Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
za firme placisz 😞

ja widze mase dzieci z tetrowkami i nie wydaje mi sie to brzydkie, poza tym nie mam zamiaru robic czegos na pokaz- jak chce żuć swoja papluche to niech zuje- czuje sie bezpiecznie a poczucia bezpieczenstwa dziecku odbierac nie wolno( chyba Zawitkowski tak pisal, Gos sie orientuje na pewno,bo ona w nim oczytana) .

o tu jest ta mata:
http://www.babyclub.pl/product-pol-2795-Mata-Ocean-Wonders-Akwarium-Fisher-Price.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ja w ogóle nie zgadzam się na żadne ciumkania w moim towarzystwie - tak wyrodna matka ze mnie - no może poza smoczkiem i łapkami - bo jak słysze żucie materiału jakiegoś tomi się gęsia skórka robi 😠 i aż mam dreszcze
Niebo kupuj 🙂 fajowy ten tunel
a wiecie co Grześ wymyślił - żeby kupic mojej księżniczce granatowy kojec -łóżeczko w rakiety kosmiczne! - masakra - bo mu się wydaje że różowy to nie będzie pasował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIE PROTESTUJE:P :P :P A CO UBIERAM I STROJĘ TEŻ "DLA SIEBIE"I LUDZI,BO PRZECIEŻ JEJ NIE ROBI RÓŻNICY CO MA NA SOBIE CZY ZA 10ZŁ CZY ZA 100 WIĘC PODOBNIE JEST Z TYM KOCYKIEM DAJE JEJ BO ŁADNIE WYGLĄDA,CZY TE WSZYSTKIE ZABAWKI CO NASZE DZIECI MAJĄ,LEŻACZKI,HUŚTAWKI,MATY KUPUJEMY BO IM SIĘ PODOBAJĄ...NIE BO NAM SIĘ PODOBAJĄ 🙂KIEDYŚ DZIECI NIE MIAŁY TAKICH RZECZY I TEŻ ŻYŁY I BYŁY SZCZĘŚLIWE.

BHRKA JA TEŻ MAM GĘSIĄ SKÓRKĘ JAK BIERZE JAKIŚ MATERIAŁ DO BUZI 🙃 O ONA WSZYSTKO BIERZE,WCZORAJ PISAŁAM SMSA Z NIĄ NA KOLANACH TO MI KLAPKĘ OD TELEFONU WZIĘŁA DO BUZI:P :P :laugh: GRZESIOWI CHYBA SYNEK SIĘ MARZY:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
NIE PROTESTUJE:P :P :P A CO UBIERAM I STROJĘ TEŻ "DLA SIEBIE"I LUDZI,BO PRZECIEŻ JEJ NIE ROBI RÓŻNICY CO MA NA SOBIE CZY ZA 10ZŁ CZY ZA 100 WIĘC PODOBNIE JEST Z TYM KOCYKIEM DAJE JEJ BO ŁADNIE WYGLĄDA,CZY TE WSZYSTKIE ZABAWKI CO NASZE DZIECI MAJĄ,LEŻACZKI,HUŚTAWKI,MATY KUPUJEMY BO IM SIĘ PODOBAJĄ...NIE BO NAM SIĘ PODOBAJĄ 🙂KIEDYŚ DZIECI NIE MIAŁY TAKICH RZECZY I TEŻ ŻYŁY I BYŁY SZCZĘŚLIWE.

BHRKA JA TEŻ MAM GĘSIĄ SKÓRKĘ JAK BIERZE JAKIŚ MATERIAŁ DO BUZI 🙃 O ONA WSZYSTKO BIERZE,WCZORAJ PISAŁAM SMSA Z NIĄ NA KOLANACH TO MI KLAPKĘ OD TELEFONU WZIĘŁA DO BUZI:P :P :laugh: GRZESIOWI CHYBA SYNEK SIĘ MARZY:laugh:


Zupełnie sie z Toba zgadzam - a wiecie kiedyś moje ślicznie ubrane w dżinsy dziecko skwitowała baba jakaś - że bobasy się powinno ubierać jak bobasy - żeby im wygodnie było a tak... no cóż może w coś w tym jest - ale dalej staram się ubierać ładnie Młoda
może Grzesiowi się i marzy... marzyć może 🙂 ale mam następne dziecko będziemy mieć wtedy gdy będzie nas stać na chociażby nowy kojec - póki co Grześ zdaje się unikać różowego wystroju pokoju - nie wiem czemu 🙂
z resztą Grzesiu już ma imię dla chłopca wymarzone dla wymarzonego - a ja dla następnej dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no coz...ja mam inne zdanie co do jedzenia pieluchy.
zabawki kupuje raczej takie aby spelnialy okreslone funkcje a nie dlatego,ze mi sie podobaja...ubieram tez tak aby nie gniotła guma w pasie albo nie mialy spodnie za grubego pasa(wiekszosc spodni jeans takie maja i sa fatalne, ja nie chcialabym z czyms takim lezec,zeby mi sie wgniatalo w kregoslup) ...nie jestem wyrodna matka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek:P:P:P

nie jestems w stanie nadrabiac 20 stron:P:P tylko doczyatal ze kolezanka reni urodzila ...gratulacje:P:P:P

kregoslup ..krzywizna mi odpada kanapy najgorsze co moglo by sa tak ciezkie ze tragedia a ja musialm swoje 5 groszy zawsze wlozyc.....mam jeszcze sprzet z kuchni gaery itp i malego pokoj ..tragedia a tutaj bedzie remoncik w jego pokoju musze przemalowac wrrrrr ale dzis sprzatanie i reszta przewozenia ....ufffff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i juz sie pobawiłam 😠
qurwa,dupa cipa itd......................
przyjechał autobus ze schodami i ten kutas pieprzony kierowca powiedział ze mogę wsiąśc jak złoże wóżek,no to mówioe mu ze nie moge bo dziecko nie chodzi to co mam go na ziemi położyc???
A mam rozkład jazdy i powinien to być ten autobus przyatosowany do wózków inwalidzkich -niskopodłogowiec,no i mówie mu a on na to :it's not my bisness,i odjechał!
A zanim wjechał na przystanek to stał 15 min i tylko czekałam na to żeby zrobić awanture bo szłam na niego na pewniaka ze mnie weżmie!!!!!!!!!!No i mógł kutas wysiąść jak mnie widział i m i pomóc ,nikogo więcej nie było na przyatanku!
no nic szkoda nerwów,jade w poniedziałek do centrum do DUBLIN BUS i tam złoże skarge!!!!!

na razoe kńcze bo jednak po mnie przyjadą ,trudno ,odwieżć tez bedą musieli jak chcą miec małą dynię 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka napisał:
straszna martwica dzis tutaj - Edi trzymaj oklaska na dobry krem - 🙂 chociaż pewnie już zrobilaś jakiś inny- spoko
ja siedze jeszcze chwilkę i mykm na te zajęcia - aż się zacznę chyba denerwować tak dawno nie byłam na zajęciach żadnych

nie kochana, robię Twój 😉 grabiłam liscie na podwórku. teraz ide robic krem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MY TEŻ JUŻ W DOMUKU,BYLIŚMY NA ZAKUPKACH I ZALICZYŁAM MÓJ ULUBIONY SKLEP DZIECIĘCY I KUPIŁAM MAŁEJ BODY NA HALLOWEEN:P I JESZCZE BODY ZE SPODENKAMI 2 ZESTAWY CARTERSA I ...SUKIENKĘ NA CHRZINY:P :P :P POTEM WAM POKAZĘ 🙂

GOŚ KUR...CO ZA PACAN 😠 😠 TO NIKT TAM INNY NIE MÓGŁ CI POMÓC,MNIE TEŻ SZLAG TRAFIA JAK WIDZĘ TE AUTOBUSY ZE SCHODAMI TO JEST ŻENUJĄCE,ŻE UDZIE NIEPEŁNOSPRAWNI CZY OSOBY Z DZIEĆMI NIE MOGĄ WSIĄŚĆ 😠 😠

JA WŁAŚNIE POŻARŁAM DWA HAMBURGERY(WŁASNIEJ ROBOTY)I JESTEM PEŁNA 🙃

ZOLTRI DASZ RADĘ BLIŻEJ NIŻ DALEJ 🙂

NIEBO JAK NAJBARDZIEJ MASZ MIEĆ PRAWO INNE ZDANIE,NO CÓŻ JA SIĘ NIE UWAŻAM ZA WYRODNĄ MATKĘ BO CHCĘ,ŻEBY DZIECKO ŁADNIE WYGLĄDAŁO 😉

BHRKA DUŻO CHŁOPÓW NIE TOLERUJE RÓŻU 😞NASZCZĘŚCIE MÓJ SIĘ PRZEZWYCZAIŁ MAJĄC 3 KOBIETY W DOMU,KTÓRE GO LUBIĄ:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobitki 🙂 🙂
Troszke mnie u Was nie było ale naprawdę mam mało czasu na siedzenie na brzuszku 😞
Patrzę,a tu macie juz po milion kwiaciorków!!! 🤪
Mam nadzieję,że u Was wszystko w porządku- u Beatki jestem na bieżąco i z Kathy ale co z resztą?
Bardzo Wam jeszcze raz dziekuję za pomoc i ściskam Was baaardzo mocno 😘
Ja własnie próbowałam moje dziecko wcisnąć w chustę i jakas porażka- nie umiem tego zawiązać ☺️
Poza tym Michał dziś na uczelnianych baletach, a do mnie maja wpaść kumpele- ja oczywiście bezalkoholowo ale mam zapasy Tuborga Free z Kopenhagi.
niedługo się jednak sromotnie nawalę, bo Mala nie raz je butlę jak mnie nie ma i jej służy, choc jest wychudzonym makaronem 😉Mam ochotę się sponiewierać, bo te stresy z raczką mnie wykańczają 🤢 🤢
Ale bym Was znowu zobaczyła 🙂
Kwiatek dla Kathy 😘 😘
A co do dyskusji wcześniej to mam takei samo zdanie jak Beatka- dziecku ma byc dobrze- jak chce mietolic pieluche to dobrze 🙂 A co do Zawitkowskiego to pracuję z nim teraz w jednej ze szkół rodzenia i zaczelismy chodzić do niego z Kamila raz w tygodniu.Bardzo pozytywna postać 🙂
Ja jestem z siebie dumna, bo wczoraj w Panoramie o 22.45 był dzieki mnie reportaz o uszkodzeniach okołoporodowych- o splotach ramiennych.Była tam miedzy innymi koleżanka z córcia Łucją i moja rehabiliatnka od Vojty.Mam nadzieje,że choc troche to trafi do ludzi...Ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...