Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulko moj maz czasem mial mniej na reke niz ja ale ja zapierdzielałam i spotykalam sie z klientami a na poczatek bylo dłuuugo ich pozyskiwanie wiec praca cholernie ciezka. czasem nie mialam nic w jednym miesiacu a w nastepnym np. 10tys...to tak jest na swojej dzialalnosci. a place sa faktyczne co najmniej niesprawiedliwe, wg mnie moj maz powinien za to co robi miec podwojna wyplate.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lepiej nie mówmy o pieniądzach bo się załamie!

Anula ze mnie też stara baba, a zabawki uuuuuuuuuuuuuuuuuuwielbiam oglądać a poprostu zakochałam się w zabawkach z Kubusia Puchatka 🙂 🙂 🙂 i własnie kilka licytuje moze wkońcu dobry losik sprawi ze wygram i jestem na zakupie skoczka bo mały non stop jak się go wezmie na rece skacze i skacze 🙂 🙂 🙂 już mi ręce odpadają 🙂

Tymuś kochany buziaczek od Cioci i Kubusia a kwiatuszek za 6 godzinek skarbie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA TEŻ RENI UWIELBIAM ZABAWKI HEHE,ZAWSZE SIĘ PODNIECAM PRZY TYCH PÓŁKACH WYSZYSTKIM:P :P :P :P

NO MI SIĘ TEŻ PODOBAJĄ TE Z KUBUSIA TAKIE SŁODZIUTKI 🙂DLATEGO MYŚLĘ NAD TYM TELEWIZORKIEM 🙂NO A SKOCZKI KURDĘ SCHODZĄ W TYCH LICYTACJACH JAK CIEPŁE BUŁECZKI I TROSZKĘ ZA DUŻĄ KASKĘ 🤢

JESZCZE MYŚLĘ NAD TYM 🙂

http://allegro.pl/item801158813_telefon_dzwieki_i_swiatla_kubus_i_mickey_cobi.html

A JESSI MA TAKIEGO WIĘC BĘDZIE DLA PINESKI BO ON TAKI CAŁY MIĘCIUSIEŃKI

http://allegro.pl/item813476327_kubus_puchatek_tygrysek_z_kocykiem_nowosc_poznan.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo Kubusie lubia kubusiowe conieco 😉

moj dzis na 7 mial spotkanie w sprawie nowego zlecenia monitoringu konstrukcji ( nowa hala widowiskowo sportowa na granicy gda i sopotu) i pozniej jakies inne plus 16-20 wyklady dla studentow. w moje urodiny ma kolo ze studentami 😞 i tak w kolko. i te pieniadze z uczelni to pikus,bo na oplaty i kredyty. zyjemy od zlecenia do zlecenia i jakies dodatkowe pieniadze z jego ciezkiej pracy.

tu tymo na swoim tronie 🙂 krzesełko ma 3 siedziska i jeszcze uzywamy ta do 6 miesiaca az nie bedzie siedzial pewnie. [img size=299]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/k1.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
żebyś wiedziała że schodza jak ciepłe bułeczki 🙂

Tymo super chłopak, zresztą jak reszta przystojaników i księżniczek 🙂

A mój P w moje urodzinki jest cały dzień w pracy, dobrze że chociaż wczoraj mozna było ciut a ciut poswietować a w sobote ciag dalszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie np moja siostra - jest pierwszy rok szkolnym psychologiem - zarabia chyba 1000zł - bo nie skończyła kursu pedagogiki i nawet dodatków nie ma nauczycielskich... swoim "zasięgiem" obejmuje 3 podstawówki i 2 gimnazja. W przerabia 3 osoby po próbach samobójczych, mnóstwo patologi. Oczywiście weekendami robi ten kurs pedagogiczny + informatyka zaoczna którą w tamtym roku zaczęła. Którejś nocy (w czasie zjazdów nocuje u nas) o 3czy 4 poszłam do jej pokoju bo świeciło się światło - myślałam - ładnie znowu zapomniała zgasić - wiecie ona nie może spać bo myśli jak może rozwiązać nierozwiązywalne problemy... 1000 zł - to jej na studia wystarcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Beti. Lekkie cięcie było wczoraj meżulko fundował to trzeba korzystać i teraz wyglądam jak chłopaczysko i to na dodatke jeszcze w dresie :laugh: :laugh: :laugh: Kolorek total natural bo fryzjer jeszcze odradził farbke, za słabe cebulki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Beti. Lekkie cięcie było wczoraj meżulko fundował to trzeba korzystać i teraz wyglądam jak chłopaczysko i to na dodatke jeszcze w dresie :laugh: :laugh: :laugh: Kolorek total natural bo fryzjer jeszcze odradził farbke, za słabe cebulki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...