Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
anulab84 napisał:
Dzięki dziewczyny 🙂 A mam pytanko do mam, które już karmiły czyli june28 i ola73. Jakie koszule nocne do karmienia są najlepsze, bo przymierzam się do zakupu a mało wiem na ten temat ☺️


ostatnio pisalam o koszulkach 🙂 jeszcze raz podsylam linka - ja kupilam sobie 2 koszule tej firmy i sa bardzo fajne, pralam juz kilka razy i nic sie z nimi niedzieje 🙂 a kopertowy dekolt zapewnia szybki dostep Maluszkowi do bufetu 😉

http://allegro.pl/item876805762_muzzy_w_ciazy_i_do_karmienia_s_od_pizama_com_pl.html

najlepiej wpisac w allegro firme MUZZY i wtedy bedzie spora oferta deseniowo-kolorystyczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam , widzę ze na posterunku tylko anulka ja od rana walczę aby sie dodzwonić i umówić Elizę na usg brzucha i nic 😞 Aniu ja tez kupilam jedna koszulkę rozpinaną z obu stron na piersiach cos takiego podobnego http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=878672761#gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzusie 😉

Ja już śniadanko zjadłam , i trzeba sie zabrać za porządeczek ,pozmywać naczynia i pranie postawić a poza tym mogę sie byczyć:P

jutro sie wybiorę po małe co nieco do wyprawki a resztę już sobie zamówię na allegro , kurcze mi sie ciągle zdaje że czas stanął w miejscu że jest jeszcze grudzień a tu zbliża sie już połowa stycznia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki

Miałam straszna noc prawie połowe to płakałam chyba sie podłamałam lekko po wczoraj.

Tylko teraz odliczam czas do 17 do USG 4d i do spotkania z lekarzem i jeszcze raz porozmawiania o wcześniejszym porodzie.

Nawet mąz nie dał rady mie uspokoić przynosił co chwilkę ubranka małej i kład mi na brzuszku i pokazywał jakie sa cudne ale to nie działa.

Dziś rozbieram choinke bo mnie wkurza i ide na spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia nie martw się , ja też bardzo bym nie chciała cc ale jeśli juz tak będzie musiało być to niech sie dzieje co chce byle dziecko było całe i zdrowe ☺️

A koszulki też mi sie podobają i zastanawiam się nad tymi twoimi ola a tymi
http://allegro.pl/item862765966_koszula_nocna_dla_karmiacych_ciazowa_roz_m.html

Mój brzuszek na wysokości pępka ma już 94cm szok! kiedy ? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale te co ja podałam linka to cieńsze chyba są i bardziej będę prześwitywać, ale to po korytarzu to szlafrok
a co myślicie o tym
http://allegro.pl/item868491082_koszula_ciazowa_szlafrok_niebieski_38_lookat_2045.html

ja też zamierzam jedną bo wolę piżamę ale nie mogę się zdecydować którą ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
a ja dzis obudzialam sie ze zgaga... tzn juz wczoraj cos czulam ale nie bylam pewna czy to wlasnie to ale teraz juz wiem 😠 wiec serdecznie wspolczuje tym mamom co ze zgaga zyja na codzien 😞

co do brzuszkow to co ja mam powiedziec, u mnie centymetr pokazuje juz 110 cm 🤪

milego dnia,
ja ide troche pochrapac bo od 6 jestem na nogach i zaczyna mnie lapac zmeczenie, do pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola też to przemyślałam że faktycznie tylko jako szlafrok będzie się nadawać 🙂 więc odpada. ale gdzies widziałam na allegro koszulke w komplecie ze szlafrokiem ale nie mogę jej teraz znaleźć a podobał mi sie ten komplecik,kosztował chyba z 60zł ale za komplet to nie drogo bo w sklepie za sama koszulę dam 50zl

A jeśli chodzi o zgagę to przed ciążą nie miałam pojęcia co to a zaczęło się jakoś dwa miesiące temu ale na szczęście nie codziennie i bardziej wieczorami , ale ja wieczorem jak mam to sie nie przejmuje choć piecze jak ... 😉 tylko idę spać i znika sama , nawet w nocy jak wstaje z 3,4razy do wc to ślad po zgadze że wcześniej była ,znika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 juz nie płacze bo nie mogę miec Ciebie na sumieniu wyżaliłam sie mamie i przyjaciółce i jest lepiej nawet się ubrałam.

Super że już wybrałaś wózek 🙂

A wiecie ile ja mam w brzuszku 112 cm szok ale to przez to że tyłek Nadia mi wystawia cały czas tak jak wczoraj na usg normalnie cały malutki zadeczek był nad moim pępkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...