Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
TEN KOLEŚ JEST Z DEKA CHORY PSYCHICZNIE I TO NA SERIO,A POZA TYM TO JAKIŚ TAM ŁUKASZA ZNAJOMY,SIÓDMA WODA PO KISIELU 😉 CH...Z NIM 😠 😠 😠 BO ON MYŚLAŁ,ŻE TO JAKIŚ ŁAŃCUSZEK 😠

A TA LASKA CO SIĘ ZA MNĄ WSTAWIŁA TO LASKA Z KTÓRĄ MÓJ BYŁY MA DZIECI 🤪 BO OCZYWIŚCIE TEŻ Z NIM NIE JEST,TYLKO JĄ LEPIEJ URZĄDZIŁ Z DWÓJKĄ ZOSTAWIŁ 😠 😠 SKU....GDZIE JA GO ZNALAZŁAM 😠

A JA BYŁAM PO JESSI I ZALICZYŁAM LUPMKA,KUPIŁAM MAŁEJ ŚLICZNY TAKI GRUBSZY KOCYK ZIELONY NOWY:P I BLUZECZKĘ Z DŁUGIM NA 3-6,JEANSY GAPA I KOZACZKI NEXTA,I JESZCZE JESSI SWETER 🙂

CO DO PŁYTEK TO TAK JAK NAPISAŁAM JUTRO WAM POWYSYŁAM 🙂 TOBIE TEŻ GOŚ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz młodą ze szkoły odebrałam i już dzisiaj nie wychodzę z domu zaczynam sprzątanie bo nie chciało mi się w piatek i mam lekki syf:laugh:

Gocha już zupę zjadła więc na jakąś godzinke może ją zasyci a potem butla lub deserek.

radek dzisiaj pojechał do Reala bo podobno sa pampersy 2 jambo paki za 49 zł ale cos mi sie wierzyć nie chce bo trójki wychodziły by po 26 groszy 🥴 jak kupi to wam napiszę czy faktycznie tak jest.

Idę robić obiad.

A Anula debil nie z tej ziemi i twój były i ten co wyraził swoją opinię pod apelem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Same syropki i kropelki do noska i to bez antybiotyku! Aż mi korki wybiło jak mi powiedziała ile do zapłaty. A tu jeszcze musze szczepionke wykupić 🤪

Ja dostałam pake z Hippa bo jakąś ankiete w szpitalu wypełniałam. Radzia a też dostałaś kupon ze druga do odebrania w Rossmanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.hipp.pl/?id=128
to teraz nadabiaj!!!

Ja dostałam w paczuszce próbke herbatki jabuszkowej, kaszki brzoskwiniowej. Poza tym słoiczek jabuszek, łyzeczke do karmienia (różowiutką) i kupon na drugą paczke do odebrania w Rossmanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nawet nie mów!!! Za jedne kropelki w aerozolku do noska małemu dalam 69,50!!! ALe lepiej zapobiegać niż leczyć. Właśnie padł maruda. A teraz zastanawiam sie czy to nie od ząbków. Radzia o ile dobrze pamietam pisała kiedys ze Gosia miała katarek jak cisnęły ją ząbki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Reni! to faktycznie sporo wydałaś w tej aptece 😞(bidulka
kurcze teraz taki cięzki okres dla naszych maleństw bo ta pogoda bywa zdradliwa 😞

ja też nawypełniałam tych ankiet w szpitalu a do mnie oprócz listów miłosnych z banku i plusa nic nie chce przyjść 😞

jedyne co to dostałam dwie pieluszki pampers premium care na spróbowanie , bo mnie gdzies tam koleżanka w jakiejs ankiecie podała 🙂i powiemże fajniusie są ale niestety drogie...no i je trzeba o rozmiar wieksze kupowac bo trójki dla mojego szkraba były takie na już, te activ baby są wieksze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sporo bo nie ma mojej doktorki bo ma urlopik, i jest jakaś starka na zastępstwie. A wiecie jak to jest jak zna Cię lekarz osobiście to Ci zawsze coś doradzi. Jak zawsze do mojej doktorki jest gigant kolejka bo na prawde jest super babka tak do tej starki pustki!!!

A ja czekam na pampersika premium care! Jakos dojsć nie może! Ja z tych ankiet dla maleństwa wypełniam wszystkie jak leci. Moze głupia jetsem ale zawsze coś nowego jakiś nowy produkcik mozna poznać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zoltri nie podawałam jej brokułów ale spokojnie możesz mu dać.

Moja je już nawet te zupki po 5 miesiącu i to wszytskie z mięsem, ja bym podała brokuły.

Anula kozaki bomba ale z cena to przegieli.

No to mój poszedł sobie do reala na spacer bo chyba ślepy był ostatnio jak zobaczył cenę 49 zł:laugh: a mówiłam mu że to podejrzana sprawa to prawie co się nie kłucił 😠

Tak też mam kupon na odbiór drugiej w rossmanie.

ja wypełniałam ankiety w szpitalu i stąd to mam a jeszcze dostałam z Bobovity jest tam zupka mleczko bebiko dwójka mus z jabłek i bananów herbatka z meliską isuper poradik żywieniowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni założę się że katarek ma od zębów ja jak poszłam z Gosią to lekarka zaraz na dziąsła popatrzyła i powiedziała że jak katar nie ustąpi do 5 dni to wtedy kropelki nasivin i vit C. Mogłaś sie powstrzymać z wykupem kropli do nosa bo moja miała dwa dni i już nie ma a dziąsła się zrobiły bordowe i spuchnięte.

A skąd macie te pampersy premium care??? Też chcę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A MI SIĘ TEGO NIE CHCIAŁO WYPEŁNIAĆ ☺️

MI MÓJ MĄŻ PRZYNIÓSŁ OSTATNIO TE PREMIUM CARE 2-WÓJKI I NA MOJĄ MAŁĄ DUPECZKĘ SĄ DOBRE,A W PIĄTEK MA MI PRZNIEŚĆ JESZCZE 2 PAKI ICH,ALE JUŻ KAZAŁAM MU 3-JKI,KURDĘ MAM FARTA Z TYMI PIELUCHAMI BO NARAZIE ANI GROSZA NIE WYDAŁAM NA CHUSTECZKI I PIELUCHY,A TO NAJDROŻSZA RZECZ 🤢

A Z TEGO HIPPA TO CENY TYCH ZUPEK I DESERKÓW TEŻ POZOSTAWIAJĄ DUŻO DO ŻYCZENIA 🥴 BO TERAZ SOBIE PRZEGLĄDAŁAM ICH PRODUKTY,MUSZĄ MAŁEJ KUPIĆ NA SPRÓBOWANIE BANANKI,MORELE B NARAZIE TYLKO Z OWOCÓW JADŁA JABŁUSZKA 🙂A WIDZĘ,ŻE TAMTE WIĘKSZOŚĆ PO 4-TYM M-CU,NAWET ŚLIWKI 😲

NO I TU W INTERNECIE TE KASZKI PRIOBOTYCZNE TRUSKAWKOWE PO 9,79,A JA KUPIŁAM W TESCO 2 SZTUKI Z PUSZKĄ ZA 14,99 🥴 A NIBY PRZEZ INTERNET TANIEJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...