Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tez juz mam kosmetyki, i tez nivea- sprawdzone na Livii wiec nie bede kombinowac z jakimis innymi. Zamowilam przez allegro bo nie mialam wyjscia, w Norwegii Nivea ma tylko kilka produktow i to tylko jesli chodzi o kosmetyki dla kobiet... ale ceny byly porownywalne z tymi z np rossmana czy reala, a ze akurat u tego sprzedawcy kupowalam duzo rzeczy to za jedna wysylka zamowilam tez serie nivea 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂 Byłam u lekarza. Niestety nie robił mi usg, ale szukając serduszka do posłuchania znalazł je wysoko, co oznacza, że Dzidzia nadal trzyma główkę nad pępkiem a nóżkami dynda po pęcherzu. Mam nadzieję, że odwróci się do porodu tak jak powinna.
Mam jakieś zakażenie i lekarz zalecił maść clotrimasol.
No i zaczynam mieć poważne wątpliwości czy to dziewczynka. Od początku ciąży tylko raz udało się na chwilę podejrzeć płeć. I to, że nie było widać jąderek jeszcze nic nie znaczy... Zaczynam świrować chyba 🤢 Ale fakt faktem, za mało mam dowodów na to, że to córka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj i znowu powracają watpliwości co do płci - najważniejsze aby nasze dzidzie były zdrowe 🙂

Ale jak pójdę w czwartek do lekarza to poproszę o podejrzenie co się kryje między nóżkami 😁

Ale mój brzuch skacze - teraz z prawej strony mam Niunię i mam krzywy brzuch bo lewa strona się zapadła hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia oczywiście, że płeć jest nieważna, ale od początku przyzwyczaiłam się do myśli, że noszę dziewczynkę i nazywam ją po imieniu, dziwnie byłoby się zaskoczyć w dniu porodu. Gdy zapytałam męża co będzie jeśli urodzi się synek, powiedział: to będę chodził z nim na ryby :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab to masz dobrą hemoglobinę bo do 11 to norma poniżej 11 to już nie dobrze. dzisiaj odebrałam wyniki i jutro idę do lekarza niech mi coś da innego na podniesienie hemoglobiny bo najwidoczniej to co wcześniej mi wypisał bo miałam 10 nie zadziałało i spadła mi jeszcze niżej. Moja dzidzia też właśnie urządza sobie dyskotekę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przy następnym usg poproszę lekarza żeby zobaczył jeszcze raz co ma między nóżkami tylko nie wiem czy mu sie uda bo mój ginekolog ma słaby sprzęt ale ja od początku miałam przeczucie że to dziewczynka i ginekolog na 4d potwierdziła to wiec myślę że niespodzianek nie powinno być i jak leżałam w szpital robili mi us to tez powiedziała że nie widzi jąderek więc wszystko wskazuje na dziewczynkę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was cieplutko dziewczyny w ten mega mroźny dzień 🙂

Dziś jade do mamy, bo tak mi się niesamowicie nudzi w domu, że szok 🙂 Już sama nie wiem co mam robic, a robic mogę niewiele, bo zaraz sapie i się męczę. Ja chcę już marzec!!

Miłego dnia Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...