Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja nie będę kupowała typowego śpiworka do wózka,z Jessi też nie miałam i przeżyła:P mam ten taki welurkowy i mam zajebiście ciepły ten kombinezon więc jak pod spód ubiorę cos cieplejszego i jeszcze kocyk to będzie ok.

racja niebo,bo Tymuś większy myslę,że może Vanesska chociaż raz skorzysta z tego maxi cosi,bo ona znowu długa jak żmija,aż dzisiaj panie w przychodni nie mogły się nadziwić,że taka długa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niebuś chuderlaku bo Ciebie nie ma co grzać :P mi z reguły zawsze gorąco,bo mnie cielsko grzeje:P :P ja nawet całą ciąże przechodziłam w zimie w skórze i wszyscy mi się dziwili 🙃 ja poprostu jestem gorąca laska:P :P :laugh: a teraz to już wogóle,jeszcze zabawki:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: żart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do editdid

Gos napisała :
podczas rozmowy z pielegniarka wkładała obie rączki do buzi i kciuka ssała i gadaaaaaaała jak najeta wiec mogłam o wszystko wypytac bo na bieżąco Olivka podsuwała tematy;A wiec pchanie raczek do buzi-zzupełnie normalny odruch i badanie wszystkiego "buzią"tez norma pozaty dziecko przygotowuje się własnie do jedzenia,potem moga to byc ząbki ,no u nas raczej jeszcze nie są

zgadzam sie z tym co napisala Gosia-a co ona kazala Tobie zrobic Edithd???zawiazac rekawki??niech sobie sama zawiaze ale nogi albo cycki...heehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka spadm do meza do lozeczka...:P

aaaa Niebus masz link na te krzeselko aquarium Fishera???brzmi ciekawie 🙂

nie bylam dzis z Nadzia na spacerku 😞 padalo u nas jak cholera 😲
oka papapppa dobranoc wiedzmy moje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laseczki,
zaczynamy kolejny dzień!! weekend za pasem 😉

radzia!! jak tam mężulo sobie poradził z pieluszką Małgosi? co w robocie? dzis siedzisz w domu czy znów na wygnaniu?

kathy, no mówie CI..węzeł kazała robić na rękawkach...glupie to jak nei wiem co...jak raz na noc ubrałam Karolinkę w trochę za dużego pajaca, to go rozbierałam bo się bałam ze sie rękawkami za długimi udławi, a co dopiero węzły robić.... głupie na maxa...

Niebuś, ja poluje na śpiwór, z JANE nie kupię, bo jak juz Wam pisałam i mnie bardzo prawidłowo zwaliłyście że tyle kasy (365zl) to zrezygnowałam - macie racje...too much. a jakie spiworki polecacie?????

anula, co z tym filmem? czytałam ze taki HIT ma być!

aurelka, jak to tylko podręczny??????????? ja bym tylko kosmetyczkę zmieścila hehehe

kwiat partyzant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

wracajac do zmarzlakow- w ciazy tez bylo mi ciagle goraco- bo i cisnienie w organizmie bylo odpowiednio wyzsze, mama tez na mnie krzyczala,ze sie przeziebie itd...

juz wklejam link na aquarium fishera:

http://www.allegro.pl/item759293063_okazja_nowe_krzeselko_fisher_price_akwarium.html

Auri to przylatuj do mnie! ja sama w domu bede w przyszlym tygodniu 😞 bo maz wyjezdza na konferencje naukowa...buuuuuuuuuu

wlasnie ktora sie do mnie zapakuje i przyjedzie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂

AYRELKA TO WIDZĘ CIĘ W LISTOPADZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!U NAS 😘 NO I JAK TY BIDULKO SIĘ POMIEŚCISZ W TĄ JEDNĄ TORBĘ 🤪

EDITHD LIPA JAK CHOLERA TEN FILM,BO TO JAKBY DOKUMENT FANTASTYCZNY NAKRĘCONY I KOSMICI CHODZĄ:laugh: JA NIE CIERPIĘ TAKICH BAJEK 😉

KATHY ROZWALIŁ MNIE TEKS O TYM PŁOCIE:laugh: :laugh:

NIEBO JA BYM SIĘ Z CHĘCIĄ WYBRAŁA NAD MORZE 🙃 ALE JAKBY TE NASZE DWA UPARTE CHARAKTERKI WYTRZYMAŁY RAZEM POD JEDNYM DACHEM HEHE:laugh: :laugh: :laugh:


A ODE MNIE KWIAT DLA TYMKA LECI,ŻE CIOCI FOTKĘ PRZYSŁAŁ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spiworek mam oryginalny quinny oczywiscie wyszarpniety na aukcji 🙂 za 102,27 🙂 przyjechal wczoraj i juz jest suchy...jak nowy! az w szoku bylam gdy go rozpakowalam.
a kocyki tez przyjechaly te za 1zl i tez super, kotom nie oddam na poslanie- bo mialy byc jakby byly do kitu.

spiworek jest w srodku seledynowy a na zew taki stalowo zielony. to aukcja:
http://www.allegro.pl/item756760308_spiworek_quinny_zapp_speedi_buzzi.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ty piczo! dawaj! bede grzeczna! obiecuje! bierz obie laski i w pociag!

Auri sie zapakuje 🙂 wezmie tylko to co niezbedne , przeciez recznikow i zeli do kapieli targac nie bedzie!! jedna kurtka, jedne spodnie- jezu ja jak jade gdzies to zawsze biore pod uwage wydatek wiekszy wlasnie ze wzgledu na potrzebe chwili. dla Ethanka wezmie tez minimum, przeciez wystarczy wyprac i w noc suche!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO SUPER TEN ŚPIWOREK 🙂

TAK JUŻ WIDZĘ JAK MNIE MĄŻ PUSZCZA NA TYDZIEŃ 🙃 🙃 HEHE JESZCZE POCIĄGIEM:laugh: :laugh: I JAKOŚ NIE MOGĘ UWIERZYĆ,ŻE TY POTRAFISZ BYĆ GRZECZNA:P :P :P

A JA ZAWSZE ZA DUŻO NABIORĘ KLAMOTÓW JAK GDZIEŚ JADĘ 😞 NIE LECIAŁAM JESZCZE SAMOLOTEM,ALE JUŻ SOBIE WYOBRAŻAM ILE BYM BULIŁA ZA NADBAGAŻ:P
WOGÓLE W PAKOWANIU TOREB MISTRZYNIEM JEST MOJA MAMA,JAK PRZYJEŻDZA Z WŁOCH TO MA TAKIE TORBY,ŻE SIADA NANICH ZANIM JE ZAPNIE I NIGDY NIE MOŻE ZAPAKOWAĆ DO BUSA,DWÓCH FACETÓW DŹWIGA JEDNĄ TORBĘ I JAK TERAZ BYŁA I PRZYJECHALI PO MNIE DO SZPITALA TO Ł ROZWALIŁ MNIE TEKSTEM:ŻE TAK PÓŹNO SĄ BO MUSIAŁ TEŚCIOWEJ WNIEŚĆ " 😜RALKĘ"DO GÓRY:laugh: :laugh: :laugh: BO TA TORBA I Z WAGĄ I WYGLĄDAM JAK PRALKA 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...