Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
RENI WIESZ CZASAMI NAPRAWDĘ KTOŚ MUSI SIĘ NA CZYMŚ PRZKONAĆ,ŻEBY POTEM ŻAŁOWAĆ,MAM NADZIEJĘ,ŻE Z TWOJĄ KOLEŻANKĄ BĘDZIE WSZYSTKO OK I Z JEJ DZIDZIĄ,BO ZACHOWUJE SIĘ STRASZNIE NIEODPOWIEDZIALNIE JAK NA PRZYSZŁĄ MATKĘ.KURCZĘ WSZYSTKO ROZUMIEM,ALE...MY JUŻ OD 38 TYG PANIKOWAŁYŚMY.


NO RENI KONIECZNIE POKAŻ KUBUSIA BO DAWNO GO NIE WIDZIAŁYŚMY 🙂

MOJA WYKĄPANA NAKARMIONA I TATUŚ JĄ USYPIA 🙂 A JA OGLĄDAM NA WSPÓLNEJ I PIFFKO SĄCZE,MUSZĘ SIĘ ODSTRESOWAĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ALe mi wbiłaś klina Anulka! Wkurz mnie to na maxa że to nie wchodzi!!! Będe do skutku próbować!!! Jaką masz rozdzielczość w aparacie? [img size=327]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/1kurtka_aaaa.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iznów nie wchodzi :X Musze zmykać, jutro się z tym pobawie, zaraz ś;ubny wraca z praqcy i mamy seansik filmowy na dobry początek Hotel dla psów i Czego pragną kobiety? Jutro od rana zapieprz to wpadne tu dopiero wieczorkim. Może do tej pory mnie oswieci co i jak ze zdjeciami 🙂

Buziale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DUPA RENI NIE WIEM JAKA TA ROZDZIELCZOŚĆ 😠 A JAK PYTAM MOJEGO KOFFANEGO TO MÓWI GDZIEŚ TAM JEST BO ON JUŻ PRAWIE ŚPI 😠



KUŹWA DZWONIŁAM DO CIOCI CO ZA CHUJE,WESZLI OKNEM,WYSZLI DRZWIAMI OD BALKONU I NAWET JE PO SOBIE ZAMKNĘLI I ZMIETLI ZIEMIĘ ICH SZCZOTKĄ ŻEBY NIE BYŁO ODCISKÓW SKURWIELA NIECH ICH SZLAG NA TAKIE GROSZE SIĘ POCHAPAĆ 😠 😠 JA ZAWSZE POWTARZAM JAK KRAŚĆ TO MILIONY A NIE ZŁOTÓWKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...