Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
co do pościeli to sama jestem ciekawa więc poczekam na odpowiedz innej mamuśki 🙂 a jeśli chodzi o rożek to myślę że będzie dziecku cieplutko w nim bo ja mam bawełniany ale obawiam się że będzie w nim dzidzi za zimno a taki dostałam , sama pewnie bym cieplejszy kupiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Też tak miałam na poczatku - ale się uspokoiłam jak zrobiłam konkretną listę co mi potrzeba i czytam dużo artykułów i pytam się koleżanek, które mają już maluszki i notuje wszystko 🙂

No i jak zamawiam z allegro to limit mam jedna paczka tygodniowo :P jak przyjdzie wszystko przeglądam i dopiero decyduje co dalej kupować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn ja przez ciebie pęknę bo kupiłam i jabłecznik i sernik i właśnie je wcinam na zmianę :laugh:

jeśli chodzi o rożek to nie uważam ze bawełniany będzie zimniejszy zależy od wkładu jego , a po drugie przecież i tak przykryjesz dziecko jeszcze kołderka.A do wózka ja mam komplecik z polaru podusia i kołderka ale na początek to na pewno śpiworek będę używać .

ja też mam pytanie jakie kupujecie gruszki do noska -takie tradycyjne z apteki czy może te co ssie mama 🤔 i czy kupować wodę morską do noska ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez polecam listę przynajmniej kupisz co trzeba a nie 100 niepotrzebnych rzeczy a to co potrzebne i tak w nich się nie znajdzie ja przeważnie robię listy jak wybieram się na zakupy 🙂 byłam wczoraj u ginekologa z moimi wynikami dostałam lekarstwa i za 10 dni skierowanie na powtórzenie badań a jak nie pomogą czeka mnie niestety szpital 😞 ale ja jestem dobrej myśli bo nie chce tam znowu trafić dopiero ja będę rodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka będzie dobrze bierz leki i się wyniki poprawią na pewno 🙂
ja znowu słyszałam opinie w tv na temat tych do ssania ze straszny hałas dziecku fundują i chyba kupię taką tradycyjną, moja bratowa ssała chłopcom -łe.. dla mnie to był obrzydliwy widok , pewno jak swojemu to inaczej sie reaguje 😉 a tradycyjne wiadomo -bakterie ale trzeba dbać o nie aby były czyste i suche i nic sie nie stanie-kiedyś tylko takie były i żyjemy :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie.
Czytam co u Was prawie codziennie, ale jakoś mam kiepski humor do pisania. Wpadłam w jakiś dołek i nie mogę się odkopać. Ciągle jestem śpiąca, znów mam problemy z tolerancją niektórych pokarmów, boli mnie kręgosłup i w ogóle na wszystko narzekam.

Do tego zbliża się sesja i sama myśl o nauce mnie drażni. A chciałabym załapać się na stypendium naukowe...

No i nie mam ochoty ostatnio na żadną bliskość z moim kochanym. Owszem mogę się przytulić (choć jest mi wtedy niewygodnie), ale całusy mi przeszkadzają. Czasem mam ochotę na zbliżenie, ale nam nie wolno i drażni mnie to okropnie 😞 bo po co w ogóle zaczynać jak nic z tego nie wyniknie 😞

A moja mama zwariowała na punkcie wnuka. Siedzi popołudniami na allegro i patrzy co by tu jeszcze kupić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja widziała ja koleżanka używała tej do ssania fakt wstrętnie to wygląda ale tam jest filtr wiec nie ma obaw że się coś połknie niechcąco 🙂 Doti nie martw się ja mam tak samo nie podoba mi się jak mój maż do mnie się przytula czy całuje nie wiem czemu a o seksie już nic nie wspomnę bo nie pamiętam już chyba co to jest nawet tak dawno tego nie robiliśmy. ale ponoć to mija mam nadzieję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola73 nie narzekaj bo ci sie rostępy porobia:P

kurde ile mnie nie było a ile nastukałyście WY NIE MACIE CO ROBIĆ??? obiad mężowi gotować:P

heeeeee ale bym poszła spać ale teraz mi sie nie opłaca bo i tak za raz wychodze z domku coś tam niby mam załatwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze mam zacząć prasować, a mnie tu głowa boli -niezła wymówka co?:laugh:

montusia może chcesz jeszcze moje do prasowania ?

Doti to normalne tak juz jest z " babami" w ciąży same nie wiedzą czego chcą 😉 jeśli chodzi o zbliżenia to my już sie wstrzymaliśmy od kilku tyg choć zakazu nie mam -ale stracha ogromnego , ale brakuje mi tego 🤔 na szczęście mam wyrozumiałego męża i jest ok. sam się boi że urodzę przez to przedwcześnie , bo tak było z Elizą ☺️
Doti i ucz sie kochana puki nie ma maluszka tym bardziej ze możesz dostać kaskę -super ,gratulacje zdolniach z ciebie.A mamusi gratuluję , widzisz jak pozory mylą ile chce wam pomóc to się chwali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti , nie wiem czy to Ciebie pocieszy ale chyba wiekszosc z nas ma podobne dolegilwosci 😞 co do sesji to wiem jak bardzo Ci ciezko, ja w 1 ciazy odpuscilam sobie ambicje i niektore wyklady mialam odrazu zaliczone na 3 po uzgodnieniu z wykladowca ze nawet na nie nie bede chodzic ... strasznie sie z tym czulam ale zrehabilitowalam sie na obronie, wiec glowa do gory i trzymam kciuki zeby jednak udalo Ci sie zachowac stypendium 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż też sie boi ale ja też że może zaszkodzić chociaż nie ma przeciwwskazań ponoć można do ostatniego dnia i to maleństwu nie szkodzi ale ja się jakoś dziwnie wtedy czuje tak jakoś niekomfortowo bo myślę o dziecku a nie o przyjemnościach i to jest bez sensu żeby wogóle co kolwiek zaczynać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june28 o to stypendium to ja dopiero walczę. Za bardzo zależy mi na studiach żeby sobie odpuścić. Niektóre koleżanki z roku mówią, że jak mnie nie będzie, to oni będą ciągle kolosy pisać, bo zwykle tylko ja przygotowana jestem na zajęcia i im tyłki ratuję.

Od rana (znaczy od 10.) leżę w łóżku z laptopem na kolanach i staram się zebrać do czegoś pożytecznego. A tu już po 12. i muszę zacząć zbierać się na uczelnię. Jeden wykład sobie odpuściłam, ale na angielski trzeba iść.

Trzymajcie się dziewczynki cieplutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do prasowania to też mam to na dzisiaj zaplanowane to znaczy juz wczoraj miałam to zrobić ale jakoś nie czułam się na siłach więc czeka mnie to dzisiaj chyba ze odłoze na jutro znowu 🙂 a jeszcze prezentacje tak od poniedziałku robię z biomechaniki i jeszcze nie zaczęłam tak dobrze mi idzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doti powodzenia 🙂

paulinka czy tak do końca mozna to nie jestem pewno , czytałam żeby najlepiej wstrzymać sie ok 6 tyg przed terminem porodu .no jak będzie juz blisko tuż przed ,a nic sie nie będzie działo to można to przyspiesza poród. taki mały chwyt na szybkie rozwiązanie :laugh:

Kasenn ja się rozstępów nie boję , nie mam żadnych nowych tyle te co po Elince mi zostały na biodrach na brzuchu praktycznie nic , mój mąż mówi ze mu to nie przeszkadza to co ja mam sie stresować ? 😉 a ty znowu ogórkowa gotujesz chyba podeśle ci Elizę bo to jej ulubione danie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...