Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Chciałam kupić kubusiowi taki:http://www.allegro.pl/item723995175_gryzak_gryzaczek_dziaselko_tommee_tippee_roz.html ale go u nas na sklepach nie idzie dostać.

W aptece poleciła mi kobitka ten http://www.allegro.pl/item717839701_gryzak_gryzaczek_tommee_tippee_2szt_3_etap_roz.html#gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 muszę go mieć
moja mała też jest tylko na cycu i myślę że coś dodatkowo wprowadzę dopiero ok 4-5 miesiąca a może później, a zjada mojego odciągniętego mleka w zależności jaką ma ochotę - czasami 70ml a czasami 170ml
Beatka dodaj mnie do znajomych na n-k - ja też chce obejżeć zdjęcia! - Krysia Foszczyńska jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lodowe też są dobre tylko jak dla dzieciaczka niespełna trzy miesiecznego który ma jeszcze problemy z trzymaniem zabawek w ręku i trafieniem do buzi i mamusi jak zwykle zabieganej to taki cumelek to super rozwiązanie. Ten który musze kupić ten pierwszy działa na takiej samej zasadzie jak te lodowe gryzaczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula musze mu zmieniać mleko bo mamy non stop problemy z zaparciem i emerytowana lekarka powiedziała zeby tak jeszcze spróbować, jak to nie popuści to znaczy że po mamusi ma leniwe jelita, bo ja od zawsze z tego powodu cierpie! Wiesz kupke mamy teraz na nanie active zielonną jak ZGNIŁA trawa i to mnie baaardzo niepokoi. Niby tłumaczą ze to z nanu activ i z tych całych kultur bakterii ale i tak nie daje mi to spokoju.

U nas ten gumowy kosztował 3zł za sztuke, ale w takim razie zlicze auchan za tym którego u nas nie dostałam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RENI MOJA TEŻ CZASAMI ROBI ZIELONE KUPKI,ALE JA DAJĘ TEN ZWYKŁY NAN 1,BO Z TEGO CO WIEM TO TEN NAN ACTIV JEST DLA DZIECI KARMIONYCH PÓŁ NA PÓŁ BUTELKĄ I PIERSIĄ,BO KUPIŁAM GO NA POCZĄTKU JAK JESZCZE TROSZKĘ PIERSIĄ KARMIŁAM,ŻEBY MIEĆ PUSZKĘ DO PRZECHOWYWANIA MLEKA INNEGO.A PRÓBOWAŁAŚ ZWYKŁEGO NANA?A I ZA TE GRYZACZKI 3ZŁ TO BARDZO TANIO,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mała już wykąpana i najedzona o 21:00 zasnęła a ja już nakarmiłam całę familie i nastawiłam likier malinowy... kuźwa tak się rozpędziłam że chyba bimbrownię otworzę:laugh: 🤪

Reni ja podałam oli krowie mleko jak miała skończone 6 miesięcy traz z tego co czytałam to może dojść do krwawienia wewnątrz jelitowego które jest nie zauważalne gołym okiem tylko podczas badań specjalistycznych, ale jak taką radę dostałaś to próbuj.

Paulinko ja ci nie powiem jak to jest przy karmieniu piersią dziewczyny ci już chyba wszystko napisały 🙂
A jak masz śmietanki pół cm to super pokarm nosisz w mleczarni 🙂 więc nie martw się.

Ja mam małą teraz na bebiku zwykłym i kupki są ok, a też miałam przeboje z małgosią.

Lece na nk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie popijam sok jablkowy i nie mam sily nawet go wypic-co za bzdurne zdania mi sie cisna 🤪 ??widzicie same...nie mysle juz:laugh: ...pomimo,ze Nadia dzisiaj spala od 13.30 w dzien do 18.30 to latalam po domu i robilam porzadki...odsypiala chyba te wszystkie dni co mi dokazywala...jestem skicana jak dziki zajac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam sily nawet przeczytac co tam u Was sie dzisiaj wydarzylo 😞 😠 🤨

mam nadzieje,ze wszystko wporzadku moje sliczne mamusie...tesknie za naszym pisaniem jak diabli-i zaluje,ze nie bylo nas w Szczyrku z Wami... 😲 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lecę babulce do spania bo jutro kolejny cięzki dzień Olcia teraz zamiast mi pomagac do dokucza Małgosia nie może w dzień przez nią spaćbotak wariuje i głośno mówi że budzi się co 20 min ale za to w nocy ładnie śpi moje słonko 🙂 a Olcia to taki mój kochany diabełek.

Buziaczki zołzy i kwiatek dla.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak cos tam poczytalam...Anulka7 ja zaluje,ze mnie nie bylo ale nie mialabym jak nawet do Was dojechac maz w pracy zarabia na rodzinke i musi byc a ja nie mam prawka 😞

Zoltri bananowiec dla Ciebie i Pudzianka z Pudzianowa heheheh 😘 w podziekowaniach za ta kazke moja mala tez wola co 2-3 godziny ale jak ryknie to jakby jej ktos nogi wyrywal... 🤪 🤪 🤪

Lece jeszcze zobaczyc co wstawila Niebus na nk buziaki dla Was wszystkich

dobranoc i spokojnej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elo babuszki:P

kurde ja mialam dzis brak internetu do godz 15 bo cholerka pradu nie bylo...moj misiek dzis zjadl pol sloiczka i pozniej wyproznil sie czyli przyjete...on sie az trzesie jak widzi pomaranczowy kolor:P:P:P:P

babuszki fotoski prosze przesylac na [email protected]
plisss plissss

od kiedy kaszka najedzony na minimium 3.5 godziny heheheha a w nocy mi sie nawet nie obudzil jak dostal o 23 to do 6 spal....a tak to jedna pobudka byla 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane, mam juz takie lodowe gryzaczki tt ale u nas nie ma jeszcze potrzeby ich ciumkac 🙂
foty rozesle jak do domu dojade i bede swoj komp miec.
dzis tymek zrobil bunt i nie chcial butli tylko cyc:laugh: wczoraj pomarudzil chyba za duzo wrazen dla niego...dzis siedzimy i sie obijmy, jakies opalanie itp.
bede wpadac 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Dziewczyny!
a ja dałam łyżeczkę krowiego mleka Rozalce hihi w tamtym tygodniu - całą rodzinką jedliśmy płatki z mleczkiem na śniadanie no i zjadła łyżeczkę ale już drugiej nie chciała - mama mi mówiła że takim małym dzieciom to daje się krowie mleko rozcieńczone z wodą i dosłodzone - zresztą to jednorazowy wybryk
Reni - super ten Twój Kubuś 🙂 i taki męski 🙂 kwiatuszek dla Was

a ja dziś sobie postanowiłam wreszcie uporać się z ubrankami Rozalki - odłożyć te za małe i wyprasować na ich miejsce te do których już dorosła, no ale na razie to się bawimy z małą

miłego dnia Wiedźmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki!

Dzieki Bhrka! Musi być męski bo jak dorosnie to będzie z niego pies na baby!

Ale żeś mnie Radzia nastraszyła z tym krwawieniem!!! Aż w nocy co pieć minut wstawałam słuchać czy z małym wszystko ok. Ja mu dałam kupne mleczko rozcieńczoe w dodatku z wodą i z glukozą no i nie odłącznie z mączką.

Paulinko pokam masz super!!! Wiec mleczarnie uruchamiaj na okrgło i nie denerwuj się bo stres to główna przeszkoda w karmieniu piersią! Ja cos wiem o tym 🙂

Miłego dnia dziewuszki, pedze coś ugotować i w trase spacerkową! Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wedzmy!!!!!!

ratunku!!!moj komp sie psuje 😞(((wczoraj cały dzien z nim walczyłam, nawet odwirusowałam...a on po prostu szczela fochy i nie chce odpalic systemu 😞i tak cud ze dzis mi sie udało 🙂

u nas dzis sie wychłodziło i fajnie bo mozna spokojnie spacerowac 🙂

niebus super fotki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo babulce 🙂

Reni kurcze mogłam ci tegonie pisać ale jakoś tak mi to przyszło do głowy bo czytałam o mleku krowim oststnio 🙂
A ilo procentowe kupiłaś mleczko? Może i ja się dważę 🥴

A dzisiaj rano był program o ząbkowaniu i powiem wam że dzieci moga już zacząć ząbkowanie od 3 miesiąca więc Reni pewnie Kubusiowi już idą. pediatrzy nie polecają żelu na chłodzenie dziąseł bo aby były skuteczne to trzeba je wmasowywać 30 sekund i dziecko nie może tego wypluć, najskuteczniejsze są gryzaki z wodą i szczoteczka do masowania dziąsełek zakładana na palec mamy lub taty.

Ja musze mojej kupić te smoczki z TT i gryzaki zobaczę na allegro może wyhaczę w fajnej cenie i z tanią wysyłką.

Lecę prasować dalej bo mam tego całą kupę.

Kwiatulec dla zięcie Pudziana:laugh: 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...