Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NO ANIUTKA POSZUKAJ W SKLEPIE TYCH RAJTUZKÓW.

CIESZĘ SIĘ,ŻE PRZESYŁKA DOTARŁA,SZKODA,ŻE TE SPODENKI AKURAT MI SIĘ WYDAWAŁO,ŻE SĄ DUŻE 😞A PIOSENKI NO MOŻE ŹLE SIĘ WYRAZIŁAM,ŻE TO KOŁYSANKI,ALE RACZEJ ŻYWIOŁOWE PISENKI,ALE NAPEWNO SIĘ PRZYDADZĄ NIE TERAZ T PÓŹNIEJ JAK PODROSNIE JAŚ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello, od braciszka pisze 🙂
kocyk kupilam za 1 zł hihi a jak bedzie nie teges, w co watpie, to dla kotkow na poslanie pojdzie...

chce jeszcze jeden nowy do domu kupic a na dwor do wozka wystarczy uzywany oby byl cieply...

rozpadalo sie wiec na spacer pojde z malym do centrum handlowego, bo mam naprzeciwko...

rajstopki mam 4 pary, kupilam w tesco te w kompletach po 2 pary 0-6mcy za jakies smieszne pieniadze, chyba mniej niz 10zl za szt wychodzilo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo i tak nie schudne do tej wagi Aniutka hahahah
wiec popisac soebie moge :P:P


ja chce te rajstopki zarabiste:P:PP:PP:P:P

U mnie piekna pogoda sloneczko swieci itp

Przeciez nie ma zadnych [rzeciwskazan na wyjscie po szczepieniu..po pierwszym niby tak ...a tak apropo na drugi dzien hmmm...na wsypach trzeba hartowac dzieci...l.gdyby nie to ze ja zdychalam caly tydzien prawie to moj maly kataru by nie dostal 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej piękne.
Była wczoraj położna i mur beton mamy być na szczepieniach a ja sie boje. Teraz z przykryta twarzą siedzę ale i tak mam z małym bliski kontakt , tylko się modlić zeby nie podłapał.
Co zaś do udchudzania to jestem z siebie dumna, -8 kilo od wagi wejściowej 🙂 Jeszcze 5 i będzie git. Na szczeście głodna nie chodzę, z laktacją nie ma problemu więc jest dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bagira ty ich sie nie sluchaj bo wiesz rtyle o one ...gadaja ...jak ty stwierdzisz ze maly jest przeziebiony i nie chcesz go szczepic to mowisz nie i juz to ty jestes matka


ja oststnio mowie ze lekko ma katar a on go zaszczepila ale na drugi dzin po katarze sladu nie bylo...efekt popolski hehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

kuxwa nie mogłdam was doczytać bo non stop cos Olcia chciała 😠

Aniutka super z wagą a jak kakao wejdzie w ruch to raz dwa resztę zgubisz 🙂
Rajstopy supcio i cena też ok bo ja płacę po 10 zł za parę.

moja coś zaczyna szwankować z jedzeniem albo zaczyna jeść normalnie:laugh: bo już nie wcina co 3,4 h chyba przez to że jej zagęszczam 🥴

Szkrab mały chce już siedzieć i jak ją posadzimy to spokojnie nawet ją nie buja ale musi mieć oparcie w wózku już ją troszkę podnoszę żeby świat oglądała 🙂

Lecę kończyć żurek bo o 14:30 na tańce z Olą a potem zebranie w szkole.
Wieczorkiem mam fryzjerkę bo musi mi podciąć włosy bo coś mi zaczynają sterczeć są już za długie jak na krótkie włosy:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BAGIRA JA JAKBYM MIAŁA PODEJRZENIA,ŻE COŚ NIE TAK TO BYM W D...MIAŁA TO CO GADA POŁOŻNA.

RADZIA CO WY TAK CZĘSTO MACIE ZEBRANIE? 🥴

JESSI JUŻ PO SZKOLE PRZYŁA DO NIEJ KOLEŻANKA,A JA SZYKUJĘ OBIAD BO ZARAZ KUZYNKA ŚCIĄGNIE Z CAŁĄ FERAJNĄ:P :laugh:

A MOJA MIMO,ŻE JE ZUPKI I DESERKI TO I TAK W DZIEŃ FLACHA CO 4 GODZINY:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula u nas w szkole w każdy pierwszy czwartek miesiąca są konsultacje z nauczycielem obecność jest nieobowiązkowa a co drugi miesiąc jest zebranie obowiązkowe, ale ja chodze na wszystkie bo chcę żeby wiedzieli że się interesuję dzieckiem:P

O banerze na stronie głównej pisałam wam już wczoraj :whistle:
tak mnie czytacie 😠 😉

Moja jadła o 5:15 100ml potem wcisnęłam jej o 10 tak 120 ml i do tej pory nic tylko się napiła a jak jej daję to pluję. teraz śpi ale jak wstanie to deser jej zapodam.
Jak Ethan też tak je to luzik już się nie martwię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...