Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem juz
powłóczyłysmy sie troszke no i wiecie zakupy dla Małpy-bo już się pochwaliła:P

Nie wiem co jej zaszkodziolo az tak ale dzis juz wszustko ok,usmiechnieta ,ciągnie cyca także nie ma stracha,dziś spróbuje innej kombinacjii,dodam kaszki do mleka z piersi -odciągam własnie,i sie okaze ale tego Aptamilka,juz jej czasem dawałam i nic sie nie działo innego niż po cycu ,bo zwylkkle ona ulewa i puszcza małe pawiki normalnie jak niektóre dzieci ,ale coś mi sie wydaje że to ilośc jak na pierwszy raz jej zaszkodziła,dziś dostanie mniej i sie okaże ale mleko też na przyszłość chyba będzie spacjalne dla "francuskich piesków"-tak czuję ,no cóż nie może być zycia bez zmartwień.Jestem w trakcie prania całej kołyski 🤪

Anulka zakupy zrobione -melduję i wyślę jak najszybciej ale już dzis mi sie nie chce wychodzic ,chybaże póżniej i kupiłam taką mega kopertę bąbelkową,hihihi,


kwiatek dla "baranka"beeeeeeeeeeeeeeee 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello iedzmy.
dziewczyny moze spróbójcie HiPP 1 ja daje Hani i jest ok i ona tez taka wrazliwa.
Zjadła dzisiaj dynie z ziemniaczkiem pożłopała troche soczku jabłkowego i podrzemałyśmy.
Rano była u mnie kolezanka z Nass i przyniosła niuni dwa czadowe golfiki z erly days.
Goś jak chesz to ci przez nia podam mleko to wypróbójesz ona ci wysle z irlandi bo w niedziele wraca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabinko
bardzo ci dziekuje ,ale 30paż. lece do Pl i tam juz sie zajmie moim wrażliwym dzieckiem nasza pediatra ,bo dzwoniłam do niej i powiedziała że jak przyjade to ustalimy niuni dietę,i wybierzemy mleko,a te 2 tygodnie z samym cycem jeszcze damy rade ,najwysej dożuce jej jakis deserek popołudniu bo te wcina z otwarta buzką i nic jej nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goś napisał:
Sabinko
bardzo ci dziekuje ,ale 30paż. lece do Pl i tam juz sie zajmie moim wrażliwym dzieckiem nasza pediatra ,bo dzwoniłam do niej i powiedziała że jak przyjade to ustalimy niuni dietę,i wybierzemy mleko,a te 2 tygodnie z samym cycem jeszcze damy rade ,najwysej dożuce jej jakis deserek popołudniu bo te wcina z otwarta buzką i nic jej nie było.

a jesli tak to pewnie a futro bajera my mamy takie białe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mam co robic.....hihihi

na ozdobe troszke tez ,ale teraz to tak jakos dziwnie w skarpetkach troszke też po to zeby nóżki nie zmarzły,zazwyczaj zakładam jej adidaski lub te takie smieszne ze skarpetą,a w lecie znou do sulienusi załozyłam sliczne skarpeteczki z falbankami i młoda tylko 3 razy ruszyła nogami i juz skarpetek nie było ,więc tez zakładałam po to żeby ich nie gubiła i żeby nie kulkowała bo jak przebiera nogami to kulki sie robią na pietach ,
A jeszcze strasznie mi sie podobaja dzieci w takich miniaturowych bucikach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
zdrzemelam sie najpierw sama pozniej maly do mie dolaczyl on dalej siestuje a ja kawulca ide sie napic...gos ja kupowalam ciuszki mojej chrzesnicy mila podobne futerko takie bajery jej naprzywozilam ze prawdziwa princess byla hehehe

juz sobie wyobrazam jakbys Ethanka stroiła jakby był dziewcznką,hihih niezle zawsze jest wystrojony jak na chłopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEHE GOŚ TO MAMY OBIE PIEDOLCA Z OZDOBAMI NA NOGI NASZYCH KSIĘŻNICZEK:P :P

FUTERKO BOSKIEEEEEE 🤪

I DZIĘKUJĘ CI KOCHANA JESZCZE RAZ ZA ZAKUPY 😘 😘 😘 NAPISAŁAM CI NA NK 🙂

SABINCIA ALE HANIA WIELKA BABKA BYŁA 🙃

A TU ZDJĘCIE MOJEJ LASKI PRZED WIZYTĄ W BANKU:P :P :P [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/PA150988.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...