Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc wiedzmy!!!
dzięki auri. teraz mam 2 suwaczki, spróbuje ten górny wywalic, a jak sie nie uda to wiesz 🙂... kwiatulec 4U

aniutka, masz 3 wyjścia:
1 - zwolnienia lekarskie , najlepiej na Małego, bo jak na Ciebie to będziesz w chacie uziemiona, chyba ze sobie załatwisz jakies takie ze mozesz dom opuszczac (np na wrzody..) tam sa ważne te symbole chorób,a jak będziesz długo to ZUS moze sprawdzić czy siedzisz w chacie. więc "choruj" z głową. zawsze to jakies 75% pensji

2-wychowawczy. niestety bez kasy ale chyba płacą za Ciebie ZUS, czy się myę...nie wiem. na wychowawczym mozesz pracowac 1/2 etatu na umowę zlecenie (to wiem na pewno),więc nic nie ryzykujesz, weź wychowawczy na rok, wydaje mi się że przerwanie wychowawczego jest dozwolone, ale musisz poszukac w papierach. ja mam troszkę inaczej bo oprócz przepisów Prawa pracy jestem pod Karta Nauczyciela i troche mam bardziej zagmatwane.

3-piernicz wszystko i spadaj stamtąd, ale to dobre jak masz jakąś perspektywę pracy... nie wiem jaki zawód ykonujesz i czy masz szansę cos znaleź niedługo. ale jak np Twój mąż zarabia całkiem całkiem to wal tą robote i jakoś dacie rade!

no. to tyle się "wyradziłam"
by the way - gdzie Radzia???? miała miec wczoraj wolne chyba...

ide do Małej. dzis mam dzien wizyt in and out,ale będę tu zaglądać do Was Gwiazdy kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASKI.

MOJE DZIECKO DZISIAJ O 8 WSTAŁO 🙃 CHYBA PRZEZ TO,ŻE WCZORAJ JEJ NAJDŁUŻSZY SEN W DZIEŃ TRWAŁ PÓŁ GODZINY 🙂

VELINKA NO NIESTETY TRZEBA MIEĆ PASZPORT LUB DOWÓD 😞CHYBA,ŻE CHCESZ RYZYKOWAĆ:P MY NP DO CZECH ALE TAK BLISKO GRANICY JEŹDZILIŚMY Z JESSI I VANESSKĄ BEZ,ALE TO NIEDALEKO,A Z WŁOCH TO ŚWIAT DROGI.

U NAS NADAL PADA ŚNIEG,ALE JUŻ CIEPLEJ I TERAZ CIAPA NA CAŁEGO 😞

MIŁEGO DNIA LASKI!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na wstepie zyczenia dla czukutka!!! wszystkiego najlepzego w 4 miesiacu zycia 🙂 😘 😘 😘


dziekuje dziewczyny za odpowiedz. Juz zadzwonilismy do urzedu, tutaj sie wyrabia specjalny dokument i funkcjonuje jak paszport. Potrzebne odpisy obojga rodzicow. No i czeka sie okolo tygodnia, ale mamy znajomego w biurze wiec bedzie w jeden dzien wyrobione 🙂 Na szczescie ze mam was 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Z ranca kwiatekdla zoltri za to ze mnie szybko powiadomila..
A co do futra to ja kupilam ale dla shanti a nie dla mnie. Nie zrozumialam...
Dla siebie preferuje tylko plaszczyki, zadne futerka. No ale w tym sezonie sa modne piora i futra 🙂 wieckto co lubi...
jeszcze cwieki sa modne a ja ich nie znosze!!!

Buona giornata belle!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki 🙂
My przez tą pogodę od 3 dni nie mieliśmy neta więc proszę o szybkie streszczenie 🙂 Ja dzisiaj śmigam na zajęcia bo już październik 😞 Szkrab śpi . Wczoraj byliśmy na 3 szczepieniu i mały dzielnie zniósł bez żadnych marudzeń i dzieki bogu żadnej gorączki nie ma i w ogóle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helllooooo

brata do szpitala odwiozlam glupiego jasia dostal i poszedlllll na wyciecie...maly siedzi kolo mnie obudzil sie w nocy zjadl 60 a o 7rano go sama obudzialm bo musialam go do mamy zawiesc i 60 ml znow zjadl :P:P:P:P


a teraz siezie i wariuje heheheh


Veli napisalm na nk bo wiedzialm ze szybciej przeczytasz a to wazna sprawa:P:P:P wiec od zobaczyska w pl:P:P:P


edith no problem heheheh :P:P:P

Nadi buziol na 4miesieczniczke:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello,,,,

mam pytanie- ktora z was nie ma ani jednej pary butow ze skory czy chocby paska, torebki???? noooooo!!!! i nie gadac mi ,ze nie nosicie zwierzat na sobie! porfele ze skory??? obicia w aucie ze skory! kanapy ze skory??mam dalej wymieniac ????nic w domu ze skory naturalnej czyli zwierzecej- Auri nie masz?? ! masz napewno wiec prosze nie pisac o podpalaniu itp. bo rownie dobrze mozecie same sie podpalic. :laugh: :laugh: :laugh:

Gos bardzo ladnie napisalas,..szczegolnie o fokach. 😘

ja dzis ide do tego lumpka,bo w piatki jest 40% znizki na wszystkim 🙂
moze cos dla siebie znajde ,bo maja z metkami wiec moze cos upoluje 🙂

poza tym wraca dzis M! nareszcie! chociaz nauczylam sie radzic bez niego-jeszcze tydzien i smigalabym jak z jego pomoca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skorka ekologicznaaaaaaaaaaaaaaaaa

nie mam nic ze zwierzaka..co inego pasek i portfel ..jest ze skory ktora zostaje z miesa przetwarzanego do daszych lodowek....a co innego specjalna hodowla tysiaca lisow itp na zabijanie zeby ludzie mogli sie poprzytulac do czegos co kiedys zylo i mogloby dalej zyc bez ingerencji ludzkiego osobnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też nie mam nic ze skóry, zresztą co innego gdy skórę zdejmuje się ze zwierzęcia które i tak przeznaczone jest do zjedzenia(mięso jest niestety nieodłącznym składnikiem naszej diety), a co innego gdy zdejmuje się z lisa (psowate) i jego zabicie jest tylko i wyłącznie dla jego futerka
a puch gęsi można zdjąć z gęsi nie zabijając jej (tak jak wełnę z owiec)
zresztą to ja nie kupiła bym futra, a każdy robi tak jak mu się podoba i jak to czuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie :P a ciekawe czy z główek lisów będzie kołnierzyk w tym futrze i czy będą miały oczka z paciorków? bleeeeeeeeeee

moja koleżanka opowiadała mi jak była mała nie miała zwierzątka - a bardzo chciała mieć i gdy przyjechała ciotka z lisem(też naturalnie futerkiem ) to ona sie bardzo ucieszyła jak ciotka się zagadała wykradła lisa i chodziła z nim na spacer na pasku ciągnąc go po mieszkaniu 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
HEHE NIEBO JA NIE MAM ŻADNEJ GARDEROBY ZE SKÓRY:P :P :P NO I CO INNEGO KANAPA,KTÓR NIEKONIECZNIE BYŁA ZROBIONA ZE SPECJALNIE ZABITEGO ZWIERZĘCIA,A CO INNEGO NOSIĆ LISA NA SOBIE:P :P :P
lisy sa specjalnie hodowane w tym celu a nie upolowane w lesie hahaha 🙂 moi znajomi maja ferme lisia i z tego zyja od lat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...