Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziendoberek :P:P

ja w dobrym humorku powiedzmy:P:P:P

maly z dziwkami wywyija bo lezaczek u mamy zostawilam

Niebo doczytaj co ja ci napisalam...i nie zgodze ie z hipokryzja w tym temacie....powiedzialam tak jak jest...jedzenie wolowiny i wieprzowiny (skora na butach itp z uboju przemyslowego) a szynszyle i lisy(dla satysfakcji) itp dwie inne sprawy !!!!

nie pograzam tematu widocznie nie warto nic powiedziec ..no comment!!!!

ale osoby kochajace zwierzeta nie postepuja tak nawet jezeliu cos jest piekne!!!!!!!!!!!1


lece dzis po brata po wypisik mlody jadl juz piknie ....juz ma po wszystkim :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo ale dlaczego sie zegnasz???...kazdy mysli co chce i tak bedzie ty trzymasz sie swojego a ja swojego....jakbym vchciala calkowicie chodzic bez skory to bym miala sandalki z palki i trawe na sobie...mam znajomych veganow ktorzy tak maja....ale az tak popieprzona nie jestem jak oni hehe az:P:P:P


wiec wracaj tutaj stara dupo i dalej pisz a nie foch :P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja już byłam na uczelni... i nic nie załatwiłam:/ bo nie było kolesia który zajmuje się moją sprawą :/ no ale zawsze coś - u nas absolutnie nie ma słońca
Kathy i w ogóle wszystkie dziewczęta dzięki za rady - ale to na pewno nie przez butelkę - butelka mi owszem zepsuła dziecko kiedyś - ale już od ponad miesiąca Rozalka nie wypiła niczego z butelki. Przeanalizowaliśmy wspólnie z Grzesiem i moją siostrą całą sytuacją i stwierdziliśmy że: Mała czuła że coś jest inaczej, zmieniłam kolor włosów - mogła zauważyć różnice(dziś też się mi uważnie przygląda), zapach - użyłam perfum a nawet bez tego zapach świeżo pofarbowanych włosów jest intensywny - i gdy nagle pojawiłam się po jej kąpieli ze swoim dziwnie pachnącym cyckiem Rozalka pomyślała że jakaś obca baba chce jej wepchnąć zatrute mleko hihi no i wiecie - ona nie mogla do tego dopuścić :laugh: :laugh: :laugh: dzis jest ok - dostała nawet chrupka kukurydzianego z okazji 4 miesięcy

Zoltri kwiatuszek dla Ciebie za wspaniałą siostrzaną opiekę nad bratem 🙂

a z tym futrem to jest tak - każdy ma jakieś granice - tak jak z antykoncepcją- dla niektórych późna aborcja jest wyborem kobiety, dla innych zwykła aborcja, inni akceptują tabletkę po stosunku, jeszcze inni antykoncepcję hormonalną a niektórzy skrupulatnie odliczają swoje dni płodne i walczą z in vitro - i w każdej grupie ludzi wspaniała większość kocha dzieci
w jakis sposób podobnie pojmuje temat zabijania zwierząt - uwielbiam je - ale jem mięso, może w tym momencie nie mam butów z prawdziwej skóry ale miałam - i kupując je bardziej myślałam o ciepłych stopach niż o zwierzątku które musiało umrzeć - ale futro wzbudza we mnie nie chęć - tak jak to że kiedyś zapisywano kroniki i traktaty na skórze z płodu jagnięcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
dobra, to chce z lamparta- skoro moge wybierac 😎 .
niewazne... wlasnie Tymo sie obzarl i chlusnał na mnie jedzeniem - bebilonem comfort...to moze to nan bedzie ok ..sprawdze raz jeszcze... Anulka ja chcialam wyslac Tobie nan ale jeszcze sie wstrzymam wobec tego,napisalam na nk o wysyłce...


ojoj - moze teraz nasze dzieciaki tak maja z tym chlustaniem - wczoraj moja sie wieczorem pozygala - ale to z nerwow 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO PRZECZYTAŁAM O TYM MLECZKU DOOPIERO TERAZ,NO ALE NIE MA SPRAWY MOŻE JSZCZE SIĘ PRZYDA 🙂WIESZ JA TAK POMYŚLAŁAM CZY TO NIE JEST PRZEZ TE GOTOWE KASZKI 🥴 BO PISAŁAM WAM TEŻ KIEDYŚ PARE DNI TEMU,ŻE MAŁA MI LEKKIEGO PAWIKA PUŚCIŁA I TAKI BYŁ WŁAŚNIE BRĄZOWAWY 🤢 JAKBY WŁAŚNIE TA KASZKA,ONA JEST GĘSTAWA I SŁODKA,DZIECIACZKĄ SMOAKUJE,ALE MOŻE JEST ZA CIĘŻKA DLA ŻOŁĄDKA,MOŻE SPRÓBUJ MU PRZEZ DWA TRZY DNI JEJ NIE DAĆ TYLKO SAMO MLEKO I ZOBACZYSZ JAKA BĘDZIE REAKCJA.

NO BHRKA JAKBYŚMY TU RUSZYŁY TEMAT ABORCJI TO JESTEM PRZEKONANA,ŻE WSZYSTKIE BYŚMY SIĘ POKŁÓCIŁY BO TEŻ NAPEWNO MAMY ZDANIA ZRÓŻNICOWANE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:


NO BHRKA JAKBYŚMY TU RUSZYŁY TEMAT ABORCJI TO JESTEM PRZEKONANA,ŻE WSZYSTKIE BYŚMY SIĘ POKŁÓCIŁY BO TEŻ NAPEWNO MAMY ZDANIA ZRÓŻNICOWANE.


no i to chciałam napisać - mamy różne zdania i każda ocena jest subiektywna i dlatego jest dyskusja między nami - wiecie jak drętwo by się gadało jak by każda z nas miała dokładnie takie samo zdanie na każdy temat? - nudno by się gadało

właśnie zauważyłam że Vaneska pracuje nad ząbkami - 🙂 prauj racuj Młoda 😘

Edith - a Twoje ciuszki są śliczniutkie 🙂

aaa i kupiłam wczoraj suknie na to wesele - i zaczynam już naprawdę się diecić i ćwiczyć bo z wymiarów wynika że jest za mała w talii 😞
a jak by było mało złego to wczoraj Grześ kupił jakieś super mocne to wino i słodkie i mi zupełnie nie smakowało wypiłam ćwierć szklanki pomieszanego z wodą i zasnęłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
NO I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ROZALKI 😘 😘 😘 😘 😘

JA PERFUM OD URODZENIA MAŁEJ UŻYWAM DZIEŃ W DZIEŃ I JEST PRZEZWYCZAJONA DO ZAPACHU,NAWET BARDZO INTENSYWNYCH 🙂:P :P :P


dziękujemy - Anulka - bo Ty jesteś mądra mamuśka - a ja niewolnicą swojego dziecka jestem - ale zmieniam to bez dwóch zdań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 mój wujek z ciocia mają 6stkę dzieci i opowiadają: jak upadnie smoczek to przy pierwszym dziecku to się wyparza - dezynfekuje, przy drugim dziecku - oblizuje się a przy trzecim pies podaje dziecku smoka 🤪 🤪 🤪
a jak dziecko połknie 5 zł - przy pierwszym dziecku jedzie się do szpitala przy drugim - daje się chleba żeby łatwiej wyszło a przy trzecim odlicza od kieszonkowego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj potrafi kaszke 250ml wypic zero ulewki! bo jest innej konsystencji a mleka 150ml daje ,bo chcialam zwiekszyc ale skoro daje kaszke prawie raz dziennie( dzis nie dalam a wczoraj tylko na noc i spal od 20tej do 4,30) wiec nie zwiekszam mleka,bo kaszka jest sycaca..nie chce go przetuczyć.

co do perfum, fryzur itd to nie mam problemu- chodze roznie- sportowo, elegancko, wlosy spiete z grzywka, bez grzywki, rozne perfumy i Tymo tak samo sie cieszy na moj widok. Ja mysle,ze jej cos zaszkodzilo,bo nasze dzieci juz nas widza dobrze..ale kazde jest inne,fakt.a perfumy to dopiero teraz zaczynam uzywac,bo wyczytalam,ze dzieci noworodki maja bardzo wrazliwy zmysl powonienia i lepiej nie uzywac ostrych czy duszacych zapacow, mocno sie nie perfumowac i w domu tez nie wlaczac tych odswiezaczy kontaktowo-bateriowych,bo sa zbyt intensywna chemia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Veli pytala o trzymanie zabawek - Tymo od kilku tygodni ladnie chwyta i trzyma zabawki, mietoli w raczkach i bach- do buzi...potrafi zasnac trzymajac cos w raczce.
pamietaj,ze kazde sie inaczej rozwija , kazde w swoim tempie.i kladz ja na brzuszek, niech pracuja miesnie kregoslupa to za jakis czas bedzie robic turlanki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...