Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja dzis taka senna jestem ale nic zmusiłam się i sprzątam sobie po troszku to tu to tam. Kasenn ale ci fajnie widzieć taką małą nózię kochaniutką odbitą na brzusiu ,ciekawe czy ja się takiego widoku doczekam 🙂 a moja mnie juz prawie nie kopie tylko lekko szturcha nóżkami po żebrach aż mnie zatyka dobrze że to trwa tylko chwilkę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jejku jakie fajne te malutkie ciuszki nie mogę sie doczekać kiedy będę Majkę ubierać w nie , wstawiłam następną pralkę , jeszcze chyba jedna będzie z kolorami .tych większych ciuszków na razie nie piorę , mam je schowane w kartonie , bo nie miałabym tyle miejsca w szufladach 🙂 potem na bieżąco jak będzie rosła to bee prac i układać za dużo na raz nie można 😉 przygotowuje tylko roz. 56, 62i 68 to prawie do 4 mc życia , a ile jeszcze się dostanie ciuszków od rodzinki i znajomych ? potem na lato sukienusie ładne kupie , nie mogę się doczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june biedna jesteś , ale ja mam coś podobnego niekoniecznie o tych samych porach dnia, ale czasem mam uczucie że padnę ,ze jest mi słabo i ciemno przed oczami , duszno wszystko razem , dzisiaj tez tak mialam -nie wiem czy to nie strach przed wychodzeniem z domu samej ale coś jest nie tak .tylko u ciebie te drżenie rąk 🤔 może z głodu, może spada ci nagle cukier ? gdzieś coś czytałam ze jest drżenie rąk , ale gdzie ? 😞 nie puchną ci ręce i twarz czasem i Rr ci sie nie podnosi ? chyba coś przy zatruciu ciążowym o tym bylo ale nie jestem pewna -oby nie to 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja własnie skończyłam prawie przygotowywać obiad...
pokroiłam com iałam w lodówce 2 papryki pieczarki cebule pomidory pierś z kurczaczka dodałam chili 🙂) i potem tylkozasypie serem i zapieke w plackach pszennyc ... ostre jak diabli 😁


powiem wam że mniamiii 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wczoraj miałam naleśniki z serem 🙂
Dziś szykuje mięso w sosie pieczarkowym 🙂

W całym domu porozwieszałam ubranka małej dziś poszły 2 pralki ale sądze, że jeszcze z 2-3 pójdą bo ja wszystko piorę kołdry, pościel do wózka, pieluchy ehhh ślicznie w domu teraz jest - ucieszyłam się 🙂

Dziewczyny to my chyba wszystkie mamy takie osłabienia ja też miewam tak w południe wtedy idę coś zjeść, albo ide spać i jest dobrze wtedy.

Damy radę jeszcze 2 mc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia prawda ze fajny widok , ja dzisiaj chyba więcej nie wypiorę bo nie mam gdzie wieszać 😞 a po drugie tyle prasowania na raz 😲
widze ze ty masz na suwaczku taki sam tydz. ciąży i dzień co ja , ale czemu pod imieniem malej masz datę 4 marzec , ja mam termin na 5 -coś sie pomyliło ?

mała mnie tak sie rozpycha pod piersiami kolo żeber ,że nie mogę pisać na klawiaturze taki ból za bardzo zginam się i nie mam tchu -łe... idę odpocząć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 to Ty masz aż tyle ciuszków? 😲 Ja mam zdecydowanie mniej. Sądziłam, że nie trzeba na początek aż tyle...
Oprócz AngelFire nie widzę tu także Karki. Mam nadzieję, że u nich ok.
Ja zjadłam zupę pomidorową z ryżem, którą zagryzłam czekoladowym Mikołajem :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak termin mam na 4 marca, ale na tym suwaczku trzeba było wpisać ostatnią miesiączkę - a mi się to nie zgadzało więc pamiętam, że wpisałam tak na oko żeby było najbliżej 4 marca.
Bo wogóle według miesiączki to bym miała termin na 20 lutego ale na usg wyszło, że jednak na 4 marca. Przed ciążą miałam nie regularny okres po odstawieniu plastrów Evra.
Wogóle mam nie liczyć według okresu tylko według usg mam wszędzie podawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jadłam dziś znowu barszcz,nie chciało mi sie nowego obiadu robić:P i zagryzłam wafelkami w czekoladzie:P
Też zwróciłam uwagę że nie ma już parę dni AngelFire ale i innych osób też już długo nie widziałam 🤨
A mnie znów zgaga dopada 🥴 dobra czas na drzemkę
paaaaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula mam ciuszków chyba do roczku oczywiście nie wszytko ale coś tam wybrałam od bratowej i kuzynka mi jeszcze podrzuci bo wczoraj wybrałam kilka body i dresik. poza tym druga kuzynka mi raz juz przesłała i potem przywiozła w listopadzie ciuszki z Irlandii takie słodziutkie dla dziewczynki wlasnie juz takie większe bo tych małych mam dosyć , a to jeszcze lato przyjdzie to sie co dokupi cieńkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...