Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bhrka napisał:
Aniutka ja też karmiąca - ale gdy wreszcie ok 21- 22 Młoda uśnie to sobie wypijam czasem nawet całe pifko (najczęsciej Grześ mi deczko podpija) 🙂 bo Rozalka budzi się dopiero o 6 rano i wtedy chce jeść więc zupełnie wszystko zdąży wywietrzeć 🙂


tylko że moj Jaś nie śpi tak jak Rozi pierwsza pobudka już ok 23 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
NO KURDĘ I NOWA W SKLEPIE TA SUKIENKA 🙂 🙂CIESZĘ SIĘ STRASZNIE Z NIEJ:P :P

JASIU ANUŚ TEŻ DŁUŻEJ POŚPI PO BROWARKU HEHE ŻART:P :P



z autopsji - to nie żart 😉 - no i śpiewać może zacznie :laugh: :laugh: :laugh: - a wasze dzieciaki już zaczęły bo moja Rozalka to potrafi tak z godzinę jak ma ochotę tylko włancza i jakieś aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa -takie melodyjne piskliwe jej wychodzi z przerwami na oddech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BHRKA MOJA IDENTYCZNIE "ŚPIEWA"NA CAŁE GARDŁO WŁAŚNIE AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA I TAK Z NIEJ SIĘ ŚMIEJEMY:laugh: :laugh: :laugh: A DZISIAJ RANO TO JUŻ WOGÓLĘ Z NIEJ TAK LAŁAM,BO OGLĄDAŁA SIĘ ZA TATĄ I JA SIĘ JEJ BYTAM GDZIE TATUŚ A ONA BRRRRR I JA MÓWIĘ CO POJECHAŁ A ONA AAAAAA,TO SIĘ ŚMIALIŚMY Z Ł,ŻE JAKBY ROZUMIAŁA I MÓWIŁA,ŻE TATO POJECHAŁ AAA 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniutka napisał:
mykam sie kapać i lulu, moj mąz w drugim pokoju z tesciem boks oglądają. Ja strasznie tego nie lubie. Nie wiem co jest tak fajnego w tym sporcie, to że faceci okładają sie po ryju??? 🤨 chyba nigdy tego nie zrozumie 🤪 🤪


popieram ,ja siedze przy kompie a mój tez ogląda ale ja nie moge na to patrzeć 🙂
tez ide kapać Dynię i siebie i nyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ode mnie wyszły kolezanki i oglądam film na tvn,bo boksu nie lubię.Mała juz spi.
Gos, strój halloween super. Anulka, bodziak też 🙂Ja jestem staroświecka i uznaje tylko dzien zamarłych. Halloween podobnie jak Walentynki moga dla mnie nie istnieć 🙂
Kurcze, ale ja sie za Wami steskniłam. Powiedzcie, co u Kropka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALE SUPER,ŻE ZNOWU ZOŚ JESTEŚ Z NAMI 🙂NO JA BARDZIEJ DLA BAJERY TE PIERDÓŁKI KUPIŁAM,BO U NAS HALLOEEWN TO MAŁO POPULARNE I MY TEŻ BARDZIEJ ŚWIĘTO ZMARŁYCH OBCHODZIMY.ZOSIU NIC NIE WIADOMO CO U KROPKA,ANI NIE BYŁO U NAS CHYBA DŁUŻEJ NIŻ CIEBIE,ALE TO Z INNYCH POWODÓW NIE DO PISANIA NA FORUM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLASNIE RYCZE PRZED KOMPEM.NIE WIEM CO JEST NADZI...???????TERAZ SPI ALE Z URODZIN I TESCIA I MOJEJ MAMY BYLY NICI....NAJPIERW POJECHALISMY DO TESCIOW I TAM 10 MIN.I NADIA WPADLA W TAKI SZOK I RYK,ZE NIC JA NIE MOGLO USPOKOIC....JEZUUU....JAK JA UBRALISMY DO WYJSCIA TO SIE USPOKOILA....U MOJEJ MAMY TO SAMO....POJECHALISMY DO DOMU I....TEZ TO SAMO...ONA MI TAK NIGDY NIE PLALAKALA TO INNY PLACZ...A ZACZYNA SIE TAK JAKBY JEJ PRZYKRO BYLO I JEST TAKI RYK-NIEDOPANOWANIA NIC NA NIA NIE DZIALA NIC!!!!tERAZ PADLA JAK SIE PRZEBUDZI W NOCY TO JEDZIEMY NA IZBE DO SZPITALA -GORACZKI NIE MA,KUPKE ROBILA DWA RAZY 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge sobie miejsca znalezc a zaczelo sie wszystko od momentu kiedy pojechalismy do tesciow...kazdy do niej cosik i chyba sie wystraszyla???albo z przemeczenia????bo malo spala i ja obudzilismy w polowie snu bo jechalismy na urodziny????albo zabki????jezu .... nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...