Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MASZ ANULA MATCZYNĄ INTUICJĘ 😘

CO DO TYCH HUŚTAWEK TO ZROBIĘ CHYBA TAK JAK ZOLTRI MÓWI,ŻE KUPIĘ AKUMULATORKI ALE NIE WIEM CZY SĄ NA TE GRUBE BATERIE 🥴 ???I ŻEBY NIE KOSZTOWAŁY MAJĄTEK WŁAŚNIE 🤨
NO I RACJA ANULA TAMTE TAKIE TROSZKĘ MAJĄ BLADSZE KOLORKI.


NO I FAKT MY JAK ALKOHOLICZKI:P :laugh: ALE PIWKO ODSTRESOWUJE,NIKT TU NIE MÓWI O SKRZYNCE TYLKO 1 LUB 2 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anula,jejku jak Cie rozumiem 😘
Mam takie same mysli-dlaczego mnie to spotkało, gdzie porazenie splotu zdarza sie 2 przypadki na 1000 😞 I tez staramy sie o ten zasiłek, który jest tak skromny...I mam zal, mo KUR..MAC to de facto panswa wina to co sie stało, bo rodziłam w szpitalu panstwowym i oni powinni opłacac teraz rehabilitacje, benzyne, itd, a tu daja 160zł 😠 😠 😠
Wk..mnie ta niemoc i ten chory system 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
ZOSIA A TY NIE MOGŁABYŚ SIĘ STARAĆ I JAKIEŚ ODSZKODOWANIE Z TEGO SZPITALA?,DEFAKTO TO ICH WINA,BO POWINNI CI ZROBIĆ CC 😠 😠

Chcemy ich pozwac w sadzie....dlatego tez zbieramy za wszystko rachunki i dokumentacje...Ale pewnie sie bedzie ciagneło latami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOSIU KOCHANA TAK MI PRZYKRO KURDĘ,JAK TAK CZYTAM O TYCH PRZYKROŚCIACH JAKIE WAS SPOTKAŁY TO MI SMUTNO BO WIEM,ŻE TAK SIĘ MARTWICIE 😞 😞 😞 JA MIAŁAM TAK Z JESSI,A TERAZ TO NAWET BOJĘ SIĘ MYŚLEĆ,ŻE COŚ MOGŁOBY BYĆ NIE TAK Z VANESSKĄ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosienka napisał:
Anulka7 napisał:
ZOSIA A TY NIE MOGŁABYŚ SIĘ STARAĆ I JAKIEŚ ODSZKODOWANIE Z TEGO SZPITALA?,DEFAKTO TO ICH WINA,BO POWINNI CI ZROBIĆ CC 😠 😠

Chcemy ich pozwac w sadzie....dlatego tez zbieramy za wszystko rachunki i dokumentacje...Ale pewnie sie bedzie ciagneło latami...


PRÓBOWAĆ TRZEBA A CO IM KU... POPUSZCZAĆ 😠 DZIADY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosienka napisał:
Anulka7 napisał:
ZOSIA A TY NIE MOGŁABYŚ SIĘ STARAĆ I JAKIEŚ ODSZKODOWANIE Z TEGO SZPITALA?,DEFAKTO TO ICH WINA,BO POWINNI CI ZROBIĆ CC 😠 😠

Chcemy ich pozwac w sadzie....dlatego tez zbieramy za wszystko rachunki i dokumentacje...Ale pewnie sie bedzie ciagneło latami...


Zosiu
niewazne jak długo to będzie trwało,WALCZ!!!
żeby juz żadne inne maleństwo nie ponosiło takich przyrych konsekwencjii nieodpowiedzialnosci jak twoja Kamilka.A podnoszenie statystyki w skali europy na odsetek porodów naturalnych niech sobie wykonują ci lekarze na swoich dzieciach ,bo ty masz teraz tą statystyke w domu i musisz na nia patrzec codziennie jak cierpi kiedy ćwiczy, 😞
kurwa ,najbardziej wkurwia mnie to że jakies aktoreczki i gwiazdy showbiznesu pierdolną kasą na stół i mają cc a taki zwykly człowiek nie może i dochodzi własnie do takich powikłań jak u ciebie ,bo głupi lekarze nie zrobili ci CC 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOSIA ŚWIĘTA RACJA!!!WIECIE JAK TAK POMYŚLĘ,ŻE MOGŁO BY I U MNIE ZAKOŃCZYĆ SIĘ TRAGICZNIE GDYBY W PORĘ NIE ZROBILI CC TO SZOK,I WIEM,ŻE TO DUŻA ZASŁUGA BYŁA MOJEGO ZNAJOMEGO LEKARZA BO POSTAWIŁ CAŁY SZPITAL NA NOGI JAK TAM DOJECHAŁAM,A NIE WIEM CZY BY TAK BYŁO GDYBY NIE ZNAJOMOŚCI I KURWA DALEJ BYM CZEKAŁA NA SKURCZE MOGŁABY SIĘ DZIECKA NIE DOCZEKAĆ,BRRR AŻ CIARY PRZECHODZĄ.

ALE KURWA MAĆ TAKIE WIELKIE MIASTO WARSZAWA,ŻEBY TO JAKIEŚ ZADUPIE BYŁO TO ROZUMIEM,ALE W STOLICY 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny najwazniejsze zeby myslecpozytywnie:P:P:P:P

moj maly mial ranke na glowie kolo tego miekkiego z tylu glowy do tej pory nie wiadomo od mojej miednicy to nie moglo byc praWDOPODOBNIE SKORA SIE NIE WYRODZILA....no i dostal jakas bakterie w drugiej dobie i robili mu usg...zabrali mi go i nie przywozili ponad godzi ja panikowalam i juz myslam ze moje dziecko bedzie jakies niepielnosprawne bo to na tym miekkim...a oni poprostu mieli emergency....zrobili usgwszytko tak jak powinno byc tylko skora..teraz slicznie sie zagoilo....i aby bakterie ktore na tej ranne byly nie przeszly do jego ciala codziennie patrzalam przez kurwa tydzien dwa razy dziennie jak mu lekki daja co szczypalo....z jednego oddzialu na drugi przechodzilam cisnienie wysokie bo caly czas msyli glupie mialam....nigdy wam nie pisalam bo to co on mial to nic przy waszych zmartwieniach....no i jeszcze ta krew mial za duzo moich krwienek mojej grupy w sobie i kurna ale naszczescie juz ok:P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI TO TEŻ PRZESZŁAŚ SWOJE 😞ALE NAJWAŻNIEJSZE,ŻE TERAZ Z NASZYM PUDZIANKIEM WSZYSTKO OK I ROŚNIE JAK NA DROŻDŻACH!!! 😘

MOJA JESSI ZNOWU PO PORODZIE MIAŁA TAKIEGO WIELKIEGO KRWIAKA NA GŁÓWCE 😞 I TEŻ SIĘ TAK MARTWIŁAM,ALE SIĘ WCHŁONĄŁ PO KILKU DNIACH,A POTEM ZNOWU JAK LEŻAŁA PRZEZ TEN MIESIĄC W SZPITALU UROSŁ JEJ JAKIŚ GUZEK NA ŁUKU BRWIOWYM I JUŻ TEŻ NAJGORSZE MYŚLI,ŻE TO JAKIŚ RAK CZY COŚ,CZŁOWIEK TO TAKI GŁUPI JEST,NO I LEKARKA WTEDY W TYM SZPITALU POWIEDZIAŁA,ŻE NARAZIE NIE BĘDZIEM TEGO RUSZAĆ,ŻE JAK BĘDZIE MIAŁA Z ROCZEK TO OPERACYJNIE TO USUNĄ JEJ,ALE DZIĘKI BOGU SIĘ TEŻ WCHŁONĘŁO.

WIECIE TO JEST TAK,ŻE NIE TYLKO PRZY MALUCHACH SIĘ MARTWIMY,ZNOW JESSI JAK MIAŁA TAK Z 5 LATEK CHODZIŁA CAŁY CZAS STRASZNIE BLADA I PODKRĄŻONE OCZY MIAŁA I TO DOŚĆ DŁUGI CZAS,NO I OCZYWIŚCIE JAKIE MYŚLI...,ŻE MOŻE JAKAŚ BIAŁACZKA,POSZŁYŚM NA WYNIKI I JAK JE MIAŁAM ODBIERAĆ TO CIŚNIENIE 200,ALE TEŻ NASZCZĘŚCIE WSZYSTKO BYŁO DOBRZE,A TAKA BYŁA JEJ URODA POPROSTU,TERAZ JUŻ SIĘ UNORMOWAŁO I JEST OK 🙂


I TO JUŻ TAK BĘDZIE ZAWSZE DO KOŃCA ŻYCIA,ŻE BĘDZIEMY SIĘ STRESOWAĆ I KURDĘ ZAWSZE NAJGORSZE PODEJŻEWAĆ,BYNAJMNIEJ JA ZAWSZE SIĘ MARTWIĘ,ŻE TO COŚ NAJGORSZEGO JEST,TAKA GŁUPIA JESTEM 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ta ranka byla w ksztalcie serca i teraz jest blizna w ksztalcie serduszka 🙂 🙂 🙂do konca zycia bedzie mial pokaze wam na spotkaniu:P:P:P


anulka to do[iero sie strachu nazarlas 😞no pudzian zdrow pierwszy miesiac nabral swoje i teraz juz tak jak wasza reszta przybira musial sobie faldki uformowac heheeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
NAPISAŁAM DO WIEDŹMY RADZI SMSKA,BO JUŻ SIĘ O NIĄ MARTWIŁAM,A TA ZOŁZA JEDNA ZAPOMNIAŁA NAM NAPISAĆ,ŻE TEŚCIOWA JEJ ZAFUNDOWAŁA 4 DNI NAD JEZIORKIEM I WYPOCZYWA 😠 ALE DOBRZE NALEŻY JEJ SIĘ 🙂 🙂 ALE MA KOPA,ŻE NIE POWIEDZIAŁA:P

to zołza jedna 😠
no i nie było już dawno:serci,reni,bagiry, 😞 bichito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALE ZOLTRI NAJWAŻNIEJSZE,ŻE TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ 🙂MI MOJA BABCIA DOPIERO PO 6-CIU LATACH SIĘ PRZYZNAŁA,ŻE JAK WTEDY WIEDZIAŁA JAKI BYŁ STAN JESSI,ŻE MYŚLAŁA,ŻE TO BĘDZIE...NO I JUŻ NIE KOŃCZĘ,JA TAK NIGDY NIE POMYŚLAŁAM WIEDZIAŁAM,ŻE MOJE MALEŃSTOW BĘDZIE SILNE,A TERAZ JEST WIELKĄ PYSKATĄ BABĄ:laugh: OSTATNIO MI POWIEDZIAŁA,ŻE MAM KUPIĆ JEJ NOWY TORNISTER,A JA NA TO,ŻE DZIADEK JEJ PRZYWIEZIE Z TYCH STANÓW,A ONA TAK,ALE DZIADEK WRACA W POŁOWIE WRZEŚNIA,A JA NIE PÓJDĘ NA POCZĄTEK ZE STARYM RUBCIEM I NIE BĘDĄ SIĘ DZIECI ZE MNIE ŚMIAŁY,ŻE JESSICA MASZ STARY PLECAK BO TWOJA MAMA NIE MIAŁA PIENIĘDZY NA NOWY,NORMALNIE MASAKRA SKĄD JEJ SIĘ TO BIERZE TO NIE WIEM TE TEKSTY,WALI JAK STARA,JA CZASAMI NIE WIEM CO MAM JEJ ODPOWIEDZIEĆ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
watpie czy bagora vyla na wyjezdzieb bo te jeziora sa kolo nas...a jak raczej ktos ma wolne dluzsze to nie siedzi w szkocji hehehe

dzieciaki sa dobre:P

co sie dziwisz wiadomo po kim mordka jej sie nie zamyka 🙂

moj men juz czasem tez uszy zatyka bo ja nadaje caly dzien tylko jak spie cicho jestem chodz czasem sie zdAZY COS POWIEDZIEC:p:p:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA NIE WIEM GDZIE TE JEZIORA HEHE TAK MI SIĘ SKOJARZYŁO:P :laugh:

ZOLTRI CZY TY MI SUGERUJESZ,ŻE PO MNIE TAKA WYGADANA HEHE:P :laugh:

JA KIEDYŚ TEŻ GADAŁAM PRZEZ SEN,ALE JUŻ WYROSŁAM:P :laugh:

A MOJE DZIECKO WŁAŚNIE WSTAŁO I GADA Z TATUSIEM 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie chomonta nie mamy bo nie było -zmówilismy i na czwartek bedzie i jedziemy dzis na rehabilitacje na 15 do Lubina do poradni preluksacyjnej- codziennie cos z tymi naszymi maleństwami a te zasiłki to smiechu warte. [img size=308]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN6343.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...