na piątkowy przelew rodzinnego ,bo po wizycie mamy zostały nam puste konta a kredytówki nie ruszam bo biore awaryjnie do Pl:P
i juz spogladam po katalogach i bedzie chyba chustaweczka Graco na prąd i nie jest wielka,po złozeniu pod łózko sie zmiesci 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...