Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
HEJ LASKI 🙂

U NAS ŚNIEŻYCA 😞 😞 😞OD RANA SYPIE,MASAKRA JAKAŚ 🤪

VANESSKA WŁAŚNIE ZASYPIA 🙂RANO WCIĘŁA ZNOWU 150ML KASZKI,SUPER ONE SĄ I WIDZĘ,ŻE JEJ POSMAKOWAŁY,TYLKO KURCZĘ TROSZKĘ DROGIE 🤢 NO I BARDZO FAJNE ROZWIĄZANIE JAK SIĘ GDZIEŚ JEDZIE,BO ONE MOGĄ BYĆ PODAWANE W TEMPERATURZE POKOJOWEJ 🙂

EDITHD MISTRZYNI JESTEŚ Z TYMI KLUCZAMI:laugh: ALE NIA MARTW SIĘ JA TEŻ MAM SKLEROZĘ,ZAWSZE GDZIEŚ COŚ WSADZĘ,ALBO SCHOWAM,ŻEBY I NIE ZAPOMNIEĆ I ZAPOMNĘ:P :P :P KIEDYŚ MI TEŚCIOWA PITA ROZLICZAŁA I GO POŁOŻYŁAM NA SZAFIE,ŻEBY SIĘ NIE ZGUBIŁ HEHE I ZNALAZŁAM PO 2 LATACH:laugh: :laugh:

MIŁEGO DNIA WIEDŹMY I WIEDŹMIĄTKA 😘 😘 😘 KWIATUSZEK DLA......:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laleczki....

buty na zime- mam tez ale w kolorze ecru, z zawiazywnym wokol nog sznurkiem, ktorego konce wiencza dwa bable z misia 🙂 i tez maja juz ktorys sezon, piora sie swietnie w pralce 🙂

edi super,ze sie znalazly!

ja nocka ok ale od rana maly marudzi jak diabli! czorci pomiot! dostal na sniadanie kaszki w plynie i oczywiscie 125ml to duzo za mało,ryk jakby go ze skory obdzierali, dostal nastepne tyle i teraz wreszcie jest cisza - spi! chyba przez ta pogode jest taki marudny!
mialam pojechac do kumpelki na kawe ale nie rusze nosa z domu! wieje,pada! masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
NIEBO NO TO MA TYMUŚ APETYCIK 🙂 🙂ALE TE KASZKI SĄ NAPRAWDĘ DOBRE TAKIE SŁODZIUTKIE 🙂
WOGÓLE U WAS JAK WCZORAJ OGLĄDAŁAM POGODĘ TO MAJĄ BYĆ PODOBNO ZAJEBISTE SZTORMY I WIATRY 😞
prawda- pizdzi jak na uralu!

kaszke to chetnie tyle wciaga ale mleko 150ml mu styka 🤨 bo juz nie takie slodkie, dlatego kaszke nie za czesto bede dawac. musze jeszcze w hurtowni kupic smoczki 3+ i te do kaszek to bede robic te z proszku i tak na zmiane...

ide sie wykapac dopoki spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
no u nas też śnieg wali i te wasze buciory na dzisiejszą pogodę głupie by nie były... ja zwykle lubie jakieś z obcasem ale teraz jak wszędzie niemal nosze Rozalkę to może sobie takie kupie...
Moja Młoda też podobnie jak Karolinka preferuje cyca 🙂 ja jak czytam ile dajecie za te koaszki mleczka itp też preferuje cyca 🤪 🤪 🤪
A ja wstałam rano zobaczyłam ten śnieg za oknem i przypomniałam sobie że w tamtym tygodniu znalazłam w lumpku taki kombinezon - królik z takimi bajecznie długimi uszami - w sam raz na taką pogodę hihi i chyba polece go kupić 🤪 o ile jeszcze jest - i jaka ja głupia byłam że wtedy go od razu nie wzięłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO NIEBO JA JEJ TEŻ BĘDĘ OS CZASU DO CZASU DAWAŁA DLA UROZMAICENIA,BO JAKBYM MIAŁA CODZINNIE PO 2 KARTONY DAWAĆ TO BYM ZBANKRUTOWAŁA 300ZŁ MIESIĘCZNIE NA SAME KASZKI 🙃 🙃

BHRKA W LUMPKU JAK SIĘ WIDZI TO SIĘ KUPUJE NIE MA CO SIĘ ZASTANAWIAĆ:P

JA TAK ŻAŁUJĘ BO TYDZIEŃ TEMU W TYM MOIM GDZIE TE CIUSZKI Z USA SĄ BYŁ TAKI ZAJEBISTY ŚPIWÓR DO WÓZKA Z PRZEMILUŚKIEGO MATERIAŁU,NIEBIESKI ŚLICZNY,NOWY ZA 38 ZŁ I ŻAL MI BYŁO KUPIĆ,A POTEM SOBIE PLUŁAM BO MOŻE I DROŻSZY,ALE BYŁ WARTY TEJ CENY,JA POLAZŁAM PÓŹNIEJ TO JUŻ NIE BYŁO 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA MAM TAKI TEN KOMBINEZONIK Z LUMPKA,ZA CAŁE 15ZŁ,ALE NIE WIEM CZY ON NIE ZA CIENKI JAK NA TAKĄ POGODĘ JAK DZIŚ 🤢 ,BO NIBY WCZORAJ GO MIAŁA,POD SPODEM POLAROWY PAJACYK,ŁAPKI CIEPŁE,ALE SAMA NIE WIEM 😞BO TEN DRUGI MAM MEGA GRUBY I PRZECIEŻ MUSZĘ COŚ MIEĆ JAK BĘDZIE Z -15

http://allegro.pl/item773527302_bosski_kombinezon_next_wrozki_80.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupilam taki fajny gruby kombinezon jeszcze w ciazy bedac, teraz dokupilam taki z uszkami cartersa mega miekki i cieply i mam jeszcze spiworkki- jeden do maxi cosi a drugi do quinny.

a buty -kozaki na obcasie kupilam w zeszlym roku w gino rossi i raz zalozylam - potknelam sie i zdarlam w nch skorke na czubku... 🤢 700zl i h... oddam do szewca niech ratuje,bo raz zalozone! masakra! a bylam juz w ciazy i M kazal natychmiast pojechac i kupic na plaskim wiec mam 2 pary nowych i jedne te miskowe z bablami, poza tym chce sobie kupic jakies tego typu i koniecznie timmberland:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/75ba38d75dda4f6b.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przebrnęłam, klikacie jak za dobrych czasów 🙂)

wy o butach zimowych, a ja nie mam żadnych 🤪

Kathy!nie wiem o co chodzi, ale powiem nie daj sie 🙂

Anulka, nie pogniewasz sie jak przesuniemy spotkanie kiedy aura sie troche uspokoi???nie chciałabym dostac jakimś konarem po głowce,czy w śnieżyce zapierniczac 😞 tak daleko jeszcze nie jechałam z Jasiem, i wolałąbym w spokojniejszą pogode. Krzysiek już sie naburmuszył jak mu powiedziałam że chce jechac, to powiedział że jak bedzie tak jak dziś to nie ma mowy 🤨 wiesz, może ma troche racji, lepiej przeczekać te wichury. Pewnie zaproponowałby że pojedziemy razem bo teraz ma wolne, ale ja nie chce jechać z nim bo to maja byc babskie ploty 🙂)Wiesz, co sie odwlecze to nie uciecze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane!!!

U nas w górach super zajebiście sobie sypie!!! Kocham zime w górach!!! (ale nie w październiku!!!)

A tak poza tym mnie totalnie zaskoczyła i nie mam na Kubuska kompletnie nic na zime oprócz czapeczki którą dostał od babci i dzisiaj pędze na jakieś zakupki. Odebrałam wczoraj paczke w rossmanie dla maluszka z Hippa. Jest w niej dokładnie to samo co w tej z wysyłki tylko łyżeczka do karmienia jakaś total gigant.

U nas leci po staremu, mnóstwo załatwień mam na uczelni przed rozpoczęciem zajeć i drugie mnóstwo załatwień z remontem. Wpadam czasem na forum Was kochane poczytać ale zanim nadrobie zaległości to mały się mi budzi i nie mam czasu odpisać.

W pracy sobie załatwiłam urlopik do k-ca m-ca więc do pracy wracam dopiero 2 listopada 🙂 na razie i tak przez ten remoncik nie miała bym siły.

Kubuś mi śpi fatalnie nie wiem co się mu stało i poprzestawiało. Pierońskie ząbkowanie!!! Budzi się mi o 22, o 1, o 4, o 7 z wyjcem i nie idzie go zaspać 😞 więc chodze z zapałkami w oczach. A tak wogóle to zaczaił że jak leży na brzuszku i uniesie wysoko dupie tak jak gąsienica i odepcha się nóżkami to się ciut do przodu przesunie i BAAARDZO SIĘ MU TO PODOBA!!! Wogóle nie chce mi leżeć na pleckach tylko myk na brzuszek i wyjec po 20 minutach bo nie umie się sam przekrecić na plecka jak się zmęczy. Ale i tak jest kochany!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Reni!z nockami i zachowaniem Janek jest dokładnie taki sam, a do tego jeszcze raczki, jak juz go ktos wezmie na raczki to nie ma bata zeby znów lezał 😞 trauma, ale trzeba to przetrwac 😞

niebus butki super, tylko butów to ja raczej przez net nie kupie, bo mam grube łydki i z tym mam zawsze problem przy kozakach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rączkach nie wpominam bo z tym walcze!!!! QWA MAĆ jak leży i się super bawi każdy chce na ręce nosić itp a jak leży i ma wyjca to każdy uwywa ręce i do mamusi!!!

Ja też akurat na kupnie butków na zime. Kozaczki mam ale przydały by się jakieś wysokie trekingowe! Potem je zawsze moge w góry wykorzystać. A juz się nie moge doczekać takiego momentu ze nasz Kubuś zacznie z nami zwiedzać TATRY 🙂 brakuje mi wycieczek w góry 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek:P:P:P

my jak zawsze 2pobodka ...malcy wciol papke chodz sie krzywil ja tez bym to robila widze ze sie spiol to oznaka klocka w pampersie :P:P:P#


jak fajnie snieg hehehehehe ciekawe czy jak dojade w pl to jezcze bedzie...anulka nie ugotuj czasem Vanesski w kombinzeonie....wiec ja biore kombinezonik dl malego tez a ten bialy na sprzedaz moze w pl go sprzedam


kurka licytowalam skoczka na dzrzwi i kto przelicytowal i zaczelam dalej ale po chwili zastanoweinia nie ma mowy zebym dala tyle za skoczka jak moge isc do klepu i taka sama cena a tu jeszcze przesylka

Aniutka straszxnie w zime sie jezdzi chodz ja i tak kocham w zime smigac furka...bylam uczona w zimowym okresie no i tatako zawodowy kierowca wiec triki opanowane...nie boje sie ale na drodze do walbrzycha wspolczoje tragedia jak na jakies wypizgowie hehehehe
zart ale teren gorzysty


niebo wejdz na te linki co ja podeslalam timberlanda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello mamuski

ja na sekundke jestem w kawiarence intern.w Toruniu na uczelni-musialam wbic do Was dac zasluzonego pieknego kwiatuleczka Anulce 😘 😘

napisze wieczorkiem co i jak i w ogole

buziaki mamuski kochane dla WAs wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie ANIUTKA JAK IE NIE ZNA TO NIE MA PO CO SZALEJ...dwa lata temu wybralam ie do krakowa powiedzialam nigdy wiecej samochodem bez dobrej nawigacji...w telefonie mialam gps ale co bylo nie tak z mapa a przed wyjazdem nie chcialo mi sie dac bratu aby wgral nowa mape...wiec krakow mialam tylko glowne ulice jak mialam dojechac na tare miasto aby znajezc agencje od wynajmowania mieszkac na jeden dzien to myslam ze sie posram ale znany aktor ladnie przepuscil mnie na skrzyzowaniu...heheh...i nie pamietam do tej pory jak mial na imie ale znany.....wiec ja bez nawigacji nie jezdze juz w nieznane nie ma bata...chodz i tak zawze droge znajde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupiłam :laugh: wcale nikt mnie nie wyprzedził - nenenene 🙂 i jeszcze pare gadżetów
butów zimowych chyba nie kupuję - a może takie miśki sobie kupie - te co Kathy pokazywała ze skarpetą są śmieszne i nawet fajowe - tyle że to samo mam z łydka - muszę mierzyć - a ten mój kombinezonik to nie ma podszewki 😞 ale i tak kupiłam bo 3ci raz po niego nie pójdę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...