Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
KATHY UDOWODNIŁAM,ŻE NIE UMIEM CZYTAĆ:P :P :P


za to świetnie mi idzie przeglądanie aukcji i ciuszków lumpeksie oraz opieka nad 2 córeczkami i jeszcze mam czas sprzątać gotować i zadowalać męża i samą siebie :laugh: :laugh:

a ja postanowiłam posprzątać wreszcie w pokoju - oczywiście dalej tego nie cierpię no ale ... i zaczęłam składać ubranka Rozalki i oczywiście okazało się że nie mieszczą się w szafce Rozalkowej i znowu mam reklamówkę zbyt małych ubranek i wszystkie jak zauważę wkładam do reklamówek... i teraz stwierdzam że nie chce mi się mieć znowu dziecka... wiecie ile tego jest i to tak bez ładu składu w szafę wrzucone 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka nie jest blondzią z kawałów. 🙂

bhrka u mnie wszystko juz poukladane, moze dlatego,ze mam dla tymka duzo szafek ale i tak jakies wieksze bluzy wisza w mojej na wieszakach 🙂
mniejsze popakowane w pudelka- specjalnie po to kupione - i leza na gornych polkach w garderobie, jeden karton pod reka i pakuje to , co na biezaco jest za małe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BHRKA DZIĘKI ZA KOMPLEMENTY ☺️ ☺️

I NIE MARTW SIĘ U MNIE TEŻ POUPYCHANE GDZIE SIĘ DA,ALE TO WYNIK BRAKU MIEJSCA 😞 NO TRUDNO,UWIELBIAM KUPOWANIE I NIE ODPUSZCZĘ SOBIE TEŻ PRZYJEMNOŚCI,A ZAWSZE SIĘ GDZIEŚ COŚ WCIŚNIE:P :P :P

MOJA NIUŃKA WŁAŚNIE OBALIŁA CAŁĄ FLACHĘ HERBATKI MALINA Z DZIKĄ RÓŻĄ,CHYBA JEJ POSMAKOWAŁA BO TAK TO TYLKO Z KOPRU PIŁA INNEJ NIE CHCIAŁA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laski, skoro mamy dzis dzien blondynek to napiszcie mi jak mam suwaczka zamontowac zeby sie pod tekstem wyswietlił... ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ bo mam juz 3 zrobione i nie potrafie tego wpisac. tnz wpisuje kody na profilu i nic ☺️ ☺️ ☺️ jako jedyna nie mam suwaczka dloa karolki 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu wesoło dzisiaj:diabły ,debile ,to jestem i ja:wiedzma naczelna czerwcowych kobiet 😉

Ja tez zapełniam 3 pudło ale u mnnie jst jeszcze kategoria "wczesniak",bo 0-3 to jeszcze teraz uzywam ,a po urodzeniu dokupowalismy ciuszki:Early baby,potem newborn ,no i teraz dopiero 0-3,ale fajnie bo na dłuzej wystarczaja ,a te najmniejsze są najsłodsze,ale powoli nadrabiam garderobę 3-6m:laugh:

dostałam od kolezanki kurteczke sztruksowa -ocieplana ,byłaby w sam raz do pl ,jest tylkko jeden problem ona ją dostała na chłopczyka i od razu była za mała bo on ważyl 4200g,a na moją niunię jest idealna i jest niebieska!Dla mnie to nie problem ale "co ludzie powiedzą "???Pykne wam fotke i ocenicie 😘 prosze o szczer opinie ,i tak ją założe ale jestem ciekawa co wy na to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kochane my po balangowym wekendzie robiłyśmy parapetówki na dwie tury bo by sie wszczyscy na raz nie zmiescili ;-))) było razem 35 osób maskakra mówie wam dopiero chate ogarnełam i dzisaj odespałam choc nie pije to miałam kaca po tych nocach zarwanych ale najwazniejsze ze mamy to zasobą.
Dzisiaj dostałam 1 @ fuck myślałam ze dopiero jak sączę karmić .
Moja Hania po skończeniu 4 miesiecy zajadła już ;
-jabłaka
-jabłka z jagodami
-jabłka z marchewka
-jabłka z bananem
-marchewka z ryżem
-ziemniak z dynią
i pieje 2 dni soczek jabłkowy narzie jest wszystko ok i kupki ok i jadła kaszkę mleczno-kukurydzianą z bebilonu o smaku jabłka i strasznie jej smakowała bo jak się skończyła to był płacz;-))))
22 mamy szczepienie ciekawe ile wazy bo z wszytkiego juz powyrastała chodzi teraz w takim kombinezonie z polaru 74 i jest w sam raz chyba zimy nie doczeka ;-))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...