Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej babulce!!!

choinka jasna z tym spotkaniem to ja muszę przejąć wodzę, a więc tak:

spotkanie jest organizowane na 22-23 sierpień na noclegi na dzień dzisiajszy jest Aniutka 2 os Zoltri 2 os Zosia 2 os Reni ?

na imprezkę są w/w i Gocha 2 os Ja 2 os Anula 2 os i nie słysze sprzeciwy więc na kolacji jest nas 14 osób plus maleństwa

proszę potwierdzić !!!!

Odezwał się do mnie jeden gość z pensjonatu http://www.szczyrk.org/pl/ pasuje wam??
jak tak to jadę do niego w tym tygodniu bo ma taką ilość pokoji i na ten termin jest wolne a na dokładkę zorganizuje nam kolację na świeżym powietrzu tylko musze wiedzieć co chcecie i w jakiej kwocie

jeśli ktoś ma ochotę już zawitać w piatek to za dwie nocki płaci 50 zł od osoby a tak to 30 zł od osoby to chyba nie jest dużo?

czekam na wieści w miarę szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
podaj kwote radzia i sie dostosujemy chyba nie beda to miliony...my musimy tez pomyslec o paliwie:P


jestem tego świadoma ale musze znać mniej więcej ile możemy na coś takiego przeznaczyć, zapytam gościa czy piweczko wódeczkę i np oscypki możemy przywieść same będzie taniej

a jak hotel pasi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosienka napisał:
A u mnie jest tak,że istnieje szansa,że około 15 sierpnia pojade z Małą i mama nad morze i wtedy nie dotre 🤢 Ale jeszcze nie wiadomo...


Zoska
ty zołzo ,najpierw wyskoczyłas z tym Szczyrkiem a teraz umywasz łapy 😠 ???Ja ci dam nad morze ,!W góry z Kamilką ,świeże powietrze i MY! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu mala spi-i zaraz wstanie budzi mi sie co pol godziny 🤨
🙃 widze,ze spotkanie w Szczyrku nadal aktualne uulalal llaa to sie bedzie dzialo...szkoda,ze mnie nie bedzie 🤨

u nas pepuszek odpadl po miesiacu...bo szeroka pepowina byla 🤨 na szczescie wszystko jest juz dobrze 🙂 poza tym mala je jak wsciely kojot :P i wazy juz rowne 5 kilo-klops jeden...a taki z niej srajek,ze nie zdaze papmersow zakladac :laugh: :laugh: karmie jeszcze piersia ale w ruch poszlo tez sztuczne mleczko bebilon w celach dokarmienia-bo mala mi chyba nie dojada...a jest taka za moim cycem,ze az sie trzesie wiewiorka :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh: Zoska chce Wam uciec na morze...wlasnie w sumie,szkoda ze spotkanie nie jest nad morzem...mialabym blizej do Was ale pomarzyc dobra rzecz -a moze innym razem spotkanko nasze nad morzem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez mala daje popalic 🤪 w nocy jest okej ale od 9 rano zaczyna do 22 i robi male przerwy 20 minutowe albo godzinne na spanko i pozniej moj cyc i sie oderwac nie moze 🤪 nie mam czasu na nic...wygladam jak zagapior...czasem jak mama zaopiekuje sie nia to troche moge odetchnac 🤪 terroerystka mala 🙃 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co...ale nikt mojej Nadii nie pobije w napelnianiu pampresow...srajek nieziemski a jak jeczy i sie wierci,zeby zrobic niespodzianke...:laugh: :laugh: 🤪 maly Gadzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosia nie rób jaj bo jak mają być tylko 3 babki od nas to po jaką cholerę staję na głowie, zaraz się koaże że Anula też nie przyjedzie i lipa ze spotkania 😞 no chyba że na wrzesień przekładamy ale wtedy Zoltri i Gochy nie będzie... kurwa mać czuje że to nie wypali i z Gochą na lody pójdziemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cholera wczoraj się znów zdenerwowałam i dzisiaj mam z cyców flaki już wszystko wypiłam i nic trochę mleka jest ale chyba nie zawiele jak strace pokarm to się zastrzele bo w nocy daję tylko cyca w dzień tylko dwa razy ale jest mi wygodnie w nocy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello Babeczki!

wpadam na chwilke, bo mam gości a Jasia sprzedałam dziadkowi 🙂)

Radziu!nie denerwuj sie!!i mysl pozytywnie! ja też czasami mam takie cycki flaczkowate, ale przystawiam mimo to bo wiem że jak Jaś ciągnie to nastepnym razem bedzie wiecej mleczka 🙂 Nie poddawaj sie 🙂

co do Szczyrku ja sie pisze napewno i mi pasi właściwie każdy weekend sierpnia, ale wiadomo że byłoby super jakby było nas jak najwiecej, druga taka okazja moze sie nie powtórzyć!!a co do lokalu to jak dla mnie to piątka... a jesli chodzi o kolacje to mi to wsioryba byle choć troche liczyło się z dietą karmiących 🤪 🤪 hehe

Zosia!!!!nad morzem juz byłas zołzo!!teraz z nami w góry i nawet sie nie wykrecaj!! 😠 😠 :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA TAK JAK POWIEDZIAŁAM ZROBIĘ WSZYSTKO ŻEBY BYĆ A JEDZONKO MOŻE BYĆ DLA MNIE WSIRYBA STEK Z GRILKA,KIEŁBASKA SPIECZONA I ZIMY BROWAREK:P :laugh: A Z NOCKĄ TO JESZCZE NIE WIEM CZY ZOSTANIEMY ALE POSTARAM SIĘ BYĆ NA 100% W SOBOTĘ RANIUTKO 😘

TERAZ UPIEKŁAM SZYNECZKĘ W PRZYPRAWACH I ROBIĘ LECZO HEHE MAM ZACHCIEWAJKI JAK BABA W CIĄŻY:P :laugh: :laugh:

ZOLTRI A MY KIEDY SIĘ UMÓWIMY???KIEDY TY BĘDZIESZ W PL???MOŻE W SOBOTĘ 15-GO???SIĘ SPOTKAMY,ALE JAK TO MY MAMY PODJECHAC CZY WY PODJEDZIECIE???

RADZIA SŁOŃCE NIE DENERWUJ SIĘ NAPEWNO CYCUSZKI WRÓCĄ DO NORMY!!!

GOSIA WÓZECZEK PIERWSZA KLASA 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze mam inną propozycję noclegi każda załatwi sobie sama nawet mailem można a ja załatwię kinajpkę i chyba najlepsza będzie na białym krzyżu bo tam nie ruchliwa okolica i maleństwa spokojnie bedą sobie spały w wózeczkach tylko ja zrobię rezerwację i w tedy nie będzie wtopa z noclegami i ja żarcia zamówię na np 14 osób a przyjedzie 8 i dupa blada co wy na to.. bo ja już sama nie widze innego rozwiązania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia daawaj niech baby na pewno powiedza i bedzie lepiej jak nocleg bedzie tam gdzie bedziemy debatowac heheheheh


ANula ja 10 powinnam juz dojechac ...a piatek moze cio 14????


teraz mim sie baby nie poddawajcie ja juz sie najaralam na te spotkania...radzia ja mam flaczki i jakos pudziana wykarmiam bo kiedy zaczyhnna ssac to czuje jak prad y mnie przwechodza to znaczy ze mleko plynie:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASECZKI!!!

A GDZIE ŻYCZNIE DLA MNIE???:P 😠 😠

BO JA ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO,WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH ANULEK I ANIUTEK!!!SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ,DUŻO ZDRÓWKA DLA WAS I MALEŃSTW!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

MOJA KUZYNKA WCZORAJ WIECZOREM URODZIŁA SYNKA W 36 TYGODNIU 3100 I 52 CM TAKŻE KAWAŁ CHŁOPA,BO ONA PRZED ZAJŚCIEM W CIĄŻE WAŻYŁA 40 KG I WSZYSCY ÓWILI,ŻE URODZI BARDZO MAŁE DZIECKO,A TU NIESPODZIANKA.

MOJA NIUNIA PADŁA NA HUŚTWIE,A JA ZJADŁAM ŚNIADANKO,MĄŻ PODAŁ POD NOSEK:P 🙃

RADZIA MASZ RACJĘ,BO POTEM ŻEBY NIE WYSZŁO GŁUPIO WOBEC CIEBIE JAK POZAŁATWIASZ,A KTÓRAŚ NIE DOJEDZIE ITP

ZOLTRI MOŻE BYĆ PIĄTEK 14-GO,ALE TO WY MUSIELI BYŚCIE PRZYJECHAĆ,BO MÓJ W PRACY 😞I DOPIERO POD WIECZÓR WRACA,A JA NIE BĘDĘ MIAŁA JAK PRZYJECHAĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniulka

wszystkiego wszystkiego naj naj i dla wszystkich ANn!!!!

nie ma sprawy ja sie z checia przejade do walbrzycha dawno nie bylam w tym szarym miesci ale Real tam jest heheheheh

no i hustawka sie spisuje jak odlatuje to czyli swoja prace wykonuje:P:P:

kawal chlopa ...waga dziecka nie zalezy jak mamusia wyglada :P:P:P:P:Pkfiatulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...