Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Reni chcialam powiedziec,ze bardzo ladnie w nowej fryzurce wygladasz!

Edith kurcze lipa z tym prezentem 🤢

co do tesciowej to sie zarzekala,ze 2 razy w tygodniu bedzie prychodzic i na spacer z tymkiem isc a jest 2 razy w miesiacu i to z oporami...a pozniej pretensje,ze tymek placze na jej widok... no i sie zarzekala,ze jak barierki do schodow zrobimy to bedzie czesciej-i co- 4 tys wydane na szybkiego a o na dalej jak sie zachce...czyli prawie wcale. ale placic babci za pilnowanie- tym bardziej jak jest na emeryturze-szok.

Bagira gratulacje dla zabkow!

dla ethanka kwiatuszek na zdrowko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak zakupy interenetowe uzalezniają i to bardzo 😁 ale powiem Wam ze gdyby nie ebay to nie wiem w czym bym chodziła i jak był by ubrany Maksiu bo ciuchy w sklepach mają totalnie nie w moim typie a na ebay'u moge znaleźc wszystko. Fakt ze sporo idzie pieniedzy bo jak zaczynam kupowac to sie trudno powstrzymac ale co tam, zyje sie raz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni moja to samo gadała zaraz po slubie a jak Olcia się urodziła to może pilnowała ją łącznie z iesiąc bo ja studia kończyłam, a teraz jak chodziałam w ciąży z Małgosią to powiedziała że od października już będzie na rencie to nam pomoże a teraz się wycofuje więc mamy ją w nosie bo ona lubi naobiecywać a potem wystawi do wiatru i bujaj się fela.

Beatko z doświadczenia wiem że kciuknie jest dobry dla dzieci bo jak się przyzwyczai to potem od tego ciężko oduczyć bo rączka jest zawsze przy sobie a smoczek jak nie dasz to popłacze a potem spokuj. Dzieci ciągną kciuki nawet do 8 roku życia miałam taką koleżankę a paznocieć miała płaski jak papier. Staraj się wyjmować mu go z buzi i zastapić czymś innym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maksiu ciągnie do buzi wszystkie tkaniny co ma pod reka, kołderki, nasza posciel, moja koszulę 🙂 Gryzaczka nie chce, smoczek ok.
Własnie była u nas pielegniarka z wizyta i twierdzi ze mur beton mam byc z nim na szczepieniach i ze zmierza mu temperature ale na pewno wszystko będzie dobrze. Kurcze, oni zawsze wszystko wiedza najlepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
postaram sie Radziu wlasnie dawac mu cos innego do zucia,bo ten kciuk mnie przeraza! najgorsze jest to,ze on nie znosi smoczkow...ciekawe co bedzie dalej...gryzaczki to sobie w tyłek chyba wsadze!

chce kupic jakies lyzeczki do jedzenia i pytanie do was- jakie sie najlepiej sprawdzaja ? bo stanelam przed polka a tam ze 20 rodzajów_ canpol, tt, nuk , avent i cos tam jeszcze...i zgłupiałam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Beatko 😘 juz się przyzwyczaiłam ale na początku to nie chciałam do lustra patrzeć 🙂 ścięłam do kńca grzywke i juz jest ok 🙂

U nas najbardziej sie sprawdzają łyzeczki od Aurelki 🙂 są rewelacyjne, marchewka je nie przefarbia i są akurat do maleńkiej buzi wielkiego człowieczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laski,mam dzis jeszcze gorszy dzień niz wczoraj ,jechałam do siostry w odwiedzinki ,bo chciałam dzis Dzien Włóczykija -świeci słoneczko a ona w domku mieszka z ogródkiem ,to wykorzystuję,ale niestety dojechałam jednym autobusem i w połowie drogi mam przesiadke i niestety dwa huje jechały a nie kierowcy i mnie nie wzieli bo juz był jeden wózek w tym miejscu dla wózków a tam spoko sie dwa mieszczą ale to skurwysyny a nie kierowcy byli ,wystałam sie 40 min,i wróciłam do domu bo mi sie siku chciało i w sumie 2 godz straciłam zeby sie do miasta przejechac autobusem,qurwa jestem taka zła,ale chociaz rano na basen wyszłam bo mała z P spali do 10:P nie czytałam zaległosci bo nie mam czasu ,poczytam was wieczorkiem 🙂
u mnie noc super po tym szczepieniu i wyjde jeszcze znów z małą teraz na prawdziwy spacer a nie autobusem ,bo marudzi 🙂 ide do parku ,poki pogoda jest ok:laugh:

anulka masz fotki na maila 😘 i kwiat dla ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem juz 😎
Olivcia spi jeszcze w wózeczku,a ja w końcu nadrobiłam zaległosci i jejku widziałam juz Czerwcóweczki2010 🤪 aż sie wzruszyłam ,że teraz nastepne laski beda to wszystko przezywały tak jak my jeszcze nie tak dawno temu 😘

moja tez ssie ale nie tak kciuk jak całe rączki i wkłada wszystkie paluchy,a w ksiązce P.Zawitkowskiego jest napisane,zeby absolutnie nie wyjmowac 4-ro miesięczniemu malcowi palca bo to zabiera mu poczucie bezpieczenstwa,jak wejdą w ruch łyzeczki i inne ciekawe potrawy oprócz cycusia dziecko powinno przestać bo zainteresuje sie gryzakami i zabawkami,ale wkładanie swoich rączek i ssanie w tym wieku jest oznaka prawidłowego rozwiju i badanie rzeczy "organoleptycznie"i "buzioleptycznie"wiec ja sie nie martwię i nie walcze z tym tylko zmieniam śliniaki ,bo przy tym strasznie leje sie z buzi,a nie znoszę mokrych ubranek pod szyjką 🙂

Radziu
znajoma mojej mamy opiekuje sie wnuczkiem ,bo jej córka chciała wrócic do pracy i bierze za to 1000zł,tez byłam w szoku ,tym bardziej ze kilka miesiecy temu straciła pracę (pracowała w Bielkonie)i i tak siedziała w domu więc ewidentnie zarabia na córce 😠
a ty w koncu mi odpiszesz o tych monetach czy dowiem sie wszystko jak przylece dopiero na miejscu 🤪 ????????????


U mnie tez nie badaja przed szczepieniem tylko mierza temperaturę i pytaja jak sie czuje dziecko 😠 ale gdybym miała jakiekolwiek wątpliwosci co do zdrówka małej to bym sie wstrzymała i poszła prywatnie do polskiego pediatry ,bo zaszczepiuenie dziecka chorego a nawet przeziębionego to:po pierwsze:grozi cięzkimi powikłaniamai,a po drugie:szczepienie trzeba powtórzyc bo organizm się nie szczepi na daną odmiane i prosty językiem mówiąc szczepionka NIE DZIAŁA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gos co innego ssanie calej piastki a co innego kciuka - moim zdaniem- to deformuje zgryz! dlatego sa gryzaczki i smoczki o odpowiednim kształcie zeby wlasnie dziecko nie zdeformowało zgryzu...jak zuje cala raczke czy pieluszke badz krowe to jest ok ale gorzej z tym kciukiem 😞 no coz poczytam co Zawitkowski napisal, bede miec lekture jutro,bo u mnie juz zapowiedzieli,ze nie bedzie netu do 17tej 🤢

a swoja droga to niezle sie dzis nawkurzałas! wspolczucia!
ja dzis mialam 3godzinny spacer z tymkem,bo ladnie spal a jak sie obudzil to swiat podziwial...teraz bardzo marudzi, wrocil M wiec sie nim zajał..ja ide do kuchni..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja po zajęciach w szkole jezykowej. dzis było nawet znośnie, ale nie wiem jak 6cio latki nauczyc wymowy alfabetu angielskiego...one nie czają lierek po polsku...ale coż. książki wybiera szefowa, ja muszę "tylko" uczyć... myśle ze 45min dla takich maluchow to tez za dużo, oni są w stanie spokojnie tylko 30min wytrzymac...no nic. jakos będziemy walczyć...

uspokoiłas mnie Gocha tym Zawitkowskim. tez go czytam w miare regularnie, i o te piąstki się nie martwiłam, ale ten kciuk mnie juz tez niepokoił-jak Beatkę... ale skoro nie jest to żadne odstepsto od normy to niech se go wciąga 🙂

Mała juz śpi. my na dole u rodzicow bo taty urodzinki
wiec spadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASKI,JA BYŁAM NA WŁÓCZYKIJACH 🙂W REALU POKUPOWAŁAM MAŁEJ ZAPASY DESERKÓW I SOCZKÓW 🙂

GOŚ ŚLICZNE BUCIKI WIDZIAŁAM,KURCZĘ TYLKO JA BYM WOLAŁA COŚ BARDZIEJ LAKIERKOWEGO MOŻE ZERKNIESZ PRZY OKAZJI KOCHANA CHOCIAŻ JUŻ SAMA NIE WIEM TE TEŻ SĄ PIĘKNE:P

WYSŁAŁAM WAM PŁYTKI PO DWIE NA ZAPAS:P

ANIUTKA TOBIE TEŻ JUŻ PRZESYŁKA POSZŁA 🙂

KURDĘ GOŚ ALE MIAŁAŚ PRZYGODĘ CO ZA HAMY ZBOLAŁE 😠 😠 😠

NIEBO PRZELEW RANO PUŚCIŁAM 🙂

I KUŹWA JUŻ WAM KIEDYŚ PISAŁAM ALE MOJA MAŁA TEŻ SSIE ZARĄBIŚCIE KCIUKA I TO CO CHWILĘ I CODZIENNIE 🤪 I STARAM SIĘ JEJ WYJMOWAĆ,ALE TO NIE DAJE REZULTATU ,NAWET JAK WSADZĘ SMOKA TO CWANIARA GO WYCIŚGNIE I PALUCH W RUCH 😞

A ALLEGRO MI NAPISAŁO,ŻE MAM UREGULOWAĆ RACHUNEK I NAPISAĆ OŚWADCZENIE,ŻE ZAPOZNAŁAM SIĘ Z REGULAMINEM I MOŻE MI ODWIESZĄ KONTO:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane!Sofia tez juz wykapana, nakarmiona i spi, zreszta juz od pol godziny.
dzis mialam szalenczy dzien i jestem wykonczona..no i cos mnie cholera gardlo pobolewa. rano bylismy ogladac dwa mieszkania.Potem lecialam szybko do banku po odbior karty kredytowej, potem do innego zaplacic rachunki. Potem biegiem do domu, cos przegryzlam i pojechalam do pracy pogadac z szefostwem o moim powrocie do pracy. Bo urlop macierzynski juz mi sie za dwa tygodnie kkonczy. Potem pojechalysmy jeszcze z Sofia do Mothercare na niezbedne zakupy body, skarpetki ,rajstopki itp. Tam zostawilam 100E. Wrocilam do domu, powiesilam pranie, wykapalam Sofie, nakarmilam, odbilam i polozylam... Padam na pysk, a tu ani kolacji nie ma (o obiedzie juz nie wspomne) i jeszcze goooooora prasowania czeka. Wiec zmykam kochane!buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A W REALU SĄ FAJNE BODY W PROMOCJI ZA GROSZE TYLKO KURDĘ NIE PAMIĘTAM ZA ILE 🤢 BO MI KUZYNKA PISAŁE,ŻE MI KUPIŁA KILKA PAR NA 68 I 74 W PREZENCIE DLA VANESSKI:P

I HERBATKI SĄ PO 8,49,MLEKO PO 11,49 I DUŻO SŁOICZKÓW W PROMOCJACH!!!KUPIŁAM DZISIAJ MAŁEJ SOCZEK BANANOWY Z HIPPA 🙂 JUTRO PRUBÓJEMY,ALE WYGLĄDA APETYCZNIE 🙂I WIECIE,ŻE BYŁ SZPINAK Z BROKUŁAMI PO 4 TYM MIESIĄCU 🙃 ALE BLEEE NIE BĘDĘ TAKIEGO PASKUDZTWA DZIECKU DAWAĆ BO SAMA BYM TEGO NIE ZJADŁA:P

JUTRO MAM WIZYTĘ KEVINA Z RODZICAMI,BO KUZYNKA MI BĘDZIE ROBIŁA BLOND PASEMKA,A JEJ CHŁOPAK SIĘ ZAJMIE MALUCHAMI:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no babeczki ja od poniedziałku ruszam do boju!!! negocjację z chrzestną małgosi poszły pomyslnie i mamy nianię:P

Gocha ty slepoto pisałam ci już o tych monetach 😠 !!!! W piatek idę znów na poszukiwania jak tylko ci wymienią to dam znać!!!!!

Anula ja już mojej kupiłam ten sok i pisałam wam że jest super mała nie chciała się oderwać od butelki iwypiła prawie cały za jednym podejściem 🤪

Kuźwa tu nikt mnie nie czyta czy co???!!!!

A widziałyście banerek odnośnie kamilki pod każdym logowaniem na profil?

Anula aha dzięki za płytki i różyczka dla ciebie dobra duszo:P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...