Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Goska wlasnie teraz zauważylam jakiego Olivka ma u swego boku batmana :laugh: zdjecie jest super-oddaje klimat- halloween pelna para-zazdroszcze...my sie nie przebieramy na halloween...-zaprosimy tesciowa to wystarczy 🤪 :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulka7 napisał:
BHRKA MOJA IDENTYCZNIE "ŚPIEWA"NA CAŁE GARDŁO WŁAŚNIE AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA I TAK Z NIEJ SIĘ ŚMIEJEMY:laugh: :laugh: :laugh: A DZISIAJ RANO TO JUŻ WOGÓLĘ Z NIEJ TAK LAŁAM,BO OGLĄDAŁA SIĘ ZA TATĄ I JA SIĘ JEJ BYTAM GDZIE TATUŚ A ONA BRRRRR I JA MÓWIĘ CO POJECHAŁ A ONA AAAAAA,TO SIĘ ŚMIALIŚMY Z Ł,ŻE JAKBY ROZUMIAŁA I MÓWIŁA,ŻE TATO POJECHAŁ AAA 🙃


u nas Czukutek tez gaduli 🙂 tak potrafi zmeczyc sie tym gaduleniem,ze pada,ze zmeczenia 🤪 :laugh:

okej uciekam teraz i znowu sie rozpisalam-zawsze mi sie cos przypomni -lece na siandanko do wieczorka kochane moje Migotki :laugh: ale mi nazwa wyszla :laugh: jestescie moje Migotki heheheh :laugh: 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiajcie wiedzmy
my tez juz na nogach,niunia znów 3 pobudki 😞
u nas dziś BANK HOLIDAY,mąż w domu idzie teraz na siłkę a jak wróci to ja jadę na centrum bo mam jeszcze kilka rzeczy kupic do polski(dla naszej Anulki też)no i walizka mi sie rozkraczyła ostatnio i boję sie ze tym razem sie rozleci wiec jade kupić nową!A Olivka z tata zostaje bo bez wózka szybciej przelece po sklepach:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane!

Ja ledwo zyjąca po weekenndzie 🙂 ale nie jest źle egzamin za egazminem 😞
A do tego mały maruda całą noc wojował. Teściowa pilnowała go godzinke i dała mu cos nowego spróbować i nie chce się mi przyznać co. Domyśłam się ze zupki z grysikiem, bo nigdy nie gotowała grysiku a wczoraj był na obiadek. Juz wieczór mi zrobił bobkolandie a tak ma jak coś nowego dostanie i nie bardzo to toleruje a potem całą noc miałam w d... a mały stale płakał bo coś go ewidentnie bolało.
Całą twarz mam napuchniętą, zrobiłam maseczke z gruszki i coś mnie uczuliło. Nie użyłam jej pierwszy raz a takie uczulenie dostałam. A piecze jak cholera 😞
Zaraz pedze poczytać zaległosci zanim marda śpi, chociaż chętnie połozyła bym się z nim spać.

A tak w skrócie co u nas słychać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oje,Reni wspólczuje nocy 😞 biedny Kubus tez sie musiał namęczyć...ale bez sensu zachowuje sie tesciowa, skoro nie chce Ci powiedziec co mu podała. Powinnas wiedziec co dziecko zjadło, wogole jej nie rozumiem 😞 a szczerze powiem, ze ja rowniez sie obawiam takich sytuacji jakbym znlazła nowa prace a Jas zostanie pod opieka babci.

edith, to kurcze szkoda,moze faktycznie podskocz do bb i odsprzedaj Gosi te pieluchy 🙂 bedziecie miały mała impre przy okazji hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
no ładnie dzień mnie nie było a już moją ulubioną wiedźmę obraziłyście 🙂 - a tak szczerze to dziś poniedziałek - nowe ciuszki Lumpkach 🙂 - i powinna się zaraz pojawić :laugh:
Iza nie martw sie tym snem - pewnie ciągle myślisz kiedy ząbki zaczną Toniemu iść i Ci podświadomość figla spłatała - oby 🙂

Reni bidulko - kwiatuszek dla Ciebie - ja nie wiem co się dzieje z tymi waszymi teściówkami - moja naprawdę jest spoko 🙂 - i nawet szczerze powiedziała że są zakatarzeni - więc ewentualnie na 1 listopada pojedziemy - bo do mnie nie pojedziemy - za daleko
wczoraj byłam na zajęciach 🙂 no i jakoś wytrzymałam choć sobie oczywiście odpuściłam dwa wykłady poranne - no i dobrze siedząc na 3 zajęciach po 1,5h cycki mi chciały na koniec eksplodować no i już sie przestawiły trochę przez to odciąganie bo znowu sie obudziłam zalana 😞 ale Małą possała i o 10tej się razem obudziłyśmy

a jutro moj Grzes (wczoraj nie dość że opiekował się małą zrobił obiad!!) ma urodziny 30te 🙂 - chcę mu zrobić torta zastanawiam się nad pieczonym królikiem(ale to już chyba troszkę przesada(chociaż...) i takie paluchy znalazłam - zobaczcie jakie czadowe 🙂 http://mniam-mniam.bloog.pl/id,5093430,title,paluszki,index.html?ticaid=68fdc

znacie jakis super ekstra p[rzepis na tort - tylko żeby nie był taki ciężki masowy bo takie to średnio lubimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taki typ człowieka z niej! Uważa ze doskonale wszystko wie i nie da się jej przemówić do rozsądku! A jak rzeczywiscie potrzebuje jakiejś porady bo wkońcu jest położną to nigdy mi nie potrafi odpowiedzieć!!! Dobrze ze moja mam zajmie sie Kubusiem od 11.11 bo inaczej bym sie chyba załamała jak miała by wyglądać każda noc tak jak dzisiejsza przy teściowej!!!

Kurde ledwo Was doczytałam i juz musze uciekać bo mały ma marude 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edith - Rozalka tez miała uczulenie na nie jak bez przery jej je zakładaliśmy - tyle że jak kupiliśmy 150 sztuk - pakowane w 3 worki to 2 pierwsze przeszy i nie uczuliły, potem użyałam jakiś innych a potem tą trzecią paczkę otworzyłam i były krosteczki i zaczerwienienie - ale ze to super pieluszki i kasy też szkoda mi było to zakładałam jej od czasu do czasu a potm na nocki i super sie sprawdzały i nie uczulały - więc zmień na razie na inne a potem też tak próbuj zakładać

Aniutka Jaś to zdolniacha! moja Rozalka to nawet nie wie chyba jeszcze że ma nóżki hahaha - chociaż lubi jak je ćwiczę tz robię jej rowerek 🙂 a najbardziej kocha śpiewać 🙂 [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/PA250037.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


a te kombinezoniki to macie prześliczne - też musimy iść na ciuszki ale jeszcze się nie wykąpałam 😞 i czekam jak mała sobie zrobi drzemkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni to tesciowa troche nie odpowiedzialna ze nie powiedziala co dala przeciez to niemowlak:!!!!

u mnie w rodzinie jak kuzynowi sie snia zeby to tez zaraz ktos umiera dziwne to jest co nie.....Rozalka slicznota!!!!!

dupa mojego dzidzi nie jet arystyokracka hehehe chodz tylkko w pampersach i huggisach smigal i raz w pl z zabce na sztuki kupilam happy tragedia jak cerata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi podejrzana sprawa 🙂
ja się zastanawiam co robic 🙂 chciała bym zrobić idealny tort dla mojego Grzesia i dalej się na żaden nie zdecydowałam...:/ z drugiej strony pasowało by się kopsnąć do sklepu po składniki ale które... hihi?
no i skoro wybieram się do sklepu to nie będę robić ciasta... bo jak go zostawię w piekarniku to nie dopilnuje i się jeszcze spali, a z jeszcze jednej strony to zaraz powinna przyjść listonoszka i przynieść jakąś sukienkę Rozalki z allegro bo już tydzień minął od licytacji i wysłania kasy...
jestem mistrzynią w uzasadnionym nic nie robieniu 🙂

no ciekawe co z tymi laskami - Anulka byłana nk więc ciekawe czemu nic nie pisze...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...