Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laski

zaraz lecę poczytac zaległości ale musze wam napisać że własnie przyszła do mnie kurierem paczka z nestle i jestem w szoku bo zawiera: 1 puszkę mleka NAN H.A.2 🤪 kaszkę, bobofruta, gerbera słoiczek z jabłkami, i puree ryżowe marchewka z groszkiem pierwszy raz to na oczy widzę jest to w proszku.

lecę czytać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendoberek pozno ale chora to sie a moj synek zeby nie przeszkadzac mamausi to razem ze mna jak sie budze to on sie budzi ....to sie nazywa wspolpraca


moj tez dupka arystokracka nie zasnie z mokra bardzo dupa i moze i dobrze nigdy odparzenia nie mial:P:P:P

dziewczyny ja jak cos bede miala jeden kombinezon bialusi z Mothercare na 3-6 bo malemu przymierzalam a on jest akurat wiec dla dziewczynek jak cos to idealny by byl jak co to wysle zdjece:P:P:P

izus moj teraz w nowym mieszkaniu kubusia bedzie mial...polowa ciuchow to tygrysek hahahah firaneczki juz gotowe z Kubusiowymi dziecmi no i reszta poznie na sciane..wole kubusia niz zj....ne teletubisie nienawidze 😞 😞 😞

Reni foteczka 🙂 🙂 🙂

Aniutka jedni kupuja auta a drugim sie psuja wrrrrrr


a moj synus tv oglada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Wiedzmuchy!A wy wciaz na zakupach. Szczerze mowiac to i ja musze sie na nie wybrac... ale ja raczej na zywca, bo wirtualnie jakos tak nie umiem...ja to wole dotknac... Albo po prostu nie jestem przyzwyczajona do zakupow przez net, bo ich nigdy prawie nie robilam.

Musze Wam powiedziec, ze wczoraj bylismy u nowej pani pediatra, poleconej przez mojego kolege z pracy. I jestem bardzo zadowolona i mysle, ze to juz bedzie ostatni i nasz pediatra. Sofia dzieki Bogu zdrowiutka i ladnie przybiera. Teraz wazy 5330 i mierzy 60 cm. Pani doktor okreslila,ze jest nadzwyczaj rozwinieta i potrafi zrobic juz wiele rzeczy, ktore potrafia duzo starsze maluchy. Powtarza sylaby, podni¡osi glowe na wyciagnietych prosto raczkach, wodzi wzrokiem od dawna..itd... W ogole pani doktor poswiecila nam sporo czasu i nawet pokazala jak smarki odciagac. Bo nie wiem jak wy, ale u nas zalecaja plukanie noska woda morska przed kazdym karmieniem. No wiec jestem zadowolona.

Dzis z Mariano obchodzimy 2 ga rocznice slubu. Przylazl z bukietem kwiatow, takich samych jak z mojego bukietu slubnego. Wieczorem zabiera mnie na kolacje. Fajnie. Tylko szkoda,ze jest troche chory, bo go angina zlapala. A ja drze, zeby nie zarazil Sofii. Nawet maske mu na twarz kupilam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
k...wykipiał mi olej z frytownicy 😠 😠 😠 zafajdałam całą kuchenke i podoge..nienawidze ścierać tłustego grrrrrr...

mały, pojeczał, pojeczał cyc i zasnął, a miałam z nim wyjsc choc na chwile, ale patrzac przez okno to mi sie odechciewa

witaj bichito!!
najlepsze zyczonka z okazji rocznicy, oby było ich jak najwiecej 🙂 idzcie rozerwijcie sie troszke, nalezy wam sie 🙂Ciesze sie w koncu macie dobrego pedriatre, bo to bardzo ważne...no i super że Sofia tak pieknie sie rozwija!!Widzisz!a tak sie zamartwiałaś, i teraz wiesz że niepotrzebnie 🙂

Anula podoba mi sie ten kombinezonik. Wydaje mi się że rozmiarowo powinno być git i zime pzechodzimy 🙂Bo on taki ciepły jest, prawda? Podaj tylko na nk numer konta i kwote jaką mam Ci przelać oczywiście z kosztami przesyłki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dostalam darmowe bileciki na basen i teraz mysle czy nie isc tam na karnet na silke mniam moj tam chodzil i mnie ciagnie ale kurka nie mam czasu wrrrrr powiedzmy musze brzydule ogladac a najlepiej z rana...ale malego nie mam z kim ☺️ ☺️
http://www.jjbfitness.co.uk/locations/fitness-club.php?id=65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI BRZUDULI LECI RANO POWTÓRKA 🙂O 8-SMEJ.

BICHITU U NAS WCZORAJ BYŁO 20 KILKA STOPNIK TO VANESSA BYŁA W BLUZIE I SPODNIACH BEZ CZAPKI 🙂A DZISIAJ BYŁO 12 ŚCIE I NIE CHCIAŁO MI SIĘ KILKA WARST JEJ UBIERAĆ TO JEJ ZARZUCIŁAM KOMBINEZONIK BO ON TAKI CIEŃSZY JEST RACZEJ NA JESIEŃ WŁAŚNIE.

MY WŁAŚNIE ZJAŁYŚMY PIERWSZY RAZ BANANKA I SIĘ BUJA MAŁA W HUŚTAWCE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez na razie raczej jedna warstwe zakladam. pod spodem body bez rekawkow a nat koszulka z dlugim rekawem. U nas jest duza wilgotnosc powietrza,a to poteguje odczucie zimna, wiec jak wychodzimy zakladam lekki sweterek. Ale o czapce to nawet jeszcze nie pomyslalam w tym roku. Mysle ze tu u nas to dopiero w listopadzie zaloze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...