Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
JEDNAK DOJŹALI FACECI MYŚLĄ,A JA SIĘ NIE MARTWIĘ BO WŁAŚNIE MAM TAKIEGO TAUSIA:P I MNIE TEŻ "ZAŁATWIŁ" 🙂

A KOCHANA MAMUSIA ZADZWONIŁA,ŻE MI WYSYŁA 50EURO I MAM SOBIE DOŁOŻYĆ I KUPIĆ TĄ HUŚTAWKĘ:P TAK JEJ TRUŁAM I PRZEMYŚLAŁA 🙂HEHE NIE ŻEBYM JEJ MÓWIŁA,ŻE MA MI DAĆ TYLKO OPOWIADŁAM JAKA TO ŚLICZNA I JAKBY MI SIĘ PRZYDŁA:P

TO LECĘ NA ALLEGRO I ZARAZ NA ZAKUPKI NA BAZAREK 🙂

RADZIA GDZIE JESTEŚ BO JAK NAPISAŁAM O BAZARKU TO MI ZARAZ PRZYSZŁAŚ NA MYŚL 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zosienko kredyty w tych czasach to chyba norma, kazy kto ma zdolnosc bierze.

ja bede karmic malego jeszcze kilka miechow, moze pol roku sie uda- nie wiadomo co nas spotka w tym czasie wiec jak najdluzej postaram sie utrzymywac pokarm. wlasnie go dokarmilam sztucznym,bo marudzil od wczesnego ranka- wypil 30ml i spi a tak to possal cyca- pospal chwile, pomarudzil i znow cyc- i tak w kolko co godzine wiec go znarkotyzowalam ciepla dawka 🙂 moge ja sie czyms zajac wreszcie,bo od 7 nic tylko na rekach noszenie i cyc.
ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO TYLKO POTEM BÓL JAK SIĘ IDZIE PŁACIĆ CO MIESIĄC TE KREDYTY 😞ALE ŻEBY SOBIE NA COŚ POZWOLIĆ TRZEBA SIĘ ZADŁUŻYĆ,BO PRZY NASZYCH TERAZŹNIEJSZYCH ZAROBKACH TO BŚMY MUSIELI CAŁY ROK O CHLEBIE I WODZIE,ŻEBY WYJECHAC NA WAKACJE LUB POZWOLIĆ SOBIE NA INNE PRZYJEMNOŚCI.

A JA TAM NIE NARZEKAM NA BUTELKI,WYGOTUJĘ TO MI ZAJMUJE 5 MIN,BO STERELIZATORA NIE KUPOWAŁAM,NO ALE RACJE MACIE,ŻE KOSZTUJE,NARAZIE TEGO TAK NIE ODCZUŁAM PO PORTFELU,BO ŁUKASZ OSTATNIO DOSTAŁ W JAKĄŚ TAM NAGRODĘ PARE BONÓW SODEXU WIĘC POJECHAŁAM I KUPIŁAM RAZ 6 SZTUK,POTEM JESZCZE KILKA I PŁACIŁAM TYMI BONAMI A Z PORTFELA NIC NIE UBYŁO,ALE JAK PRZYJDZIE PŁACIĆ PO 13-14ZŁ NA KILKA DNI TO FAKT BĘDZIE UBYWAĆ KASY.

HUŚTAWECZKĘ ZAMÓWIŁAM WKOŃCU TĄ

http://allegro.pl/item690829190_bright_starts_hustawka_rozowa_pszczolka.html

A TERAZ SIEDZIMY W CHACIE,MAŁA ŚPI,JESSI Z DZIADKIEM POJECHAŁA NA SREBRNĄ GÓRĘ 🙂A DO MNIE OK 16 MA PRZYJŚĆ KOLEŻANKA 🙂

WYGODNA JESTEM BO NA OBIAD ZAMÓWIŁAM SPAGETTI,NIE CHCE MI SIĘ NIC ROBIĆ 😉

BYLIŚMY TEŻ NA BAZARZE TO KUPIŁAM MAŁEJ ZAWIESZKĘ DO WÓZIA TAKIE SŁONECZKO Z WIBRACJAMI,CHCIAŁAM TĄ TINY LOVE TEN ŁUK,ALE SZKODA MI WYWALIĆ NA NIEGO STÓWE 😉 BO W SUMIE TO SIĘ ZA FIRMĘ PŁACI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OSZ KURWA MAC 😠 JAKBYM W RAZIE POMYSLALA, ZE JUZ TAK DLUGO JESTESMY W DOMKU A NIE W SZPITALU TO WLASNIE WYSZLY NAM BAKTERIE W MOCZU 🤨 I UNIKNELISMY SZPITALA, ALE MAM MALEMU SMAROWAC JEGO MALEGO TAKIMI KROPELKAMI, KTORE MAM NAKROPIC NA WACIK A W PONIEDZIALEK ZNOW MOCZ NA POSIEW ALE COS CZUJE ZE TE KROPLE TO CIULA DADZA 😠 FUCK! FUCK!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu
kiedy w koncu te pieprzone choróbska zostawią naszego Jasia 😠 ???trzymam kciuki ,zeby pomogło 😘

Anulka
znowu szalejesz z zakupkami 🤪
ja dzis poszłam sama na lumpeksik ,a wyszłam z domku pod pretekstem konczących sie pieluch i wkładek do cyców,i kupiłam nówkę lnianą sukienusie na 9-12 miesiecy z NEXT-a,za 1 euro 🤪 reszta były same szmaty,

uffff,nareszcie moje życie wróciło do normy ,niunia śpi, mąż pojechał sam po paszport ,bo strasznie lało ,a teraz wyszło słoneczko ,
biorę sie za obiadek i sprzątam jescze salon i mam czas na kompa,hura ,nareszcie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOSIA WKOŃCU UWOLNIONA JESTEŚ 🙃 TY TO SIĘ DOGADUJESZ Z TĄ MAMUŚKĄ:P :laugh: ALE POWIEM CI,ŻE JA Z MOJĄ DOBRZE,ALE PRZEZ TELEFON JAKBY JESZCZE BYŁA TROSZKĘ DŁUŻEJ W DOMU TO CHYBA BYŚMY SIĘ POZABIJAŁY:laugh:

NO NADRABIAM ZALEGŁOŚCI ZAKUPOWE HEHE,JA BYŁAM WCZORAJ W LUMPKU,ALE W TYM MOIM NIC NIE BYŁO,DOPIERO JUTRO MA MIEĆ NOWE DLA DZIECI WIĘC POLECĘ,A W INNYM KUPIŁAM MAŁEJ BALETKI TEŻ WŁAŚNIE Z NEXTA ZA 5ZŁ 🙂

O SYRENA WSTAŁA,PORA SZYKOWAĆ BUTLĘ 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pudzian wazy 6775g ostatnio dwa tyh temu wazyl 6200 czyli terz normalnie ponad 200 g przybiera na tydz:P:P:P

pobierali mu krew i teraz z zylki bo ostatnio nie bylo z piety wystarczajaco kurna krzyczal a mi az lzy sie pokazaly moje malestwo 😞
a moj rab odszedl na bok 😞

ostatnio kupilam 4 komplety do pl na 3-6 NEXT takze ogrodniczki itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten Pudzian to juz niezly chlop 🙂

Aniu normalnie szlag czlowieka trafia jak sie cos takiego slyszy! znow cos biednemu Kropeczkowi sie przypałetało...kurde! ale kochana pomysl,ze wlasciwie to dopiero poczatek naszych perypetii dzieciecych, kazda z nas czekaja choroby, badania, bakterie itd. tylko kropek juz mial tych chorob jakby na tym swiecie zyl juz dziesiatki lat. ja protestuje ! zadnych bakterii u kropka! nigdy wiecej!

gosia witaj wsrod zywych 🤪

anulko a ta hustawka - dodam,ze slodka- ma zasilanie pradem? bo ja chce kupic tylko taka z zasilaniem .

ide cos zjesc,bo zaraz maly sie obudzi i bede musiala otworzyc bufet dla niego:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniu nie wiem co pisac....Jasiek wygra wszystko..on kropeczek nasz kochany jest 🙂 🙂


a ja na butle powoli chce jak cos go przezucic bo w pl nie chce co 30min wyciagac cycow jak bedzie cieplo...no i chce sie napic..bo naprawde juz musze odstresowac....ja nie umiem na fdupie usiedziec moze tez dlatego wygoda 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JEJKU JAKI NASZ PUDZINEK WIELKI 🤪 PRZEROŚNIE CHYBA PRAWDZIWEGO PUDZIANA W PRZYSZŁOŚCI:laugh: SUPER 🙂

NIEBO HEHE SŁODKA,BO JA TAKIE LUBIĘ RZECZY:P :laugh: NIE NIE MA NIESTETY ZASILANIA PRĄDEM TYLKO NA BATERIE JEST,ALE CO TAM RAZ NA MIESIĄC KUPIĘ PACZKĘ ALKAICZNYCH I MYŚLĘ,ŻE WYSTARCZY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja tez znowu przy cycu...
Ania, kwiat dla Kropka, pamietaj,ze niedługo ta puszka pandory sie skonczy.Zobaczysz!!! 😘
Tez bym sie odstresowała ale chce karmic cycem- raz na czas dam sztuczne i tyle.Tez mi ciezko tyle usiedziec na tyłku ale dam rade 🙂
Gosia, podziwiam cie- ja ostatnio nic nie gotuje oprócz rozmrazania mrozonek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobilam trosze zaleglosci.
Wiele madrosci pisalyscie 🙂
Ciekawe jak tam mala Hania sie czuje.
Ja w nocy nie spalam o 3 pobudka i tak do 7, pozniej mleczko i mala siesta, pozniej telefon do lekarki i musze upic wage, na jutro sprowadza. Mam kontrolowac ile mala wcina za jednym razem, bo zaczyna mi wymiotowac, nie wiem czy to nie te silne krople tak na nia wplywaja. No ale walcze z tymi dolegliwosciami! Musze byc dzielna...
Teraz spi, Boew co ja bym dala zeby tych kolek nie bylo! Chce sie cieszyc macierzynstwem, a nie cierpiec i plakac.

U mnie bez zmian, jedyne co to juz mnie nie boli nic na dole 😉
Plamie jeszcze troszenke, ale juz nie nosze tych wilkich pampersow, tylko wkladeczki.

Buziaki dla was i kwaituszek dla zmagan zosienki i Kamilki,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U MNIE BYŁA KOLEŻANKA WYPIŁYŚMY PO PIWKU:P I ZARAZ LECĘ KĄPAĆ MALUTKĄ I USYPIAĆ 🙂

ZOLTRI NO ZALEŻY CO 0-3,BO WIESZ JAK Z TYMI ROZMIARAMI,ALE JAK ZAWYŻONE TO TAK 🙂A TAK TO KUPUJĘ NA 3M-CE LUB 3-6 DŁUŻEJ POSŁUŻY 🙂BO JA NP W BLUZACH CZY KURTECZKACH TO PODWIJAM RĘKAWKI.SUPER CIESZĘ SIĘ,ŻE O NAS PAMIĘTASZ 😘 TAKŻE WIESZ ZOSTAWIAJ RACHUNKI,A JA CI ODDAM ZA WSZYSTKO KASIURKĘ.

VELINKA JESZCZE TROSZKĘ I KOLKI MINĄ I BĘDZIESZ SIĘ DO WOLI CIESZYŁA MACIERZYŃSTWEM 😘 😘

HEHE A JA MAM WYMÓWKĘ I NIE MUSZĘ GOTOWAĆ BO NIE MAM PRZEZ 3 DNI GAZU:P :laugh: A KUCHENKĘ MAM CAŁĄ GAZOWĄ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Veli
dobrze wiem o czym mówisz:OLivka miała kolki na szczęscie tylko! trzy dni ,podaje nadal zapobiegawczo regularnie kropelki z simeticonem i działają cuda,ale tego płaczu nie zapomne do konca życia i codziennie kiedy nadchodzi godzina zero czyli ok,16.30-18.00 modlę sie ,zeby nie wróciły.Jeśli nie boli ją do 18.00 to pózniej juz raczej nie bedzie kolki.
kwiatuszek dla Shanti na te bóle.


Sabincia
jak Hania????

Zosiu
moja córcia to aniołek i śpioszek ,budzi sie tylko na cyca, nawet oczków nie otwiera tylko buzię i krzyczy ,że głodna ,więc jestem w stanie wszystko zrobić,ugotowac tez ,choc czasem robie to na raty:P

Anulka
wkreciłas mi hustawke i juz sie zastanawiam ,a taka byłam przeciwna większym gratom w domu ,mąż juz uległ ,ale ja sama nie wiem czego chcę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOSIU KOCHANA MÓWIŁAM CI KIEDYŚ,ŻE ULEGNIESZ:P :laugh: ZABAWECZKĄ ITP 🙂NIE MARTW SIĘ JA TYDZIEŃ NAD NIĄ DUMAŁAM,ALE JAK MAM POWIEDZIAŁA,ŻE DORZUCI KASIURY TO ODRAZU ZAMÓWIŁAM:P ONA MAŁA MAŁO MIEJSCA ZAJMUJE,A POTEM PO KILKU MIESIĄCACH SPRZEDA SIĘ 🙂MAM NADZIEJĘ,ŻE VANESSCE SIĘ SPODOBA TAK JAK I MI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEKI DZIEWCZYNY ZA WSPARCIE 😘 CO ZA CHOLERNY LOS..W OGOLE TAKA NIESPRAWIEDLIWOSC Z TYM WCZESNIACTWEM NAS SPOTKALA 🤨 TO TAKIE CHORE, ZE CZLOWIEK DMUCHA, CHUCHA A ITAK LIPA WYCHODZI 🤨 I TERZ CO CHWILA WLASNIE JAKIES BAKTERIE 🤨 ILE JESZCZE ZANIM POWIEM " DZIEWCZYNY, JEST DOBRZE!"? 🤨
W OGOLE TE BADANIE MOCZU TO MOJA INTUICJA ZNOW...POPROSILAM CIOTKE O SKIEOWANIE I MAM 😠 TAK MNIE TKNELO, ZEBY MU MOCZ ZROBIC DLA SAMEJ SIBIE I CO? I OKAZALO SIE, ZE TO SZPITALNE BAKTERIE SA (!) TYLE CZASU W NIM ALE PO NIM JAK ZWYKLE NIC NIE WIDAC, ZEBY JAKIES INTRUZY W SOBIE MIAL. I TO MNIE W PEWNYM SENSIE PRZERAZA! JAK ON NIE DAJE OZNAK, TYLKO JA TAK TRAFIAM BO MNIE TKNIE COS ZEBY ZROBIC 🤢

BEATKA, JA TEZ WLASNIE POLUJE NA JAKOS FAJNA HUSTAWKE NA ZASILANIE ALE JAKBY COS BYLO DO WYBORU POZA TYM PRZYTULNYM GNIADEM Z PROJEKTOREM BO TA TO TAKIE STONOWANE KOLORY MA( NO CHYBA ZE WEZME ROZ 😮 )I W OGOLE MALO " ZYWA "JEST..

GRRR.... 😠 DZIS SIE DOWIEDZIALAM JAKIE KOKOSY BEDE DOSTAWAC TEGO PIELEGNACYJNEGO, KUZWA TE NASZE PANSTWO MNIE ROZWALA 🤢 165 ZL + 60 REHABILITACYJNEGO ! BOSHE....NA CO TO MA STARCZYC! A W OGOLE WYCHOWAWCZEGO TO TEZ W PIZDU DUZO 😠 ZARAZ MACIERZYNSKI MI SIE KONCZY A TU MARNE 400 DAJA WYCHOWAWCZEGO...PRZESADA..

ZOS, KWIATEK DLA WAS ROWNIEZ 😘 NA WSPARCIE.

JAK KUBUS ZASNIE, TO REDSIK POJDZIE W RUCH NA ODSTRESOWANIE 🙂 BOSHE, JAK TAK KTOS NAS CZYTA TO CHYBA MYSLI ZE TE WIEDZMY TO ALKOHOLICZKI, JEDYNY SPOSOB O JAKIM PISZEMY NA STRES TO ALKO :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu
olej to co myślą ci co nas czytaja ,dopóki sie nie zataczasz to nie jest zle,hihihi.....żartuje oczywiście i tak jestesmy przykładne matki tylko przyklad brać z nas ,cholera tak jak piszesz człowiek całą ciążę sie martwi,dmucha na zimne, żeby zdrowe urodzić a po urodzeniu dopiero sie zaczyna,ja jak miałam na poczatku te złe wyniki Olivci ,i ciągle mi ja kłuli dwa razy dziennie to od razu miałam przed oczami twojego Kropka i to ile on przeszedł i ty razem z nim,i kuzwa nie zostawią go nigdy te choróbska ,bakterie,itd. czy co?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...