Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
elo elo

niebus dobra l;yzeczka jest z canpola SYLIKONOWA zarabiscie sie nia karmi...moj naszczescie kciuka nie ssie jak cos to wskazujacy wkladal i cala raczke ale gryzaki dopoki mu sama wkladam daja rade:P:P

Bagirka kilka wagonow kupie na pewno:P:P

Anulka tobie ma to nie smakowac ale to sa witaminy dla nich sama nie lubie brokol ani szpinaku ale mu dawalam i mi dzis mama z pracy przyniosla haha darmowe zarelko wiec nie mam sie co martwic:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moj to najpierw sie krzywi a pozniej jak zaskoczy to sie trzesie az hehehehe


tez oststnio zakupilam te disnaya co wam dalam w szczyrku:P:P:P

a jak sie ladnie usmiechniecie to na gwiazdke wam rozesle te maty co sie podklada pod te miseczki tt co wam dalam one u mnie grosze kosztuja o takie
http://www.tommeetippee.co.uk/product/magic_gripper_mat_4_months_/

wtedy nie bedzie moglo dziecko zwalic z krzeselka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA SIĘ ZNOWU POKŁÓCIŁAM Z MOIM 😠 😠 😠 DOBIJA MNIE 😠

A CO DO SZPINAKU TO JAKOŚ MNIE NIE ZACHĘCIŁ WYGLĄDAŁO TO DANIE JAK KUPKA VANESSKI PO NANIE:P :P :laugh: WOLĘ JEJ JUŻ DAĆ INNE WITAMINKI:P

KASIU SKARBIE CHYBA POMINĘŁAM TO O TYM SOCZKU,PRZEPRASZAM ☺️ ☺️

ZOLTRI TO JA SIĘ UŚMIECHAM PONAD WSZYSTKIE BO JA I MISECZKI NIE MAM:P :P :P CJOCIAŻ WIESZ,ŻE CAŁYM SERDUSZKIEM JESTEM CI WDZIĘCZNA ZA WSZYSTKIE PREZENTY 😘 😘 😘

A CO DO ŁYŻECZEK TO JA MAM TAKIE TT:

http://allegro.pl/item736429101_tommee_tippee_etui_na_sztucce_i_dwie_lyzeczki_r.html

I MI ZACHODZĄ OD MARCHEWKI 😠 😠

I MAM JESZCZE Z CAMPOLA I JAKIEJŚ TAM INNEJ MNIEJ ZNANEJ FIRMY KUPIŁAM Z MISECZKĄ BO MI SIĘ SPODOBAŁY I SĄ FAJNE.
A TAK PATRZĄC Z DRUGEJ STRONY TO CZY TO AŻ TAKIE WAŻNE JAKIE ŁYŻECZKI 😉 NASZYM MALUCHĄ TO NAPEWN NIE ROBI RÓŻNICY,WAŻNE,ŻEBY SIĘ NAJEŚĆ:P :P :P A Z AVENTU DZISIAJ WIDZIAŁAM W REALU,ALE KUŹWA 2 SZTUKI 24,99 🤪 TO PRZESADA 🤢 ZA TE Z CAMPOLA ZAPŁACIŁAM 4,99 I TEŻ SĄ SŁODKIE I FAJNE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzi jakos w miare pogoda w nocy ale moj tlumaczy ze ma cztero sezonowy spiwor i kupil sobie nowy namiocik szkoci tak maja:P:P:P#

malensto spi to dzecko typowo nocne do spania wiec nie ma jakiegokolwiek problemu


patrzcie na to dziwczyna urodzila sie podczas aborcji-Cud
http://www.papilot.pl/article/3881/Gianna-Jessen-urodzila-sie-w-trakcie-aborcji.html


a ta kobieta jest caly czas w Edynburgu wyglada nieziemsko
http://www.papilot.pl/article/3269/Elaine-Davidson-najbardziej-zakolczykowana-kobieta-swiata.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane!! ale tam dzis zimnica za oknem, a ja musze do tesco na jakies zakupy podreptać bo lodówka-pustką woła...
na razie dalej mam karte aktywna bez pinu (ileż to może trwać)..wiec ide do babci pozyczyc jakąs kasę bo w gotówce mam 6zl...
prezent do taty nie przyjechał wczoraj, teraz tata pojechal na 2 dni na delegacje i dupa..dostanie w sobote. a tate musze Wam powiedzieć to ja mam CUDOWNEGO!!! serio. z reszta jak tak czytam was to tez chyba OK z tatusiami?

no nic, ubieram Mała w jakieś grube misie i ruszamy. potem 2 wizyty u kolezanek, obiadek i 2h korepetycji mam więc Mała z tatusiem zostanie a ja zarabiac kaskę.... nie piszcie za dużo babulce!!!!
kwiatek dla aurelci na samotna noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
Moja mała ssie smoczka, rączkę, zabawki ale wkurza mnie gdy wieczorem ją kładę do łóżeczka i przykrywam takim cieplutkim kocykiem a ona ten kocyk wcina - a fuj! i dlatego zaczęłam ją wkładać do śpiworka i przykrywać kocykiem tylko do pasa 🙂 a potem jak zaśnie dopiero doprzykrywać 🙂
wczoraj mieliśmy słodki wieczór z moim chłopakiem 🙂 - kurde domęczyłam go ale cóż w sumie to jego obowiązki...
ja kupiłam małej taką łyżeczkę z silikonową końcówką była fajna- ale mi się zgubiła - zresztą jeszcze małej nic nie daje więc za te pare miesięcy się znajdzie albo jej kupię nową... póki co to nawet herbatki jej nie smakują więc tylko cyc 🙂 a lekarstwa podawałam jej taką miarką co była w panadolu - super sprawa 🙂
a wam też to znaczy tym które karmią - leci mleko w nocy? ja miałam chwile spokój nawet wkładek przestałam używać aż tu trach i od tamtego tygodnia chyba były ze 2 dni kiedy mnie mleko nie zalało, dziś to już wstałam o 4, wyszperałam wkładki laktacyjne i sobie założyłam - beznadzieja
miłego dnia laseczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam jeszcze net wiec pisze 🙂
dzis piekna noc 🙂 maly zasnal po kapieli bez placzu, o 1ej butla i tez bez placzu zasnal az sie zastanawialam i sluchalam czy oddycha ☺️ bo zawsze byl placz. rano obudzil sie i bawil sam soba, possal cyca a teraz butle i sie smieje 🙂 koty turlaja jakas pilke, maz w pracy dzis pierwsze zajecia ze studentami,pogoda do bani- wyjelam kombinezon do fotelika samochodowego,bo juz czas na ciepełko, czekam na brata i jade do niego,bo mam dzis dwie aukcje a operator netu wczoraj zapowiedzial,ze dzis beda klopoty z dostepem do sieci...a wogole to sie sama w h... zrobilam, bo oddalam bratu auto i teraz sama nie mam a on ma dwa- dopoki swojego nie sprzeda. i tak bede sie meczyc do wiosny z jednym autem 😞 ale sama tak chcialam i teraz mam...a komunikacja miejska jezdzic nie bede, bo do mnie autbusy dojezdzaja i stoja w korku na glownych trasach a ja mam wspaniale objazdy przez osiedle i nie stoje...

te lyzeczki to macie proste czy pod katem?
tez mi sie wydaje,ze dziecku bez znaczenia ktorej firmy tylko nie wiem czy silikonowe czy plastikowe??? no i te oznaczenia - tt ma powyzej 6 miesiaca, canpol wczesniej, ale jaki sens kupowac te 3+ jak zaraz dziecko bedzie 6+

ja to mam dylematy...

aa i w realu kupuje bebilon taniej niz w hurtowni z 3% znizka! wiec dzis bede blisko reala to wpadne po zarełko... i chyba kupie teraz zwykly bebilon a nie comfort i sprawdze jak z kupkami u małego, czy bedzie zastój czy nie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka kfiatulec polecial, bo dawno ode mnie nie dostalas 😉 a z tym allegro to kurcze nie zaplacilas prowizji dla nich,ze zawiesili- skoro napisalas,ze musisz uregulowac platnosci?? pytam z ciekawosci,bo bede tez cos wystawiac- jakies swoje buty nowe nie noszone itd wiec chce wiedziec zeby nie spierdzielic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO A CO ZNOWU KUPUJESZ NA ALLEGRO? 🙂

A CO DO ŁYŻECZEK TO JA MAM PROSTE I TE Z CANPOLA I TE Z TT,JA AŻ TAK BARDZO NIE PATRZĘ NA TE OZNACZENIA,PRZECIEŻ I TAK JEJ NIE WPYCHAM CAŁEJ ŁYŻECZKI DO BUZI 😉 WIĘC RÓWNIE DOBRZE BYM JĄ MOGŁA ŁYŻKĄ OD HERBATY KARMIĆ 🙂

ALE NIE POLECAM TYCH POD KĄTEM MIAŁAM TAKIE Z JESSI I JAKOŚ TAK KOŚLAWO SIĘ NIMI KARMI:P LEPIEJ KUP PROSTE.

NO I CO DO REALA TO RZECZYWIŚCIE MA KONKURENCYJNE CENY JEDZNKA DLA MALUCHÓW I PAMPERSÓW,ALE ZA TO ARTYKUŁY DLA DZIECI TYPU BUTELI,SMOCZKI ITP TO PRZEGIĘCIE,JA MAŁEJ KUPIŁAM W AUCHANIE SMOCZKI DO BUTELEK ZA 11,99,A W REALU 19,99 🥴 TO DUŻA BARDZO RÓŻNICA TAK SAMO BUTELI SĄ STRASZNIE DROGIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
te artykuly zoltri to masakra!! nie czytaj, bo po nicach beda sie snic!

ja sie zastanawiam czy nie opiekowac sie 3miesieczna corka znajomych , bo ona wraca do pracy ale nie bedzie codziennie mi zostawiac tylko np.2 razy w tygodniu na kilka godzin...w sumie to Tymus jest grzecznym dzieckiem wiec mysle,ze dalabym rade. poza tym dopiero za 3 miesiace jakos,bo teraz jest jeszcze na macierzynskim wiec moj tymus mialby pol roku a tamten 3 miesiace...zawsze jakas kasa do przodu! co myslicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKI NIEBO 😘 😘

NIE NIE PROWIZJĘ ZAWSZE PLACĘ W TERMINIE,TU TYLKO CHODZIŁO CHYBA O TO,ŻEBY MNIE SPRAWDZIĆ CZY UREGULJĘ TĄ PŁATNOŚĆ ITP,BO MOŻE MI ODWIESZĄ TAK WYWNISKOWAŁAM Z TEGO MAILA OD NICH.A TO ŚMIESZNA KWOTA BO 11ZŁ WIĘC 😉WIĘC GŁUPIA BYM BYŁA AKBYM NA TYLE ICH MIAŁA WYKRĆIĆ,ALE CÓŻ MOŻE MAJĄ SWOJE PROCEDURY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO WCZORAJ WŁAŚNIE PISAŁAM,ŻE JA TEŻ BYM SIĘ Z CHĘCIĄ ZAJEŁA JAKIMŚ DZIECKIEM,Z MAŁA NIE MAM PROBLEMÓW WIĘC I Z DWÓJKĄ BYM DAŁA RADĘ,JESSI JUŻ DUŻA,ALE JA NIE MAM TAKIEJ OKAZJI,MOŻE NAPISZĘ OGŁOSZENIA:P 🙃 JA BYM NA TWOIM MIEJSCU SPRÓBOWAŁA.ZAWSZE JAKIEŚ PIENIĄDZE BĘDĄ.TYLKO JA TO BYM CHCIAŁA U MNIE W DOMU,A NIE U KOGOŚ 😞 I MU JESZCZE SPRZĄTAĆ I GOTOWAĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
COŚ NIE KOJARZĘ TYCH BUTELEK 🥴 ALE Z TEGO WŁAŚŃIE LOVI FAJNE SĄ TE SAMOSTERYLIZUJĄCE.

JA STWIERDZIAŁAM,ŻE NIE BĘDĘ KUPOWAŁA KOCA AKRYLOWEGO MAM DWA TAKIE GRUBSZE A AKRYLOWY MAM JESZCZE PO JESSI RÓŻOWY 🙂

WIESZ NIEBO ALE JAK JESTEŚ U KOGOŚ TO ZAWSZE WIĘCEJ OD CIEBIE WYMAGAJĄ 😉 A W DOMU NP DZIECIACZKI ŚPIĄ A TY MOŻESZ SOBIE WYKONYWAĆ SWOJE OBOWIĄZKI,COŚ UGOTOWAĆ,WYPRAĆ ITP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...