Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czekam na uczelni na dyzur doktora zaczyna o 13...

bylam juz w Bydzi na zakupach kupilam Czukusiowi takie fajne grube dresiki rozowe z uszkami na kapturku juz rozm.na 74 kilka sztuk welurkowych spodenek,kilka sztuk welurkowych pajacykow,czapeczke z rekawiczkami i szliczkiem,frotowe biale rekiczki :P taka grzechotke na raczke i najmniejszy gryzaczek jaki tylko byl w hurtowni-bo wiekszych Nadzia nie miesci do buzki

aaa i kupilam farbki na szybe bede jej dzisiaj zdobic drzwi i okno jest 46 szt.szablonow i 10 sztuk folii 🙂 malu malu dzisiaj bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze brakuje mi dla Czukusia kilka par kafatnikow i z 3 pary rajstopek...aaaa no i spiworek do wozeczka...a mam pytanie o te pasy bo nie wiem czy dobrze zrozumialam-do spacerowki tez sa pasy aby przypiac istotke??bo ja mam spacerowke ja mam wozek 2 w 1 ale jeszcze spacerowki nie rozkladalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kathy075 napisał:
jeszcze brakuje mi dla Czukusia kilka par kafatnikow i z 3 pary rajstopek...aaaa no i spiworek do wozeczka...a mam pytanie o te pasy bo nie wiem czy dobrze zrozumialam-do spacerowki tez sa pasy aby przypiac istotke??bo ja mam spacerowke ja mam wozek 2 w 1 ale jeszcze spacerowki nie rozkladalam
musza byc, jak sobie wyobrazasz wiercace i wijace sie dziecko w spacerowce bez zapiecia??

przeciez usuniecie migdalkow to szybki i rutynowy zabieg 🙂 luzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO ZABIJESZ MNIE,ALE POWIEDZ JAK SIĘ JE ODPINA 😘 😘 😘 😘 ???

KATHY DO SPACERÓWKI PRZEDE WSZYSTKIM MUSZĄ BYĆ PASY,BO W GONDOLI DZIDZI JEŹDZI NA LEŻĄCO I PRZEWAŻNIE MALUTKIE,A POTEM W SAPERÓWCE TO SIĘ JUŻ KRĘCI KOMBINUJE JAK Z NIEJ UCIEC WIĘC PASY PODSTAWA 🙂

MOJEJ JESSI JAK CZASAMI NIE ZAPIEŁAM JAK JUŻ MIAŁA Z ROCZEK TO MAŁPKA POD TYM PAŁĄKIEM DUPĘ PRZECISKAŁA I WYSKAKIWAŁA:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙃 potrafie hihihi dziekowc Pani Aniu 😘

Niebus to kiedy usuwasz migdasie???szok ja pamietam jak tato moj panikarz mial usuwane hehehehe i myslalam,ze to straszne a tu jednak kobietka okazala sie sliniejsza niz moj tato 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goś napisał:
Anulka7 napisał:
GOŚ O CO CI CHODZI???? ☺️


zawsze jak cos pokazujesz to mówisz że na to chorujesz i w rezultacie potem to kupisz -o tą chorobe mi chodzi i jeszcze po kolei nas zarazasz



hahahahahahaaaa no dokladnie hehehehehee :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebo napisał:
hej Reni, mamy to samo z tymkiem, non stop wyje, zero pleckow itd...

a buty znalazlam tylko rozowe 🤢 🤢 ale taki mi pasuja tylko nie ten kolor 😞
http://www.allegro.pl/item769724336_buty_timberland_nowe_super_rozm_39.html



Niebus fajne sa,cieple i wygodne tylko rzeczywiscie nie ten kolor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBUŚ UDOWODNIŁAM,ŻE NIE JESTE BLONYNKĄ 🤪 MI TRZEBA WJECHAĆ NA AMBICJĘ TO SOBIE PORADZĘ:P :P :P ROZEBRAŁAM PÓŁ SPACERÓWKI,ALE DAŁAM RADĘ I PRZYPIEŁAM ŚPIWOREK:P :P :P :P ,A;E TEJ OSŁONKI NA DOLE W SPACERÓCE CO DO NIEJ SIĘ WPINA PASY SIĘ NIE ŚCIGA CHYBA NIE???ALE SIĘ NAKOMBINOWAŁAM 🙃 I ZROBIŁAM TO TAK TAM GDZIE W ŚPIWORKU JEST TA NA DOLE DZIURKA PRZEWLEKŁAM I TO DO CZEGO SIĘ WTYKA I PASY,A U GÓRY TE KAWAŁECZKI DO CZEGO PRZEYCZEPIŁAM TE PASY DOBRZE????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...