Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A JA JAK NARBARDZIEJ ANIU JESTEM ZA,PAKUJCIE SIĘ I PRZYJEŹDZAJCIE 😘 😘

ZOLTRINAJWAŻNIEJSZE,ŻE MAŁY ZDROWY 🙂 JA SIĘ STARAM NIE PRZEGRZEWAĆ,ALE JA DZISIAJ SAMA NA DŁUGI RĘKAW I SKÓRĘ I JESZCZE MI BYŁO ZIMNO,MUSZĘ JAKĄŚ KURTKĘ NA ZIMĘ KUPIĆ I ZOWU WYDATEK 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuźwa mała tak amrudzi że zaraz ocipieje nawet nie mogłam was doczytać ale po godzinach dotarłam do startu 🙂

co do chodzika to ja prawdopodobnie kupię bo Ola miała i żadnej krzywizny się nie nabawiła a wiem jaka to jest wygoda

Gocha- robię kolejny nalot na monety w piatek bo majaś ie pokazać dodatkowe sztuki więc mam nadzieję że już je dostanę

Paulinko wystzkiego naj z okazji rocznicy 😘 A z Sofii super dziewczynka 😘

ja coś od trzech dni jestem osłabiona nie chce mi się nic mam nadzieję że to przemęczenie a nie jakaś choroba bo jeszcze tego by mi brakowało a i ta pogoda robi swoje.

Anula to zaszalałaś z tym allegro 🤪

Moja też dzisiaj była już w polarowej bluzie i czapce pełnej bo zimno jak cholera a kombinezonik też już czeka mam taki cienki więc będę jej teraz zakładać zamiast ją męczyć w spodniach i bluzach dla niej jest to wygodniejsze.

Lecę do marudy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki zaniedbuje was dzis ale mam dzień świra:chłop w domu ,szczepienie ,potem kolezanka z synkiem na kawce (siedziała 4 godz.)teraz musze leciec jeszcze do sklepu bo nie mam worków na smieci itd.............
anulka ,tak naprawdę to nie sa lakierki całe tylko troche ale jutro ci wysle fotke na maila ,lepiej bo jak na forum zmniejsze to gófffno zobaczysz...obiecuję ,jutro jak P pójdzie do roboty 😞

a u nas szczepionka 6w1 jest na 2m ,4m,i 6m,a ze robiłam przed wylotem kilka dni wczesniej to dzis tez poszłam ciut wczesniej i chcałam zeby chociaż raz był Piotrek i ją trzymał ,to nie mógl sobie dac rady,i uspokajał 15 min,płakała dzis bardzo i duzo mocniej niz ostatnio,myślę ,ze tez juz wiecej rozumie i dlatego 😞 ale to dla jej dobra jeszcze raz i potem przerwa! 😞
kfiat dla Aniutki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka mamusie

wkurzylam sie dzisiaj brrrrrrr ale jestem wsciekla jeszcze mi nie minelo!!!!!! 😠 moj maz zabiera laptopa do pracy aby robi zamowienia,ogladac towar itd.i byloby okej.tylko ze moj wykladowca napisal mi dzisiaj,ze mam wyslac mu dzisiaj poczta polska moja prace 😠 i ma dojsc do niego jutro na biurko... 😠 ????a dopiero maz jest po 18 stej i dopiero przeczytalam wiad.od niego-co za balwan!!!!jakbym nie mogla do niego maila puscic 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kathy 😘 dzieki
jest cos czeka ty nie masz dla Nadzi???Przeciez masz sklep 😉

ja miałam nie kupowac kombinezonka,ale teraz to nie wiem bo jak lece prawie na cały listopad do Pl to chyba kupię ,bo tu to nie am takiej zimy z mrozem,a mam taki miśkowaty z rogami jak reniferek na 6m wiec tu wystarczy:P ale faktycznie do pl chyba muszę kupić???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...