Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
DZISIAJ JUŻ WAM NIC NIE POKARZĘ:P :P :P NIE BO VANESSKA ZASNĘŁA A WIECIE JA MAM POUPYCHANE I NIE BĘDĘ SIĘ TŁUKŁA.JUTRO 🙂I TAK Ł MÓWI,ŻE MAM NASTUKANE:laugh:

GOŚ A TY CO POKAZAŁAŚ TYLKO SZAFĘ Z CIUCHAMI JA ROBIĘ DOKŁADNE POJEDYŃCZE FOTKI:P JA TO BYM MOGŁA TEŻ NA OKRĄGŁO FATAŁASZKI OGLĄDAĆ 🙃 ŚWIR JESTEM,ALE DOBRZE,ŻE RAZEM Z GOŚ:laugh:

NO JA ZA BUTY TI CHYBA NAJWIĘCEJ DAŁAM ZA TE NIKE CO RADZI UKRADŁAM:P BO COŚ PONAD 40ZŁ,A TAK TO GROSZE.REEBOKI 35,NIKE 25:P A TE CO MAM NA FOTCE Z LUMKA KOZACZKI RÓŻWE H&M 7ZŁ,KOZACZKI NEXTA ZA 10,BALERINKI 3,A BOTKI 5 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bharka ale slodziaczek sliczniutka 😘

wczoraj ryczalam jak bobr ogladjac w-11 bylo o 7 letnie dziewczynce ktora potracili znajomi jej starszej sisotry i zostawili w lesie...kiedy ja znaleziona przewieziono do szpitala i tam zmarla...poyslalam sobie o mojej siostrze o jessii o naszych pociechach jak dorosna-dostali tylko zawisy maskara

z wiadomosci maz opowiedzial mi szokujaca informacje jakis sedzia ale to nie w Polsce zgwalcil 4 letnia dziewczynke i ojciec tej dziewczynki chcial go do wiezienia wsadzic apare osob go krylo-ukatrupil sedzie,4 policjantoiw i babke ktora zalatawiala mu male dziewczynki -szukaja golistem gonczym a rodacy mowia,ze dla nich jest bohaterem i go nie wydadza -szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja wróciłam ze szkoły jezykowej z kwiatuszkami. fajne te maluchy..ustawiły sie w kolejce z kwiatkami musialam kazdemu calusa dać.
Mała wybawiona przez tatusia i babcię. o 19.15 kąpanko i juz nyna.
od Grześka dostałam 3 litry lodów na "moje" świeto 🙃 ..truskawkowe, bakaliowe i śmietankowe...moje ulubione z Algidy..obżeram sie nimi właśnie ☺️ ☺️ ☺️

pogoda straszna tam jest, ma sie w piątek troche przejasnić, ale temp jeszcze spadnie 😞

jutro dopołudnia jestem bez planów, jedynie na 15 jadę na korki na 2h,potem z siorka która tez jest nauczycielką niemieckiego i przedmiotów górniczych (niezły rozstrzał, co...???)robimy kawkę dla rodziców i babci.musze upiec sernik moj ulubiony i kokosanki. mam tez domowej roboty sos do lodów wisniowy, to zaserwujemy ze smietankowymi lodzikami.

tej doktorki o której wam kiedys pisałam ze chciała korki to nie wzięłam, bo mi tylko sobota dopołudnie pasowało, a jej nie.m i dobrze 😉

ja tez mam strasznie duzo ciuszków dla Karolki, duzó dostałam od znajomych jak się urodziła, częśc używanych ale duzo nowych. fot tu nie będę cykała 🙂 ale w nast poście poślę wam moją ulubioną fotkę Małej, jak 5 tyg miała. ja jakos za lumkami nie jestem...nie mam nic przeciwko uzywanym ciuszkom,a le jakos po lumpkach nie lubie chodzic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...