Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
20 stron nadrobilam uffffff

co do skoczka to napewno bedzie bo juz sie szykuje ale jamparoo chyba juz nie przegadalm sama siebie i moj synek za dlugo by nie poszalal ale za to dostanie ten skuterek z Mothercare jak pamietacie pokazywala wam

http://www.mothercare.com/Smart-Trike-All-in-One/dp/B002GV6FPA/sr=1-31/qid=1255117769/ref=sr_1_31/276-0133924-0587619?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=77157031&mcb=core


wy wariaci jestescie z tymi krzeselkami to tylko do jedzenia bo dziecko nie bedzie chcialo w nim siedziec bo bedzie chcialo poznawac swiat

a moj maly beka i sie smieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie nie obrazam...pojechalyscie ze mna jak z mokra szmata... no coz...ide do M wybic mu z glowy to krzesełko, bo mi juz linki podsyła z innych sklepow- bo inne ceny, i juz kosztuje mniej,bo 1399... 🙃 a pamietacie tamten samochod dla dzieci za kilka tysiakow( cos ok.3500) to on juz mysli zeby garaz kupic,bo przeciez gdzies musi stac 🤨 no i kto tu jest dziwny 🤔

tu tez zmno a jutro na mazurach ma padac deszcz ze sniegiem a pojutrze w centralnej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI SKUTEREK SUPER!!!!!

A SKOCZEK BY ZA DŁUGO NE POSŁUŻYŁ PUDZIANKOWI BO ON JUŻ PEWNIE Z 11 KG MA:P

NIEBO NIE PRZESADZAJ NIE JAK Z MOKRĄ SZMATĄ TYLKO JAK Z MOPEM:laugh: :laugh: :laugh: A KTO M DO TEGO WSZYSTKIEGO PODKRĘCA 🤢 TY MAŁPO!!!A ŻE ON TOBIE SIĘ NIE POTRAFI OPRZEĆ TO JESTEŚ GURU 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
ZOLTRI SKUTEREK SUPER!!!!!

A SKOCZEK BY ZA DŁUGO NE POSŁUŻYŁ PUDZIANKOWI BO ON JUŻ PEWNIE Z 11 KG MA:P

NIEBO NIE PRZESADZAJ NIE JAK Z MOKRĄ SZMATĄ TYLKO JAK Z MOPEM:laugh: :laugh: :laugh: A KTO M DO TEGO WSZYSTKIEGO PODKRĘCA 🤢 TY MAŁPO!!!A ŻE ON TOBIE SIĘ NIE POTRAFI OPRZEĆ TO JESTEŚ GURU 🙃
ja mu tylko pokazalam...:P uciekam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Mamy 🙂
ja juz na nogach, mała z G jeszcze spia. moge spokojnie łyknąć kawke i poserfować po necie. wczoraj posprzątałam całą posiadłość, bo dzis planujemy wybyć na zakupy odzieżowe 🙂 ja potrzebuje jakies nowe gacie bo mi wisza stare i jakis sweterek albo dwa:P :P :P
poza tym co mi wpadnie w oko - potem Wam napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bon jorno wiedzmy

nadrobilam z 10 stron i...jestescie wariatki!!!nie widze w tym nic dziwnego jezeili ktos chce kupic krzeselko za 1500 zl!!!!Jezeli ktos bardzo chce i stac go na to-ja naparwde nie widze problemu...i nie widze rowniez nic zlego ani dziwnego w tym,ze ktos rowniez patrzy za uzywanym ( w przypadku Niebo ma prawo chyba zobaczyc sobie i te drogie,i te tansze i te uzywane?????w koncu sie rozglada za czyms odpowiednim)Ja Was nie rozumiem teraz-kazdy kupuje co uwaza za stosowne!!!Piszecie Niebo,ze chciala kupic uzywane a np.Anulka nie pieze ciuszkow dla malutkiej zaraz po tym jak je kupi...no hallooo!!!Dziewczyny!!!Kazdy robi jak uwaza!!!Kazdy jest inny!!!Piszesz Anulka,ze kazda matka wie co dobre dla swojego dzieciatka-skoro Ty piszesz tak o sobie to mysle,ze to zdanie tyczy sie innych

Zoltri Pudzanek ma super pojazd i swietnie wyglada!!! 😘

poza tym wracajac do tych idealow z ksiazek to wart miec niektore rzeczy na uwadze!!!gdybyscie mialy chociazby podobna sytuacje do mojej w ktorej neurolog pokazuje jak trzymac mala prawidlowo-i pokazuje jakies kosmiczne ruchy-i mowi o tym rehabliltantka,ze dzieci powinny siedziec dopiero jak maja conajmniej 5-6 miesiecy a nie szybciej bo szkodzi na kregoslup i to konkretnie to mialabyscie dosc!!!Ja nie rozglodam sie za krzeselkiem do jedzonka jeszcze- dopiero jak Czukus nauczy sie siedziec prawidlowo-bo sie o nia boje i dmucham juz na zimne!Poza tym moja coreczka jeszcze jezdzi w gondoli...i nie wytykam nikomu,ze np.ejj a Twoje dziecko juz w spacerowce???BO KAZDY MALUCH ROZWIJA SIE INDYWIDULANIE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...