Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a moj zaczol skrzeczec

to masaz brzuszka walnol baczka
heheh

dalej skrzeczal

woda z woda koperkowa wypil

dalej nie pasi
cyc na widok rozryczal sie i uderzal reka hehe hehehe

butla pociagnal ale chyba dla zabawy smoka

dalej

wiec smok i lezy i odlatuje...heheheh...ja go meczylam a on chcial sie popatrzec na obrazy i odleciec ze swym smokiem w buzce:P:P:P:P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć Dziewczęta 🙂

a Rozalka drugą noc z rzędu spała od północy do 7!! bez przerwy! wreszcie zaczne się wysypiać 🙂
chociaż taka mega wypoczęta to się nie czuje przez ten upał

Niebo zazdroszczę Ci tego jeziorka hmmm też bym poleżała nad wodą 🙂 ale nawet mi się nie chce fatygować bo pewnie bylo by strasznie duzo ludzi i i tak by mi się nie podobało... a z tym mlekiem to nie wiem dawałam nan i teraz nic nie zmienię, doskonale wiedziała o tym położna która do nas przychodziła i lekarka w przychodni, tez nan dawali w szpitalu więc raczej nie zaszkodził - a teraz juz nic nie dokarmiam bo nie jest to konieczne... mam nadzieje że gdy znowu zacznę dokarmiać to już kaszkami a nie mlekiem...

a wczoraj dzwonilam do domu i okazało się że oprócz nas prawie nikt nie wyjechał z gości którzy byli u nas bo okazało się we wtorek - ale już po naszym wyjeździe że zmarła siostra mojej babci i wszyscy zostali na pogrzeb... nas nie będzie - wiadomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj sobie zrobil koncert ale spi:P:P:P:P:P:P:P:P:P

w spzitalach czasem mendy tez nie wiedza....kolezanki synek dostawal w szpitalu bebilon i jej mleko okazalo sie ze dawali to dla dzieci nie bdacych na mleku mamy..i co pozniej maly cale dnie wyl ryczal ....brzusio bolal....ja jej pokazalam co podaje bo ona dawala to co w szpitalu jej dali i jednak to nie bylo wlasciwe 😞

ale juz jest ok bo jest na samym sztucznym kolezanka nie miala mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
moj sobie zrobil koncert ale spi:P:P:P:P:P:P:P:P:P

w spzitalach czasem mendy tez nie wiedza....kolezanki synek dostawal w szpitalu bebilon i jej mleko okazalo sie ze dawali to dla dzieci nie bdacych na mleku mamy..i co pozniej maly cale dnie wyl ryczal ....brzusio bolal....ja jej pokazalam co podaje bo ona dawala to co w szpitalu jej dali i jednak to nie bylo wlasciwe 😞

ale juz jest ok bo jest na samym sztucznym kolezanka nie miala mleka


no to w sumie podobnie moglo byc u nas.... ale zmienilo sie w druga strone dzieki bogu, ach ta sluzba zdrowia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka to pech 😞
a pudzian odjezdza przy "dziwkach" 🤪 no i smoku 🙂

nad jeziorkiem super , siedzialam w cieniu i sie oczywiscie nie opalałam,ale siedzialam w takiej cienkiej koszulce wiec dalam rade. nie opalam ciala ze wzgledu na te kreski po ciazy.

u mnie w cieniu teraz jest 28 stopni!

dzis mamy usg bioderek. az sie boje,ze cos bedzie nie tak!

buzka dla Sabinci i Hanusi ! ale ona ma czad włoski!
sabinko napisz mi kiedy masz pierwsze szczepienie? z tego co pamietam to tez robisz normalnym trybem-ja ma 28ego.

a do mnie w nastepny weekend przyjezdza kolezanka z Wrocławia!!! i zostaje na kilka dni 🙂 ale mam super! i w tym czasie jest woodstock i chce meza wyslac na ten koncert a sama w domu rzadzic z kolezanka i jej chlopakiem 🙂 a maz niech sie odstresuje 🙂 woodstock akurat zaczyna sie 31ego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA WRÓCIŁAM Z POLOWANIA,ALE WZIĘŁAM SIĘ ZA SPRZĄTANIE I OBIAD,BO ZARAZ MUSZĘ JECHAĆ DO BANKU PO EURO OD MAMUŚKI:P I PIERWSZY RAZ POJEDZIEMY Z MAŁĄ AUTOBUSEM BO NIE MA KTO NAS ZAWIEŚĆ 😞

ZAKUPKI SIĘ UDAŁY,KUPIŁAM(OCZYWIŚCIE SAME NÓWKI)MAŁEJ RAMPERSIKA,BLUZKĘ Z DŁ RĘKAWKIEM,PIĘKNY KOMPLECIK ŚPIOCHY I KAFTANIK Z WELURKU Z KUBUSIEM,I NA STOPACH GŁOWY KUBUSIA TAKI SŁODKI,A I JESZCZĘ BLUZĘ HEHE FAKT NA 4 LATA JEST HEHE,ALE TAK MI SIĘ SPODOBAŁA BO KREMOWA CAŁA W ZŁOTE ŚWIECĄCE SERDUSZKA WIĘC WZIĘŁAM:P

ZOLTRI JESZCZE SZAFA SIĘ ZAMYKA,AL CZASAMI MUSZĘ NOGĄ Z KANAPY DOPCHAĆ:P :laugh: SZCZEGÓLNIE U DZIECI.

NIEBO ALE FAJNIE ŻE SOBIE NAD JEZIORKO WYSKOCZYLIŚCIE,MY JAK BYLIŚMY TO TEŻ SIĘ WRACAĆ NIE CHCIAŁO,A JAK PISZESZ O SWOIM MĘŻU TO NIE MOGĘ JAKBYM O MOIM TACIE CZYTAŁA,JEDNAK TEN SAM ROCZNIK TO TAK SAMO CHCĄ Z SIEBIE MAŁOLATÓW ROBIĆ:laugh: :laugh:

U NAS TEŻ SKWAR Z 30 STOPNIK UMIERAM 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AHA I TROCHĘ SIĘ DZISIAJ WKURZYŁAM BO DOSTAŁAM JAKIEŚ PISMO WCZORAJ Z URZĘDU MIEJSKIEGO 🥴 I MNIE NIE BYŁO W DOMU JAK PRZYNIEŚLI I MUSZĘ W CIĄGU 7 DNI ROBOCZYCH TAM POJECHAĆ I ODEBRAĆ A NIE MAM POJĘCIA CO TO MOŻE BYĆ,JUTRO CHYBA PODSKOCZĘ.MARTWIĘ SIĘ CZY TO NIE CHODZI,ŻE COŚ NIE TAK Z TYM BECIKOWYM A KASA BY SIĘ PRZYDAŁA.

RADZIA A TOBIE BECIKOWE NORMALNIE LISTONOSZ POCZTĄ PRZYNIÓSŁ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja za to ciagle jeszcze nie mam wyplacanego macierzynskiego, bo kuzwa teraz przyslali jakies papiery do wypełnienia - jakby nie mieli danych!!!! i jeszcze wyslali do "szefowej" zapytanie czy ona wyraza zgode na pobieranie przeze mnie zasilku PARANOJA!

ZAPYTANIE MAŁE- CZY WY MUSIALYSCIE DAC ZUS-owi ODPIS SKROCONY AKTU URODZENIA???? BO KUZWA W TYCH PAPIERACH TAK NAPISALI,ZE MAM DOLACZYC 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO A U MNIE SIĘ W URZĘDZIE MIEJSKIM WŁAŚNIE ZAŁATWIAŁO I JUŻ TAM KURDĘ DONOSIŁAM I KSERO DOWODU ŁUKASZA I KSERO AKTU,BO DEBILE NA STRONIE INTERNETOWEJ NAPISALI,ŻE TYLKO MOJE KSERO DOWODU TZN RODZICA KTÓRY SKŁADA I AKT URODZENIA WIĘC WZIĘŁAM ORGINAŁ,A TEN DUPEK MI TAM MÓWI,ŻE ORGINAŁU NIE PRZYJMUJĄ 😠 😠 😠 I JUŻ MI SIĘ NIE CHCIAŁO WYPEŁNIAĆ KOLEJNEGO PAPIERKA,ŻEBY BYŁO NA KONTO TO POWIEDZIAŁAM,ŻEBY POCZTĄ PRZESŁALI I BOJĘ SIĘ,ŻE COŚ TAM JESZCZE NIE TAK JEST,BO TAKI TUMAN MNIE OBSŁUGIWAŁ 😠

KOLEZANKA NASZCZĘŚCIE NAPISAŁA,ŻE MNIE ZAWIEZIE DO TEGO BANKU WIĘC NIE MUSZĘ SIĘ W TEN UPAŁ NEOPLANEM CIĄGNĄĆ 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
ja za to ciagle jeszcze nie mam wyplacanego macierzynskiego, bo kuzwa teraz przyslali jakies papiery do wypełnienia - jakby nie mieli danych!!!! i jeszcze wyslali do "szefowej" zapytanie czy ona wyraza zgode na pobieranie przeze mnie zasilku PARANOJA!

ZAPYTANIE MAŁE- CZY WY MUSIALYSCIE DAC ZUS-owi ODPIS SKROCONY AKTU URODZENIA???? BO KUZWA W TYCH PAPIERACH TAK NAPISALI,ZE MAM DOLACZYC 😠

Musiałam donieść 🤢 To dzis dzien urzedowy- mnie przyszło pismo z urzedu skarbowego-mandat za zakłocanie ciszy nocnej z 13 maja 2007!!!214 zl w plecy!A myslałam,że mnie to ominie 😠 Kurcze, zasrany sasiad nie chciał swietowac wtedy moich imienin 😠
Kfiat dla Jasia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOSIA KURDĘ CO ZA DEBILA MASZ SĄSIADA 😠 😠 ALE ONI PO TAKIM CZASIE MOGĄ ŚCIAGNĄĆ?NO TO NIEŹLE,JA JAK ZOBACZYŁAM DZISIAJ,ŻE URZĄD MIEJSKI TO PIERWSZE MI NA MYŚL PRZYSZŁO,ŻE TO ZE STRAŻY MIEJSKIEJ POPIEPRZYŁO MI SIĘ I SIĘ TEŻ WYSTRASZYŁAM,BO ŻADNEGO MANDATU NIGDY NIE DOSTAŁAM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuzwa Zosia co za kretyn! przypomnialyscie mi,ze mam mandat do zaplacenia - ten 100zl za zastawienie garazu - ja pierdziele ile w tym kraju jest pedałów! a ja zaplace jak dostane zwrot podatku,bo jeszcze nie dostalam- okazalo sie ,ze ksiegowa na zlym druku wysłała i musiala jeszcze raz wyslac wiec od daty wyslania maja znow 3 miechy do wypłaty. a to 1600zl czeka! moja kasa!

tymek dzis marudzi, placze i nie chce spac przez ten upał 🤨 a ja sie umyc nie moge spokojnie! maz sam z nim na to usg pojdzie,bo ja kuzwa jestem nocna. i mam to w dupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niebo, moja Kamila tez maruda,a ja oczy mam na zapałki 🤢 Marze o odrobinie spokoju i troszeczce snu...Ta wstawanie o 6 mnie dobija 🤢
Te mandaty to zmora- ja oprócz tamtego mam jeszcze 100zł za predkość...
A co do Strazy Miejskiej- totalnie zbedna instytucja...
Aha, byłam dzis u pediatry-Mała wazy 4750 🙂
Niebus, 3 mam kciuki za usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JA WRÓCIŁAM Z TEGO BANKU,JESZCZE RAZ ZALICZYŁAM MÓJ LUMPEKSIK BO PANI MÓWIŁA,ŻE DOŁŻY I OCZYWIŚCIE ZNOWU 5 DYSZEK ZOSTAWIŁAM:P

I PRZYŁANCZAM SIĘ MOJA MAŁA TEŻ PRAWIE CAŁY DZIEŃ MARUDZI I NIE ŚPI 😞 ZARAZ SIĘ Z NIĄ TROCHĘ POŁOŻE TO MOŻE SIĘ PRZEŚPIMY 🙂

ZOSIA TO MÓWISZ JAK MÓJ ŁUKASZ ON TEŻ UWAŻA,ŻE STRAŻ MIEJSKA JEST BEZSENSU I PO CH...ICH OPŁACAĆ,MACIE RACJE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wiedzmy
moje dziecko dzis marudzi okroooooooooopnie! 😠

własnie jem snidanie ,bo wczesniej nie pozwoliłami nic zrobic 🤪 teraz też ryczy ,bo spac jej sie chce ale tylko z cyckiem w buzi 😠
zjem i ide sie z nia drzemnąc ,byłysmy na spacerze w Aldiku to spała moze pół godzinki na polu,a teraz wyje ,jak ona tyle moze wytrzymać??? 🤢
pa laski ,zajrze wieczorkiem jak wiedzma zasnie :P
kwiatuszek dla Tymusia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak usnelam okolo12 to do 14.30 z malym terrorysta na lozku:P:P:P

ale zostal znwow nakarmiony pogadalismy sobie pobrechtal sie wujek go ponosil i znow poszedl spac ze swojim przyjacielem smoczkiem:P:P:P:P

ide sie kapnac i zaraz musze isc po papier na prezenty bo kupilam jedna rolke i zabraklo z jakies 5 sm wrrrrrrrrrrr na drugi prezent 😞 😞 😞

kfiat dla malej Olivki a duze w plucach 🙂 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA SIĘ PRZYZNAJĘ,ŻE DZISIAJ PIERWSZY RAZ OD 7-MIU TYGODNI MAM DOŚĆ SERDECZNIE SWOJEGO DZIECKA 😠 😠 😠 ILEŻ MOŻNA MARUDZIĆ,JUŻ MI ŁEB PĘKA I TYLKO NA ZMIANĘ PICIE,JEDZENIE,BEKANIE I TAK WKÓŁKO OD 8 RANO I JUŻ NIE MAM SIŁY 😞 😞 😞 A MÓJ MĘŻUŚ KUŹWA DOPIERO O 19 BĘDZIE 😠 NARAZIE MAŁA ŻMIJA ZASNĘŁA,ALE SIĘ NIE CIESZĘ ZBYT WCZEŚNIE BO I TAK PEWNIE NA 5 MINUT:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to pieknie wazy, moj tyle wazyl jak mial 3,5 tygodnia, teraz juz wazy ponad 5kg 🙂 ale dziewczynki powinny byc drobniejsze 🙂buzka dla Kamilki!

maz byl z tymkiem na usg, wszystko w normie i nastepne badanie kontrolne za 6 tygodni 🙂
i jeszcze wyslalam go do apteki zeby kupil mleko humana - takie juz gotowe w butelkach 90ml, bo te w proszku to w ciagu 14 dni tylko mozna uzywac.no i ja nawet polowy opakaowania nie uzylam i juz musze wyrzucic a te w butelkach sa gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to dzis wszystkie zmijki sa takie same marudy! moj tez ok.15.30 zasnal na godzine a tak to jak Olivcia! jem obiad- drozdzowke 😞 bo nie chce mi sie gotowac a meza po lekarzu wyslalam na spacer z małym zebym odpoczela od jego placzu.

Anulko ja sie nie dziwie,ze wy od 1-go do 1-go zyjecie skoro ty fortune w lumpeksie zostawiasz :evil: :evil: :evil:
ja malemu nic nie kupuje, ma full, dokupilam tylko ostatnio 4 pajace do spania ,bo mi sie nie chce pralki co 2 dni robic. a tak to nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i po drozdzowce leci paczek 🙂 ale mam to gdzies! caly dzien z maruda na rekach wiec sie nalezy. zreszta waze juz 55,5 wiec 1,5 kg zostalo do zrzucenia. moge przytyc i miec 2kg, juz mam to w nosie dzis! a parno - zaszlo slonce i 29stopni jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje się posłusznie 🙂
Mały marudzi dniami i nocami, głodny jest ciągle a mnie kryzys laktacyjny dopadł więc załamka. Nie ma człowiek kiedy spokojnie zjeść to i mleka nie ma i tak w kółko a na modyfikowane szkoda zmieniać.
A co tam u Was? Kto ile przytył, maluchy mam na myśli :d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO JA JUŻ DAWNO NIC NIE KUPOWAŁAM MAŁEJ:P 🙃 DZISIAJ PIERWSZE CIUCHOWE ZAKUPY OD HOHOHO.WCZEŚNIEJ TYLKO SPORADYCZNIE COŚ ZA KILKA ZŁ.
A ZRESZTĄ CO BĘDĘ OSZCZĘDZAŁA,ZAWSZE UWAŻAM,ŻE JAK MAM TO KUPUJE,A JAK NIE BĘDĘ MIAŁA TO NIE BĘDĘ KUPOWAŁA I TYLE:P :P :P TAKIE JEST MOJE MOTTO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...