Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
GOŚ A JA MIAŁAM DLA JESSI I ADASIA I NIKE I OBA SIĘ ZMECHACIŁY I MAM UPRZEDZENIE,A KOSZTOWAŁY WTEDY KUPĘ KASY 😞 JA TEŻ SIĘ STARAM SZANOWAĆ UBRANIA I JESSI TEŻ TO WPAJAM,DLATEGO DOBIJAJĄ MNIE PLAMY PINESKI PO MARCHEWCE:P BO ŻAL MI POPROSTU TYCH CIUSZKÓW 😞
MI POLYESTER U DZIECKA NIE PRZESZKADZA,FAJNIE SIĘ NOSI PIERZE ITP,U SIEBIE NIE PRZEPADAM BO CZŁOWIEK W TYM JAK W KONDONIE SIĘ POCI ITP

PATRZ JAKI TEN BOSKI 🙂

http://allegro.pl/item772188807_dres_adidas_24_bluza_spodnie_92_98_nike_puma.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
GOŚ A JA MIAŁAM DLA JESSI I ADASIA I NIKE I OBA SIĘ ZMECHACIŁY I MAM UPRZEDZENIE,A KOSZTOWAŁY WTEDY KUPĘ KASY 😞 JA TEŻ SIĘ STARAM SZANOWAĆ UBRANIA I JESSI TEŻ TO WPAJAM,DLATEGO DOBIJAJĄ MNIE PLAMY PINESKI PO MARCHEWCE:P BO ŻAL MI POPROSTU TYCH CIUSZKÓW 😞
MI POLYESTER U DZIECKA NIE PRZESZKADZA,FAJNIE SIĘ NOSI PIERZE ITP,U SIEBIE NIE PRZEPADAM BO CZŁOWIEK W TYM JAK W KONDONIE SIĘ POCI ITP

PATRZ JAKI TEN BOSKI 🙂

http://allegro.pl/item772188807_dres_adidas_24_bluza_spodnie_92_98_nike_puma.html

kupuje go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
WOGÓLE ZAUWAŻYŁAM,ŻE MAJÓWKI TAKIE MĄDRE A CAŁY CZAS NAS KOPIUJĄ 😠 O CZYM MY NIE PISZEMY TO I ONE MY O KRZESEŁKACH TO I ONE MY O ŚPIWORKACH TO I ONE,NIE MAJĄ SWOICH TEMATÓW,I PEWNIE DLATEGO TEGO KAKAO SIĘ CZEPIŁY

ja juz ich nie czytam bo tez to zauwazyła ,nudy u nich i dlatego wszytsko małpują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
superowy ten ostatni dresik który wrzuciłaś Anulka 🙂
a ja mam taki antydar do tych ciuchów że szkoda gadać i szkoda mi takie drogie ciuchy kupować... chociaż muszę przyznać że te welurkowe ubrania to nawet mi ciężko zniszczyć 🙂
rety mi zaraz głowa pęknie (dostałam znowu okresu i zamiast brzuch to mnie głowa boli - dziwne) a Grześ jeszcze chrapie co mnie dodatkowo męczy, Rozalka śpi obok taty więc ja nawet nie mam się gdzie położyć... zresztą zaraz przyjdzie moja siostra więc nawet się nie opyla
a moja siostra chce kupić Rozalce konika na biegunach 🙂 (boi się że później jej obetną kase na wypłacie)
a Wy mi zabiłyście klina tymi skoczkami - tam w opisach piszą że niektóre są od 3 - 4 tego miesiąca! - myślicie że można już w takie coś dzieciaka wkładać?
a widzicie wszyscy chcą być tacy jak czerwcóweczki to chociaż sobie na nasze tematy pogadają 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOŚ PROWIZJA ZA ZNALEZIENIE:P :laugh: :laugh: :laugh:

JA TERAZ SPŁUKANA TROSZKĘ JESTEM 😞NO I LEPIEJ,ŻE NA 2 LATKA ŁADNIEJ BĘDZIE WIDAĆ NA DZIDZI,BO WIESZ JAK TERAZ LEŻĄ POPRZYKRYWANE TO NAWET NIE WIDAĆ TYCH ŚLICZNYCH CIUSZKÓW 🤢 DLATEGO MIĘDZY INNYMI TEN DRES HELLO KITTY KUPIŁAM JUŻ NA 6-9 MIESIĘCY,ŻEBY JESZCZE WIOSNĄ PONOSIŁA 🙂

BHRKA MYŚLĘ,ŻE SPOKO MOŻNA WKŁĄDAĆ,TO SIEDZĄ W KRZESEŁKACH,A W SKOCZKU NIE USIEDZĄ.TYLKO WIADOMO Z UMIAREM.NO I TWOJA TO KLOCUŚ TO NAPEWNO "SZTYWNIEJSZA"NIŻ VANESSKA I OLIVCIA:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOŚ MASZ JESZCZE RAZ:

http://allegro.pl/item772186266_dres_puma_24_bluza_spodnie_92_98_nike_adidas.html#gallery

NIEBUŚ JAKBYM MIAŁA SIĘ STOSOWAĆ DO MĄDRYCH KSIĄŻEK TO DO DZIŚ BY MOJE DZIECKO TYLKO W ŚPIOSZKACH CHODZIŁO,BO JEANY TEŻ SZTUCZNE,JEŹDZIŁO BY W GODOLI I NIE SIEDZIAŁO W KRZESEŁKU:P :P :P JA UWAŻAM,ZE KAŻDA Z NAS WIE CO DLA JEJ BOBASA NAJLEPSZE,NO I JA WYRODNA MATKA JESZCZE USZY PRZEKUŁAM 🤪

WŁAŚNIE ZOSTAWIŁAM PINESKĘ NA PASTWĘ LOSU Z TATĄ I JĄ CAŁĄ UBIERAŁ HEHE MIAŁAM UBAW JAK SIĘ MĘCZYŁ Z BODAMI TROSZKĘ SKOMPLIKOWANYMI:laugh: ALE SOBIE PORADZIŁ I JUŻ KARMI MAŁĄ WIĘC NIE JEST ŹLE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goś napisał:
niebo napisał:
anulko ja tylko podłapałam to co napisałas...przeciez sama wiesz jak ubierac dziecko...a madre ksiazki mowia zeby jak najmniej sztucznego, najlepiej zawsze tylko bawelne,bo skora dziecka jest o wiele bardziej delikatna niz doroslego....

brawo,popieram


SPADÓWA!!!!!!!!!!!JAKOŚ MOJE DZIECKO "ODDYCHA"I W POLYESTRZE:P :P ŚWIĘTOSZKI SIĘ ZNALAZŁY :evil: :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
Goś napisał:
niebo napisał:
anulko ja tylko podłapałam to co napisałas...przeciez sama wiesz jak ubierac dziecko...a madre ksiazki mowia zeby jak najmniej sztucznego, najlepiej zawsze tylko bawelne,bo skora dziecka jest o wiele bardziej delikatna niz doroslego....

brawo,popieram


SPADÓWA!!!!!!!!!!!JAKOŚ MOJE DZIECKO "ODDYCHA"I W POLYESTRZE:P :P ŚWIĘTOSZKI SIĘ ZNALAZŁY :evil: :evil: :evil:

ja nie lubię dla siebie dlatego tak napisałam ,a ty sobie ubieraj jak chcesz:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
POWIEM WAM COŚ LEPSZEGO ZA CO MNIE ZLINCZUJECIE,JAK TERAZ KUPUJĘ NOWE RZECZY NIUNI TO PRZED ZAŁOŻENIEM ICH JUŻ NIE PIORĘ:P :P :P I JAKOŚ MAŁA NIC NIE DOSTAŁA,A NAWET ZDARZYŁO MI SIĘ WYPRAĆ Z NASZYMI CIUCHAMI JEJ RZECZY W NORMALNYM PROSZKU I W LENORZE PERFUMELLA I TEŻ NIC WIĘC ....:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
POWIEM WAM COŚ LEPSZEGO ZA CO MNIE ZLINCZUJECIE,JAK TERAZ KUPUJĘ NOWE RZECZY NIUNI TO PRZED ZAŁOŻENIEM ICH JUŻ NIE PIORĘ:P :P :P I JAKOŚ MAŁA NIC NIE DOSTAŁA,A NAWET ZDARZYŁO MI SIĘ WYPRAĆ Z NASZYMI CIUCHAMI JEJ RZECZY W NORMALNYM PROSZKU I W LENORZE PERFUMELLA I TEŻ NIC WIĘC ....:P :P

hohoho,ale sie pochwaliłaś ja juz od powrotu z polski piore wszystko w persilu,i nic ,myśle ze alergie i wysypki jakby miały sie pojawic to moze w pierwszym lub drugim miesiącu,ale nadal piore nowe rzeczy bo cholera wie ile i jakie brudasy tego dotykały,i nadal wszystko prasuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...