Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
veli, rozbawiłas mnie tak dzisiejszym daniem dla Shanti ze chyba wpadne pod biurko, ale niestety nie po to po co Beti:P :P kait dla Ciebie...masakra...

moja Mała śpiewa w łózeczku, zagęściąłm jej dzis 1szy raz moje mleczko kaszka, ale na razie delikatnie. zobaczymy czy to cos da na noc...

no nic. ide sobie kasze mannę ugotowac z cynamoenm i cukrem pychotka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czaaaaaaaaaaderska Anulko ! ja chce tylko pewnie drogie 😞

smigam do wyra, maz jakies wino otwiera a jutro robi degustacje szkockiej,bo teraz ma nowe hobby i bedzie degustowal rozne gatunki drogich szkockich...to ja chce kota nowego 🤨

slodkich snow! kwiatuszek dla... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO ŚWIETNA KATHY MASZ ZDOLNOŚCI 🙂MI BY SIĘ PEWNIE NIE CHCIAŁO NIC KOMBINOWAĆ JA TO WOGÓLE JESTEM TAKI LESER WSZYSTKO NA GOTOWE:P :P :P HEHE A I WIDZĘ,ŻE I TY MASZ NAWALONE PIERDÓŁEK NA PÓŁKACH,A MYSLAŁA,ŻE TYLKO U MNIE W DOMU TAKA "GRACIARNIA":P :P :P BO U MNIE WSZĘDZIE GDZIEŚ COŚ STOI:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudzilo mi sie dzisiaj a Czukus przez ostatnie 2 dni jest taki grzeczny,ze szok 🙂 moj Czikit 🙂 takze moglam sobie cos pokabinowac...wchodzi moj maz i mowi-a Ty znowu na zakupach ja zarabiam Ty wydajesz jak dzika-i ze mam sie uspokoic...a ja do niego czy wszystko okej bo to moskitierra Nadii z lozeczka...karpik byl :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MÓJ BY PEWNIE NAWET NIE ZAUWAŻYŁ:laugh: :laugh: :laugh: JA JAK MU POD NOS CZEGOŚ NIE POKAŻĘ TO NIE ZAUWAŻA,ONA NWET NIE WIE ILE PINESKA MA CIUSZKÓW I JAKIE HEHE NIE ZAUWAŻA,ŻE LEŻĄ NA LEŻACZKU BO SIĘ NIE MIESZCZĄ W SZAFIE:P :P :P TAKŻE JAKBYM CHYBA PRZEMELOWAŁA CHATĘ TO BY NIE WIDZIAŁ:laugh: :laugh: ALE SĄ TEGO PLUSY NIGDY MI NICZEGO NIE WYGADA,ŻE ZNOWU COŚ KUPIŁAM:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór dziewczyny 🙂
W końcu ogarnęłam wszystko i wrócilismy z Niemiec.
Dr bahm oglądał Kamilkę około 45 min i wszystko dokąłdnie wytłumaczył- uważa,że warto poczekać 3, 4 mies skoro jest taki progres i jesli nie będzie wystarczających postepów zoperuje Małą- wg niego nie bedzie wtedy za późno, a jesli będą postepy albo Mala uniknie operacji albo bedzie miała tylko mniejsza z podłączeniem jednego nerwu do innego...
Ja cały czas wierze,ze sie uda uniknąć tego krojenia ale zobaczymy- rączka jest inna i bedzie- ale wierze,że tylko ja bede to widziec...
Nie pisze ostatnio bo mam straszne doły- bardzo się martwie o Kamilkę- jak sobie poradzi w przedszkolu, szkole, czy inne dzieci będa sie z Niej śmiały i jak sobie z tym poradzi 😞
Cięzko mi cały czas zaakceptować to wszystko...Do tego padam ze zmeczenia- rehabilitacja, moja praca w kółko sie krecą i nic innego-żyć sie nie chce...Nie mam normalnego macierzyństwa- nie cieszę się nim tj powinnam przez te trudy...Mimo tego Kamila rozwija sie świetnie- przekreca się z plecków na brzuch i odwrotnie, łapie swoje stópki, pieknie sie bawi obydwoma rączkami...Ale i tak ja tego nie doceniam chyba, bo ciągle sie smucę 😞
Jeszcze raz dziekuje za wsparcie Wasze jesli chodzi o zbieranie pieniedzy na Kamilke- juz by starczyło na operację i wierzę,że dzieki 1% bedziemy tez mieć za co stale Ja rehabilitować. Tak czy siak pieniedzmi sie az tak nie martwie- dzięki Wam i innym życzliwym ludziom 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ ZOSIU 🙂

TO WSPANIAŁE,ŻE Z KAMILKĄ LEPIEJ NAWET NIE WIESZ JAK SIĘ CIESZYMY CZYTAJĄC TWOJE SŁOWA!!!! NIE MARTW SIĘ KOCHANA NA ZAPAS,ZANIM KAMILKA PÓJDZIE DO PRZEKSZKOLA CZY SZKOŁY WADA WOGÓLE NIE BĘDZIE WIDOCZNA,SKORO TERAZ WSZYSTKO SIĘ TAK PIĘKNIE UKŁADA A JEST DOPIERO TAKA MALUTKA!!!!

U ANI OK WSZYSTKO TEŻ NAS OSTANIO ODWIEDZA,KROPECZEK WIELKI CHŁOPCZYK ROŚNIE,BO ANIA DODAŁA JEGO FOTKĘ NA NK 🙂

U SABINCI TEŻ DOBRZE,NIC NIE NARZEKA 🙂A TAKŻE KATHY NASZCZĘŚCIE U NADI TEŻ WSZYSTKO OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie Panie w tym doniosłym dniu 🙂
Zosiu - nie martw się tym jak będą odbierać Kamilkę dzieci - to będzie zależało od tego czy będzie sympatyczna miła i otwarta -a taka z pewnością będzie 🙂 a dzieci z łatwością oswajają się z innością innych 😉 i akceptują ją.

Rozalka się wyspała, Grześ poszedł pracować 🤢 no a ja muszę troszkę posprzątać albo zrobię patriotyczną szarlotkę
buziaki śpioszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane!
bhrka-kochana poranna kozo 😉 my to się zawsze z rana spikniemy 🙂 flowerek dla Was!

Karola pomimo zagęszczonego mleczka kaszką bananową (niewiele, ale jak na 1szy raz uważam całkiem sporo) budziła sie tradycyjnie. nawet do 24tej budziła sie ze 2 razy...coś jej tam w brzusiu "jeździło" i chyba miałą jakies koszmary, bo raz sie z takim przerazeniem wybudziła, a 2gi raz z płaczem...G stwierdził ze jej sie wielki goniący ją banan śni... 🤪 🤪

ale pospała do 8.05!!! ona zawsze dłużej śpi jak G w domu..cwaniara Mała. on ją wieczorem hipnotyzuje :TATA JUTRO NIE IDZIE DO PRACY, NIE BUDŹ SIE O 6TEJ...":laugh: :laugh: teraz szaleja razem w łózku.

ZOŚKA, dziewczyno, sama mówisz ze nie widać zadnej różnicy z Kamili rączką, więc za 4-5 lat zupełnie nic nie będzie widać!!! pomyśl, ze nie wszystkie dzieciątka nasze czerwcowe tak fikaja w obie strony...moja z pleców na brzusio 1 sie przewróciła. bo jej sie po prostu nie chce. za to w drugą stronę bryka jak ta lala...
ja nie wierzę, że nagle sie zacznie cofać to co juz osiągnęłiscie!!! moze Ty będziesz cos widzieć ale inni na pewno nie. ja jestem tego pewna. mam do czynienia w szkole z wieloma różnymi przypadkami, o których wiem tylko dlatego ze mi rodzice powiedzieli, a sama nigdy bym nie zauważyła...serio.
i dopóki Wy nei będziecie traktowac jej jakoś inaczej (chuchać na nią cały czas, zabraniać jej czegoś, itp) to na pewno nikt nie będzie! ja tak to widze z perspektywy szkolnej.
to sie rozpisałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
napisalam sie, koty przebiegly w porannej gonitwie no i koniec mojej tworczosci...

Zosiu zobaczysz,ze bedzie wspaniale, raczka bedzie sprawna calkowicie i ie bedzie roznicy!!! to wszystko dzieki WASZEJ DETERMINACJI I CIEZKIEJ PRACY ! mozesz byc z siebie dumna!
i oczywiscie czekamy na Was tu ! przyjezdzajcie jak tylko urlop dostaniecie!!!! swieta nie swieta u nas pelno miejsca i CZEKAMYUYYYYYYYYYYYYYYYY!


noc ok, cala przespana i od 8 na nogach, na sniadanko salatka warzywna i smigam do rodzicow.
miłego dnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...