Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A JA TEŻ O POŁOWIE RZECZY CIUSZKÓW ZAPOMINAM I CO JAKIŚ CZAS DLATEGO WYWALAM WSZYSTKO Z SZAF I PRZEBIERAM CO NA TERAZ CO MA JESZCZE CZEKAĆ 🙂

ANIUTKA ALE JESSI SIĘ UCIESZY,ŻE ODWIEDZI NAS JASIEK ONA TO UWIELBIA GOŚCI 🙂ALE NIE MAM JEJ W DOMU BO TO SZWĘDACZ MAŁY I PO SZKOLE POSZŁA DO TEŚCIOWEJ Z TAMTĄD JĄ MÓJ TATO ZABRAŁ I POJECHALI DO JEGO KOLEGI CO TEŻ MA DWÓJKĘ BOBASÓW JEDNO 18M-CY,DRUGIE 2 🙂SZYBKO TEŻ MIELI JEDNO PO DRUGIM 🙃 TYLKO,ŻE ONI MAJĄ CHATĘ JAK PAŁAC I KASY WIĘCEJ NIŻ JA WŁOSÓW NA GŁOWIE WIĘC SOBIE MOGĄ POZWOLIĆ.

A JA NADAL NIE MAM @ I JUŻ SIĘ WKURZAM,HEHE W RAZIE CZEGO KTÓRA CHCĘ BOBASA:P :laugh: :laugh: PRZYNAJMNIEJ W DOBRE RĘCĘ ODDAM:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI TY TAK FAJNIE PISZESZ,PRZEKRĘCASZ,ZJADASZ LITERKI,ŻE TWOJE POSTY CZASAMI ROZSZYFROWAĆ TO TRZEBA Z 3 BROWARKI WALNĄĆ 🤪 :laugh: :laugh: :laugh:

JA JESSI SMOACZKI JAK BYŁA STARSZA DRUTEM(TAKIM DO ROBIENIA SWETRÓW Z WEŁNY)ROBIŁAM,NAD GAZ NAGRZAĆ I HOP BYŁA DZIURKA MEGA:P :P ALE TO JUŻ Z ROCZEK MIAŁA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie jak byla starsza, bo teraz to ja sie boje,ze sie zadlawi! on tak je łapczywie...
nie zbiednieje od dwoch smoczkow a spokojniej zyc bede.
wlasnie M zadzwonil,ze jest w naszej hurtowni selgros i kupil te kaszki do picia po 8 z hakiem za opakowanie i wzial 12 opakowan od razu.8 to nie 10.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
no wlasnie jak byla starsza, bo teraz to ja sie boje,ze sie zadlawi! on tak je łapczywie...
nie zbiednieje od dwoch smoczkow a spokojniej zyc bede.
wlasnie M zadzwonil,ze jest w naszej hurtowni selgros i kupil te kaszki do picia po 8 z hakiem za opakowanie i wzial 12 opakowan od razu.8 to nie 10.


na takiej ilości to 20 zł do przodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO TEN TWÓJ TO JEST SUPER FACET 🙂MÓJ NICZEGO NIE ŻAŁUJĘ ŻEBYM KUPIŁA,ALE JA BO ON SAM TO SIĘ NIE ZNA TAK ZAWSZE MÓWI:P ALBO GO TAK NAUCZYŁAM,ŻE JA WSZYSTKO SAMA 🤢 JEDYNĄ RZECZĄ KTÓRĄ SAM DLA MAŁEJ KUPIŁ TO JESZCZE JAK BYŁAM W CIĄŻY RONDO KĄPIELOWE ŻEBY WODA DO OCZÓW NIE LECIAŁA JAK BĘDZIEMY MYĆ WŁOSKI,ALE TO CHYBA ZA ROK UŻYJEMY:laugh: :laugh: :laugh: DOBRZE,ŻE KASY NIE ŻAŁUJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
NIEBO TEN TWÓJ TO JEST SUPER FACET 🙂MÓJ NICZEGO NIE ŻAŁUJĘ ŻEBYM KUPIŁA,ALE JA BO ON SAM TO SIĘ NIE ZNA TAK ZAWSZE MÓWI:P ALBO GO TAK NAUCZYŁAM,ŻE JA WSZYSTKO SAMA 🤢 JEDYNĄ RZECZĄ KTÓRĄ SAM DLA MAŁEJ KUPIŁ TO JESZCZE JAK BYŁAM W CIĄŻY RONDO KĄPIELOWE ŻEBY WODA DO OCZÓW NIE LECIAŁA JAK BĘDZIEMY MYĆ WŁOSKI,ALE TO CHYBA ZA ROK UŻYJEMY:laugh: :laugh: :laugh: DOBRZE,ŻE KASY NIE ŻAŁUJE


Anulka
jakbyś o moim pisała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOŚ MAMY PODOBNYCH FACETÓW I DZIECI:laugh: :laugh:

ON MI ZAWSZE GADA,ŻE MI DOGODZIĆ:P :P

I JAK SIĘ CZEPIAM,ŻE NIC NIE KUPI TO MÓWI,ŻE NAWET JAKBY KUPIŁ TO BYM SIE SPYTAŁA CZY NIE BYŁO INNYCH:P :P ALE WCALE BY TAK NIE BYŁO,BO Z TEGO RONDA TEŻ MI SIĘ TAK CHCIAŁO ŚMIAĆ,ALE MU TEGO NIE POKAZAŁAM ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój tez powiedział że kiedys sam pojedzie do centrum po lalke bo sie go już 4 miesiące pytam kiedy córce pierwszą prawdziwa lalkę kupi ,to mi ostatnio poeiwdział że na Gwiazdke dostanie ale lepiaj żebym ja kupiła bo on sie nie zna.............i tak jest ze wszyskim ,nawet dla mnie jakis prezent to sobie musze sama kupowac .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sorki za pisanie ale was juz za to przepraszalam czasem nie patrze na klawiature ani ekran tylko malego mam na rekach wiec niezbyt mi sie dobrze pisze :P:P:P:P

ja nie wiedzialam ze sa takie smoczki a dziurke musialm zrobic do bebiko bo nie chcialo mendstwo sie dobrze rozpuszczac ...a po widelcu to jest minimalna a maly nerwa dostawal jak mu nie lecialo a byl glodny...nie marnuje sie nic hehehe


a moj to jak kupuje cos to nie patrzy na cene ....a pozniej ja do niego ze moglam miec dwie rzeczy inne za to albo ze tam widzialm tansze ...musze go zycia uczyc a nie tylko do jednoego sklepu...my polacy wiemy jak co gdzie wyszukac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...