Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BO W TYM PODPISIE SIĘ POJAWI SAM KOD A NA FORUM POWINNIEN SIĘ POJAWIĆ SUWACZEK 🙂

GOŚ NO COŚ TY PRZECIEŻ PASUJE TEŻ DLA DZIEWCZYNKI,TĄ KURTKO-BLUZĘ CO VANESSKA MA NA NK BEŻOWĄ Z USZAMI NA TEJ FOTCE CO SIĘ DRZE TEŻ KUPIŁAM W 5 10 15 NA CHŁOPIĘCYM ALE MI SIĘ BARDZO PODOBAŁA,A TO JESZCZE BYŁO NA SAMYM POCZĄTKU CIĄŻY 🙂

WŁAŚNIE NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA NASZ "BELFERKU":P :laugh: 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie biore wogóle po d uwage opinii ludzi ale jak pojade na ta wichure do Stalowej (mam na mysli wieś)do rodzinki mężą to bedzie zdziwko 😲 Olivka w niebieskim ,przecież to dziewczynka ,od nich własnie przywiozłam pół walizki prezentów-ubrań ,wszystko w różu!bleeeeeeeeee,jakby nie było innych kolorów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
BHRKA KOPNĘ CIĘ W D.... 😠 😠

SABINCIA MAŁPO CZYTASZ NAS A NIC NIE NAPISZESZ CO TAM U WAS :evil: :evil: :evil:

mamtyle roboty po parapetówkach moja Hanka tez własnie ucieła komarka ide obiad kończyć.
Wiecie musze małą powoli przestawiac na sztuczne bo 17 grudnia wracam do pracy ale ona nie ma najmniejszego problemu ze sztucznym albo ze słoiczkami wazne aby było papu. Hihi .
Goś ta kurtka super biała czpka i szlik i Oliwcia nie badzie jak chłopach moja hania to różu ma może 10% garderoby reszta to inne kolory i nie bieski tez nosi.
Katy moja hancia tez ma EMU z H&M zrobie fotke to wam pokaze sa zajebiste dostała od chrzestnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goś napisał:
ale tu wesoło dzisiaj:diabły ,debile ,to jestem i ja:wiedzma naczelna czerwcowych kobiet 😉

Ja tez zapełniam 3 pudło ale u mnnie jst jeszcze kategoria "wczesniak",bo 0-3 to jeszcze teraz uzywam ,a po urodzeniu dokupowalismy ciuszki:Early baby,potem newborn ,no i teraz dopiero 0-3,ale fajnie bo na dłuzej wystarczaja ,a te najmniejsze są najsłodsze,ale powoli nadrabiam garderobę 3-6m:laugh:

dostałam od kolezanki kurteczke sztruksowa -ocieplana ,byłaby w sam raz do pl ,jest tylkko jeden problem ona ją dostała na chłopczyka i od razu była za mała bo on ważyl 4200g,a na moją niunię jest idealna i jest niebieska!Dla mnie to nie problem ale "co ludzie powiedzą "???Pykne wam fotke i ocenicie 😘 prosze o szczer opinie ,i tak ją założe ale jestem ciekawa co wy na to


Ja bym tak sie nie przejmowala tym "co ludzie powiedza". Moja sofia odziedziczyla WIEKSZOSC ciuchow po kuzynach. Sa to bardzo ladne, ale zawsze chlopiece rzeczy i wiecie co...mam to gdzies. Sofia wyglada slicznie,poza tym zawsze mozna miksowac z rozem. A ze ludzie mowia czasem: "ale ladny chlopczyk" i co z tego. Ja nie przywiazuje wagi do takich rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RACJA 🙂WIECIE JA MAM BARDZO DUŻO RÓŻU,ALE INNYCH TEŻ KOLORÓW MAM SPORO I WŁAŚNIE JE MIKSUJĘ,ALE WÓZEK MAM RÓŻOWY,MAŁA PRZEWAŻNIE COŚ RÓŻOWEGO NA SOBIE A I TAK SIĘ MNIE PYTAJĄ CZY CHŁOPCZYK CZY DZIEWCZYNKA 😠 😠 TO KIEDYŚ BYŁAM WREDNA I POWIEDZIAŁAM,ŻE NIE ROBIŁABYM Z SYNKA JACYKOWA 🙃 I SIĘ ODWALIŁ TEN KTOŚ:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...