Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

hej girls

ja mam dzisiaj imprezke w domku-przychodza znjaomi narobilismy troche jedzonka i wypije Wasze zdrowko...uciekam-wpadne pozniej poczytac co tam u Was...ale pierwsza strona jak przytalam hotttt 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

odnosnie tej pracy to moje zdanko juz pisalam kiedys...i teraz moge powtorzyc...PODZIWIAM I PODZIWAC BEDE TE MAMY KTORE PO MACIERZYNSKIM IDA DO PRACY MAJAC DZICKE W DOMKU...JESTEM Z WAS DUMNA MAMUSKI!!!!!


KWIAT DLA ANULECZKI TEBESCIARKI :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKI KASIA I UDANEJ IMPREZKI 🙂 🙂

RENI NO TU KUBUŚ JUŻ ZDOLNY,MOJEJ DALEKO DO RACZKOWANIA,ALE ZA TO SIEDZIEĆ CHCE JAK TYLKO MA OKAZJĘ JUŻ NIE ULEŻY SPOKOJNIE NA HUŚTAWCE TYLKO GŁÓWKA W GÓRĘ 🙂 🙃 I SAMA SIEDZI JAK MA NP DOOKOŁA PODUCHY A TAK TO JAK PIJACZEK NA BOKI:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂

Mam pytanie,trochę głupie ☺️ odnośnie wózka ☺️ chcę zamówić Tako Jumper,czy ma któraś z Was ten wózek??A moje pytanie dotyczy kół,bo są one plastikowe,czy coś się z nimi dzieje,w miarę użytkowania 🤨 z góry dziękuję za podpowiedzi 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sobie przytocze temcik samorealizjaci itp

decydujac sie na dziecko (wczesnie bo wczesnie ale takie moje zyczenie bylo), myslalam o mojej karierze moze mam nadzieje ze na pewno zaczne...macierzynstwo jest piekne itp ale jak Sabi mowi dom i siedzenie w nim nie dla mnie...chodz wole 'sportowo' to cieszylama sie kiedy do pracy szklam odrypana w ciazy.....studia czekaja zycie przede mna ...dzidzia wczenie poniewaz nie chce tracic wszystkiego na kariere a pozniej dziecko...moja ambicja i wytrwalosc pozwalaja mi na obydwie przyjemnosci naraz...zycie w uk nauczylo mnie wiele Edith znasz ten przypadek...i dzieki temu jestes jeszcze bardziej silna baba niz bylam zanim tu przyjechalam chodz bylam gowniara...poswiecilam wymarzone studia itp dla Uk....moich rodzicow nie byloby stac dawac mi 2tys miesiecznie wiadomo jak to w pl chodz jak pisza co niektore tutaj to zawsze mialy kokosy...mialam zawsze co chcialam ale zawsze twierdzialm szkola sie konczy samodzielnosc i tak zostalo jestem z siebie dumna i bede zawsze...a wszystkim mama albo przyszlym mama zycze wytrwania we wszystkim i realizacji siebie samych!!!!

chodz wiem ze czasami pisze jak niedouczona dziewczyna z zawodoweczki'sorki jezeli kogos urazila'w glowce mam troszke poukladane...forum to forum nie rzeba okazywac jak to sie jest madrym bogatym pieknym i lepszym od innych...szacuneczek dziewczynki....aha toleranjca akceptacja tego wymaga od nas nasza rzeczywistosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AURELCIA POKŁONY SKARBIE I JA PRZYNAJMNIEJ NIGDY NIE UWAŻAŁAM CIĘ ZA " 😜USTĄ"GÓWNIARĘ 🙃

ROZUMIEM TEŻ SABINCIĘ,ŻE SIĘ WKU.... 🤢

NO I NIE UKRYWAJMY BEATKA MA STRASZNA WOLĘ NARZUCANIA SWOICH MYŚLI I POSTĘPOWAŃ 🙂

ALE MORAŁ JEST TAKI,ŻE WŁAŚNIE KAŻDA Z NAS JEST INNA I INACZEJ POSTĘPUJE I TEGO NIE ZMIENIMY TAKI JEST ŚWIAT,NUDNO BY BYŁO JAKBYŚMY WSZYSCY TACY SAMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
tak sie wlasnie zastanawiam i nie jestem kura domowa, mam duzo znajomych z ktorymi sie spotykam a dziecko nie stoi na przeszkodzie..i nie potrzebuje pracy do tego aby spotykac sie z ludzmi :laugh: zawsze ktos sie kreci i cos sie dzieje:P no ale to trojmiasto.Sabinko a moze siedzisz w domu na wlasne zyczenie?? ja siedzialam w domu 2 miesiace po porodzie a nie rok :P
OTO CO NAPISALAM NA POST SABINY GDY ONA NAPISAŁA ,ŻE MYSLI O SOBIE ...I WTEDY STAŁAM SIĘ KSIEZNICZKA ZYJACA W BAJCE - NO TO SORRY...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszyscy sie wkurw... nawzajem i wtedy nie bedzie rozmow...bo po co jezeli nikt nie moze nic napisac....pisze to calkowcie neutralnie....mlody odlocik od dawna ja juz wykapana ide zaliczyc herbatk i komp ze mna heheh\


Reni kubus to normalnie rekordzista ale biedactow i tak juz sie nameczyl w swoim zyciu...kolki zabki...wiec szybszy rozwoj mu sie nalezy....dla Kubuska z rnaca poleci bo to maly skarbek


niebo juz wyslalam ci buciki:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
no coz sabinko zycie ciebie nie rozpieszcza, musialas urodzic dziecko i jeszcze do tego biegac na sportowo:laugh: :laugh: :laugh: bidulko:P ja wole teraz wychowywac dziecko dac mu cale cieplo , milosc i wiedze a nie zostawic na rzecz swojej kariery ... potem te biedne dzieci niby maja wszystko ....



twoja ironia Niebus poszla pierwsza!!!!

ale ok nie wpierdzielam sie bo zaraz lincz dostane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, SLONCA , TO MY 😎
TO JA MOZE NAPISZE, ZE MAM CHEC NA TO WANNE WYPASIONA DO MOJEJ LAZIENKI http://luxclub.pl/gid,11670286,kat,1016263,galeria.html?T[page]=10%3C/span%3E&ticaid=6917d :P BOSKA JEST 🙂
A TAK REALNIE, TO B KUPIL MI TELEFON DZIS, O TAKI :http://www.allegro.pl/item804493715_lg_bl20_chocolate_ii_lg_polska_fvat22_ggmedia.html#gallery ODZYSKUJEMY ROWNOWAGE I CHYBA BEDA Z NAS LUDZIE JESZCZE 😉
JESLI CHODZI O KROPKA, TO ON WAZY PONAD 8 KG, ALE TAKI WAZIUTKI JEST, WYGLADA NA SZCZUPLEGO, ZA TO DLUGI 75 TO CHYBA DLATEGO? POZA TYM WEDRUJE CUDNIE NA BRZUCHU, OD KILKU DNI PELZA NA DUZE ODLEGLOSCI DO TYLU 🙂 I OKREZNIE NA DUZE KOLA :laugh: ZACZAL SIE DZIS PODNOSIC NA RACZKACH W TEN SPOSOB, ZE OPIERA SIE TYLKO KOLANAMI O PODLOGE. no! Z NIEGO TEZ BEDA LUDZIE JESZCZE 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...