Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
reni prawie taki sam:P:P:P

bhrka moj synus pojdzie do kogos kogo nie zna ale gorzej jak sie obudzi i zobaczy twarz nieznana mu na codzien to wtedy krzyk to juz sie skaplam(mami cyc)nie wiem jak twoja cora...na cycu jest to ani napic sie nie mozesz ani nic...twoj wybor zawsze mozna sie pobawic nawet i z dzieckiem...a na pewno bedzie ona gwiazdka wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no na razie to raz zostawiłam Małą gdy spała - a w nocy się raczej nie budzi jak jest najedzona i wykąpana, dziś robimy to samo kapiemy karmię i spadamy na miasto (mam odciągniete 300ml mleka na jutro to mogę nawet tak z 2 pifka wypić - do południa może się wywietrzy) - ale zostawiamy ją pod opieką mojej siostry którą dobrze zna
rety sama nie wiem
Reni - teraz rób pająkom budki lęgowe to pecha może odwrócisz :laugh: :laugh: :laugh:
a ja kupuje na wiosne taki rowerek - nie ma tyle bajerów ale kosztuje o wiele mniej i jest słodki 🙂http://www.allegro.pl/item778257005_rowerek_dla_dzieci_najtaniej_od_bertoni.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla dziewczynki sliczny rowekrek:P:P:P

moj Ethan musi miec cos innego heheh a dojrzalam i nowowsc wiec chrzestny czyt.moj brat ma zadanie kupic to hehehe


jak ja nie lubie jak pokazuja na ekranie jak ktos wymiotuje ogldam film na tvphd daleko od okna o ukrywajacej sie zydowce zobaczymy czy warty obejzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka: ja bym Mała wzieła na wesele. naucz ją w tym tyg pić odciągnięte z butelki, zawsze to masz pare razy mniej pod stolem 😉)) a nie znajdzie sie w remizie jakis pokoik gdzie moglabys mala przewinąć i nakarmic???zawsze cos jest....

a ok 20-21 ja odwieziesz, uspisz i z powrotem na wesele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie wiedzmy
chłop w domu to nie mam dla was czasu 😞
no poszedł!

A wiec ,zlinczowałyscie Niebo strasznie a podobno taka tolerancja u nas panuje????No i co gdzie ona sie podziała????
Moim zdaniem to jej osobista sprawa ,niech sobie nawet stringi zrobi ze skóry jak chce,i nie rozumiem tych wszystkich celebrytów i gwiazd które tak sie obnoszą z tym chronieniem zwierząt a pewnie w szafach to skóry i futra wiszą !Wszystko dla zdobycia wiekszej popularności!

Kathy 😘 buziak dla Nadusi na miesiączki 4 😘 i kwiat

Anulka
ty nie przesiaduj tyle na tym balkonie bo wilka dostaniesz a jak juz musisz to chociaż nery przykryj! 😠

Reni
gratuluje ząbeczków ,u nas jeszcze spokój ale zachowanie małej wzkazuje zupełnie na co innego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał:
bhrka: ja bym Mała wzieła na wesele. naucz ją w tym tyg pić odciągnięte z butelki, zawsze to masz pare razy mniej pod stolem 😉)) a nie znajdzie sie w remizie jakis pokoik gdzie moglabys mala przewinąć i nakarmic???zawsze cos jest....

a ok 20-21 ja odwieziesz, uspisz i z powrotem na wesele 🙂


ja tez bym tak zrobiła ,pozatym ,gdziestam słyszałam że takie maluszki na ślubie szczęscie przynosza a pozatym to przeciez ozdoba ,wystrój królewnę i na parkiet!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dałam małej wczoraj znowu ta kaszke ale z moim mlekiem i bede nadal próbowac i zjadła ale mniej ,duuzo mniej bo może przedwczoraj ja przekarmiłam (150ml+cyc)wczoraj 120ml i spac i przespała spokojnie do 3.30 ,dzis dam jej tez to samo a potem znów spróbuje mleko bo juz mie cycki bolą od lakatatkorka 😞

takze moze nie bede musiała ja karmic az do przedszkola 🙃 ,a podobnoe nie tekie historie dzieci przechodza przy wprowadzaniu nowych posiłków ,no ale jak sie cos dzieje to własnie wtedy sie wydaje że to MI dzieje sie najgorzej .Tez tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka, ales dowalila z tym filmem. Ogladnelam caly, ale ciezko bylo...

Masakryczny ten filmik. Brrr
a ja mam dwa wielkie dywany z naturalnych futer w domu. Kurwa , chyba mnie porabalo... tylko przyznam szczerze ze nawet nie pomyslalam o tm ze te zwierzatka tak morduja 😞 ☺️ 🤢 🥴

pajakow tez nie zabijam, moj daniel sie nimi zajmuje i je wyprowadza na specjalnej szczocie 😉
Bhrka- idz na wesele z niunia!
Na pocieszenie ci powiem ze ostatnio bylam na zakupach z shanti w centrum handlowym w godzinie szczytu i wyjelam cyca na srodku sklepu, bo mi zaczela plakac, wiec ty bedziesz miala komfortowe warunki! Na pewno znajdziesz jakas miejscowke. Jedyne co, to muzyka i halas by mnie denerwowaly, bo dzieci nie lubia! Twoja decyzja :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goś napisał:

Moim zdaniem to jej osobista sprawa, niech sobie nawet stringi zrobi ze skóry jak chce...


Popieram!!!

I na parkiet!!!

My już po króliczku! Pędze do sklepu po jakiś zeszyt do szkoły bo nawet tego w domku nie mam i jakieś spodnie, bo na razie ciężko mi dupsko w jakiekolwiiek gatki sprzed ciąży wcisnąć, bo wyglądam opieta jak cukiereczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobra - namówiłyście mnie 😁 w sumie to może na tym weselichu będzie chodziła z rąk do rąk - w końcu to jej rodzina 🙂 teraz tylko musze znaleść coś dla siebie do ubrania i nie wiem czy kupować Młodej sukienkę inną czy tą która miała być na chrzciny wykorzystać 🙂 - bo w sumie to chrzciny się odwlekły na niewiadomokiedy a suknia jest 🙂 wisi i sie kurzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i dobrze, przeciez piersi kobiey karmiacej chyba nie podniecaja przechodniow 😉hehe
ja tam sie nie szczypie i daje gdzie sie da 😁
dzisiaj smigamy na miasto, kupic cos dla mnie bo z ostatnich zimowych ciuchow mam tylko ciazowe i beznadziejne, wiec czas na cos nowego, bo do polski jade a tam zima juz!
Teraz robie szaszlyki w piekarniku, za hwilke dani wroci z pracy, no i mala spi.

Niebo, wracaj i nie szczelaj foszkow!
Kup to futro skoroci sie podoba, jak nie ty to i tak ktos iny kupi 😉 🤪 nie , no oczywiscie lepiej tak nie myslec, no ale taka prawda :P

gos, ja tez jak mam mena w domu to na nic czasu nie mam, a jak sama siedze to na wszystko czas sie znajdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brka, nie kupuj nic malej tylko ubieraj w sukienke ze chrztu , bo po co wydawac kase jak po dwoch godzinach uciekniesz do domu , bo cie muzyka glosna wyrowadziz rownowagi 😉
jak bylam na weselu a mala byla w brzuszku to mnie szlag trafial ze tak glosno i malenka slyszy i sie denerwuje...

No ale zobaczysz... moze Rozalka to towarzyska dusza wiec nie bedzie problemu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...