Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki!!

wiecie co?? Jaś pokasłuje 😞 ale sie zastanawiam czy to cos poważnego, bo on tak jakby robił to specjalnie...kaszlnie dwa razy i sie chichra do mnie, przy cycu jak coś mu tam nie poleci to robi to samo, kaszle i zaraz sie chichra. Mam wrazenie że se wygłupia, ale z drugiej strony nie chciałabym tego zbagatelizowac jeśli to coś poważniejszego 😞

aaa bhrka u mnie wkładki laktacyjne zużywają sie na równi z papmersami 🙂)i marze o przespanej nocy bez stanika 😞
a tu jak Janek dłużej pośpi to leje sie ze mnie jak z dojnej krowy 😞 no i wkładki J&J są najlepsze inne to przeciekały odrazu 🙂

ciekawa jestem kiedy moj Janek prześpi całą noc:whistle: :whistle:bo juz wstaje do niego w nocy nieprzytomna, dzisiaj np zasnelam z nim w łózku a jak sie ocknelam to sie zastanawialam kiedy go wzielam 🙂 albo kiedys jak juz spałam i Krzysiek pakowal sie do łózka to przez sen go opieprzałam zeby uwazał na Jasia, a on zdziwienie bo Jas w kołysce smacznie spi 🙂) mam wrazenie ze niedługo zaczne lunatykowac hehe

aa i musze sie pochwalic, kolejne dwa kilo mniej...zostało jeszcze 7 do wagi sprzed ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIU GRATULUJĘ WAGI!!!! 😘

JA KUŹWA SZYBKO ZRZUCIŁAM,ALE JUŻ NADROBIŁAM 😠 TE MOJE SŁODKIE FAŁDY NIE CHCĄ MNIE OPUŚCIĆ:P

MOJA WŁAŚNIE POCHŁONĘŁA BUTLĘ SOKU BANANOWEGO I JEST HAPPY:laugh:

KURDĘ JA NAWET ANI RAZU NIE WŁOŻYŁAM WKŁADEK 🤢 NIE WIEM CO TO ZNACZY,ALE DZISIAJ MI SIĘ ŚNIŁO,ŻE MI MLEKO Z CYCÓW LECIAŁO 🤪 ALE MAM SNY.

ANIUTKA A MOŻE JASIU SIĘ TROSZKĘ ZACHŁYSNĄŁ I STĄD TE KASZEL 🥴 MOJA CZĘSTO JAK PIJE TO POTEM POKASZLUJE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniutko mojej znajomej corcia jest troche starsza od naszych (jokos o 4 miesiace gora) i ona kaszle specjlnie zeby ktos zwrocil na nia uwage!!! moja znajoma tez na poczatku sie martwila czy to nie kaszel przeziebieniowy a wyszlo,ze sposob na rodzicow 🙂
suuuper,ze spada waga! ja mam 52kg na liczniku ale zauwazylam ostatnio tendencje do slodyczy- wczojak chipsy cebulowe zagryzalam rogalikami 7days, kuzwa niczym w ciazy!
anulko tak to te butle...fajne ale drogie!
my se szykujemy, maly wypil 30ml butli i wszystko zwrocil po czym zaczal wyc w nieboglosy gdy wlozylam go do kolyski i poszlam sie myc...teraz wypil nastepne 40ml i zasnal w trakcie...ja to go czasem nie rozumiem ale ciesze sie,ze mam podgrzewacz i przygotowane mleko mozna podawac w czasie 1 godziny od zrobienia:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie ja odnosze wrazenie ze Jaś robi mnie w balona, abym na niego zwróciła uwage, ale wydawał mi sie za malutki na takie sztuczki, choć ewidentnie po kaszlnieciu chichrasie do mnie, ech juz sama nie wiem..poobserwuje go troche i dopiero zaczne sie martwic..

Anulka to sie ciesz ze nie wiesz co to znaczy, bo mi już rzygac sie chce od tych wkładek 😞i wiecznie mokrych staników lub bluzek..

a co do wagi, ja też grzesze, bo lubie słodkie 🙂 ale staram sie wiecej ruszac i nie jesc po 19 tej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 no to super Anutka z tą wagą - na mnie to wszystko takie dopasowane hihi niby wchodzi z przed ciąży ale jest takie ciasnawe 😞 a diety nie chce mi się robić i nie ma dnia bez słodyczy. Jaś Cie wkręca 🙂 śmieszek mały ale jak byś była u lekarza to zawsze możesz spytać. Więc z piersiami masz tak jak ja 😞 i moje marzenia o nocy bez ubrania. A wkładki kupuje w realu z belli - mamma - są takie sobie ale jak się kupuje w dużej paczce to wychodzą o połowę taniej niż inne ( chyba 14zł za 60sztuk).
A butelka czaderska 🙂 kupiła bym ale po co?
Anulka z tym siedzeniem to Rozalka ma to samo a jak leży to chce się podnosić... a to przecież jeszcze nie czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bez wkladek nie wychodze....w sumie mi nie cieknie non stop, ale jak karmie z 1 cycusia to drugi jak rzeka...a ze karmie w roznych miejscach i o roznych porach wiec wole nie ruszac sie bez...

a co do wagi to przed ciążą mialam 57, teraz 54. podobno wyglądam niezbyt (szkieletorowato) ale mi sie tak nei wydaje. choc ciuchy bym musiala nowe kupc, bo te sa za duze, ale mam obawy ze jak odstawie Mała o d cycusia to wróce do górnej wagi...(nie chcialabym...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith u mnie to samo 🙂 karmie w róznych porach i miejcach i jak z jednego karmie to z drugiego fontanna 🙂)
niebus może jakbyś dostawiała go czesciej to wtedy bedzie wiecej tego mleczka 🙂

a co do ubran to juz wchodze w stare spodnie ale jeszcze są przyciasne wiec musze jeszcze powalczyc i poczekac..

Jas tak samo, chce siedziec..jak sie go ponosi w pionie, czy chwile posiedzi o mnie oparty to później jest walka bo nie chce leżec..ale też mi sie wydaje że to jeszcze nie czas..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka!przestań narzekać!!przecież dobrze wyglądasz!!ja teraz waże 82 i moja wyjściowa to 75 i do tego dąże! WIEC NIE NARZEKAJ!!! ja nawet nie chiałabym miec 57 bo przy moim wzroście to wyglądałabym za chudo. Jakbym zeszła do 70 to byłoby idealnie, ale narazie chce tylko powrócic do wagi jaka miałam zanim zaszłam w ciąże. Powoli małymi kroczkami..i napewno sie uda...a jak tak bardzo przeszkadza Ci brzuch to poćwicz troszke brzuszków i napewno beda efekty! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc laski,
robie dzis drugie podejscie do moniki ,bo do tego ona musi do jakiegos urzędu zostać i z ta młodsza siostrrą dzieciaki zostawia wiec jade awaryjnie jako pomoc 😞 nie czytam zaległosci bo szalejecie od rana 😞 moze wejde u niej na brzuszek to was poczytam ,ja nocka super jak zwykle ,zaliczyłam juz siłke i basen ide mleczko odciagnac bo młoda dostała butle od taty i spadam 😘
miłego dnia
kwiat dla pudzianka na zdrówko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendoberek 🙂 🙂 🙂 🙂

Moj kochany synus sobie katarzy wiec akcja woda morska krople i apirator byl i teraz ok:P:P siedzi z dziwkami i wzina piastke:P:P:P:


Noby to TT...kupilam oststnio gryzak tt a na gryzaku noBY:P:P:P:P

Aniutka ja ci wysle te tt wkladki nie mam jak na poczte isc(auto caputt) sa najlepsze jonhsona sie chowaja bo przeciekaja


Dziewczyny ja porzy swojeje mleczrani nie mialam problemu ciekniecia hmmm moze ze pod koniec karmienia dawalm malemu jedna piers i troche drugiej aby odciagnol bo wygladaly nie rowno ...wiecie jak u mnie bylo duzo:P:P:P:P:P:P


No ja waze hmmm nie powiem ale powiedzmy daze do celu i chche jakies 60 miec bo wtedy i trak jak szkieletor wygldam:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziak dla Olivki aby dzielnie zniosłą droge w autobusie 😘 😘

Zoltri To trzymam kciuki za spadek wagi 🙂 ale dlaczego chcesz wygladac jak szkieletor?? 🙂

Anulka!!doszła przesyłka, dziekujemy! Pioseneczki są super, raczej nie kołysanki ale takie weołe i Jasiowi sie podobają bo sie chichra 🙂
a co do kombinezoniku to jest super, tylko troszke sie obawiam że te spodenki jednak na długo nie posłuza bo są już w sma raz a zobaczymy do zimy..kurteczka napewno sie sprawdzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde Gosia ale jak ona wczoraj była u szczepienia to ja bym się dzisiaj z nią nie wybierała do autobusu - ja tak zrobiłam z Rozalką bo musiałam jechać dzień po szczepnieu autobusem i dwa dni po szczepieniu też autobusem i mam za swoje bo Młoda ma katar 😞 i dziś muszę jej już podać tą maść z antybiotykiem bo niby troszkę słabnie a ciągle go ma ma 😞
a rajstopki są superowe - my kupujemy w realu też ładne ale nie aż takie 🙂 no tylko taniej tam o wiele wychodzi bo chyba z 7zł za pare a bez obrazków kosztowały jeszcze mniej a mi się podobają do sukieneczek takie skromniutkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...