Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ta piżama mi się bardzo podoba http://allegro.pl/item866073212_pizama_dla_karmiacych_ciazowa_100_bawelna.html ale musi być koszula więc niestety 😞 chyba ze zaszaleje i se do domu kupię ale nie jest za tania 🥴
dobra gdzie jest ten komplet? może już wykupili wszystkie 🤨
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć dziewczyny 🙂
Cześć OLu, na początek tak dosyć dawno mnie tu nie było, ale cały czas obserwuje co piszecie, w miarę możliwości oczywiście, troszkę popisałam na lutym bo w końcu na niego mam termin, teoretycznie.
Olu co do wózka ja kupiłam ZAGME ale model PRIMA on jest na 4 dużych kołach nie obracanych. Ten jest super więc pewnie bolero też nie będzie gorszy 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKI CRUELLA DOBRZE COŚ KOJARZYŁAM CHOĆBY FIRMĘ 🙂 JA WCZORAJ OGLĄDAŁAM WŁAŚNIE BOLERO I CHYBA SIĘ NA NIEGO ZDECYDUJĘ BO CZAS LECI A JA CO DZIENNIE COŚ INNEGO WYMYŚLAM , A CENA NIE JEST WYGÓROWANA WIEC TEŻ ZACHĘCA DO KUPNA 😉

JA ZABIERAM SIE ZA OSTATNIE PRASOWANIE , ZAMIOTŁAM POKOJE I MAM CHĘĆ NA PASTOWANIE ,ALE CHYBA NA KOLANACH TO PRZESADA SAMA WIEM I CHYBA ODPUSZCZĘ SOBIE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pastowanei sobie odpuść.
Ja z kolei wczoraj zrobiłąm ostatnie zakupy, nawet już do szpitala wszystko mam, teraz trzeba spakowac 🙂
Piorę też ostatnie rzeczy dla Amelki, jeszcze mi zostało pościel wyprać i ja jakby jestem gotowa 🙂
Prima jest naprawdę fajna a pzrede wszystkim lżejsza od np prawie takich samych TAKO 🙂
Olu fajne zdjęcie ,strój pod kolor choinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A TAK STRÓJ AKURAT TAK WYSZŁO ZE BYŁ POD KOLOR CHOINKI -JUTRO JA JUZ ROZBIERAM BO SYPIE SIĘ STRASZNIE W NOCY SŁYSZĘ JAK LECA IGIEŁKI NA PODŁOGĘ :laugh:
JA RACZEJ TEZ JESTEM PRZYGOTOWANA ŁÓŻECZKO OD BRATA BIORĘ CHYBA JUTRO 🙂 DLA SIEBIE RACZEJ TEZ WSZYTKO MAM , CZEKAM NA KOSZULĘ BO ZAMÓWIŁAM NA ALLEGRO , TYLKO SIĘ SPAKOWAĆ, DLA MALEJ JESZCE DOKUPIĆ MUSZE OLIWKĘ I KREM I JAKIEŚ MAŚCI POŚLADKOWE , WANIENKA I PRZEWIJAK TO OSTATECZNOŚĆ ZAKUPÓW 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłam sobie maść na popękane sutki, tak na wszelki wypadek, nigdy nie wiadomo jak będzie, Pani w aptece poleciła mi bepanthen nadaje się i do sutków i do pupci maluszka 🙂.
Ja muszę jeszcze kupić spirtus i też mam wszystko a gdyby coś to moja teściowa właśnie szaleje na zakupach w stanach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
70% SPIRYTUS ALBO GENCJANĄ ALE TO CHYBA KIEDYŚ SIE TAK ROBIŁO TERAZ JUZ NIE 🙂
JA NA BRODAWKI KOPIŁAM MAŚĆ MALTAN -TU POLECIŁA JEDNA Z DZIEWCZYN .

A WCZORAJ KTOŚ PISAŁ ZE SERIA NIVEA BABY JEST OD 1 MC ŻYCIA DOPIERO , NIEPRAWDA JEST OD 1 DNIA ŻYCIA SPRAWDZIŁAM W NECIE .

NIE MAM OCHOTY NA PRASOWANIE ROBIĘ CHYBA SOBIE PRZERWĘ I ZARAZ JADĘ PO WYNIKI BADAŃ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bylam na zakupach ale takich spozywczych i w aptece,gin kazal mi kupic żuravit w tabletkach i herbatke żurawinową bo z moczem mialam cos troszke nie tak.podejzewal ze moze piasek mam ale to by mnie bolalo przy sikaniu a nic nie czuje wiec nie wiadomo,takze biore tabl.i za 2 tyg mocz do badania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tez wlasnie jeszcze musze kupic spirytus do pępka,masc na brodawki i sol fizjol. i stanik do karmienia ale chce taki leciutko usztywniany,bo nie lubie takich z cieniutkiej bawelny i wtedy bede miala kompletnie wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bo już myślałam 😲 bo gdzieś na liście z wyprawka dojrzałam że tam był wymieniony spirytus do przemywania pępuszka

Moje dziecko ma już chyba bardzo mało miejsca w moim małym brzusiu bo już tak nie szaleje jak wcześniej 😞 teraz to są takie delikatne ruchy ale pomimo że delikatne to bolą mnie . lekko dotknie jajnika to ból , lekko dotknie żeber to zatyka straszniście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WŁAŚNIE LISTONOSZ PRZYNIÓSŁ MI KOSZULĘ -JEST SUPER , ŁADNA PODOBA MI SIĘ WYPIORĘ I DO TORBY .

MUSZE SIE MOJEJ BRATOWEJ SPYTAĆ JEJ POŁOŻNA ZALECIŁA PICIE HERBATKI CZY COS PODOBNEGO Z LIŚCI MALIN PODOBNO DOBRZE DZIAŁA NA MIĘŚNIE MIEDNICY POMOCNE PRZY RODZENIU . SAMA ZNALAZŁAM COS PROSZĘ POCZYTAJCIE

http://www.malinowerodzenie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka jak samopoczucie?
Ola jaka koszule kupilas? 🙂
co do herbatki z lisci malin to ok ale to raczej po 37tyg ciazy bo liscie malin rozgrzewaja i wg wielu Mam i nawet poloznych wywoluja skurcze wiec uwazajacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie w necie o lisciach malin 🙂 herbata z malin ale z owocow nic nie robi ale liscie malin strasznie rozgrzewaja i to pewnie dlatego mozna sie nabawic skurczy.Choc mowia ze na jednych dziala na drugich nie ale ja tam wole sie trzymac z dala od tego do 37tyg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liście maliny właściwej są bogate w witaminy i minerały, szczególnie w naturalne i łatwo przyswajalne chylaty żelazowe. Liście maliny wzmacniają i odżywiają mięśniówkę macicy. Wzmagają też produkcję mleka i ułatwiają powrót równowagi po porodzie. Taki napar z liści może pani pić przez całą ciążę. Natomiast nie zaleca się picia herbaty z owoców malin, gdy jest ryzyko porodu przedwczesnego - bo ona może wywołać skurcze macicy. Myślę, że tabletki z liści malin może pani przyjmować. Jeśli wystąpią skurcze porodowe, to i tak lekarz będzie oceniał ich intensywnosc.
heh ciekawe :P no coz ja wole uwazac 😉 jeszcze te 4tyg sie poczeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie przespalam i obudzilam sie wypoczeta ale dalej ze zgaga - co za cholerstwo 😉
teraz musze nadrobic z ogarnieciem domu bo rodzinka wraca o 16.

Ola, ja pisalam nie o kosmetykach Nivea tylko kosmetykach w ogole, ze w pierwszym miesiacu nie powinno sie przesadzac z ich stosowaniem 🙂 a nivea jak najbardziej jest od 1 dnia zycia 🙂 (no chyba ze inna mam pisala ze nie mozna ale nie zauwazylam takiego watku)
Poza tym gratuluje wyboru wozka 🙂

Co do malin to tez slyszalam ze nalezy unikac lisci a nie owocow... ciekawe 🙂 ja w ogole nie zamiezam pic takiej herbatki, czasami skusze sie na herbate owoce lesne Liptona i tam sa maliny ale pije ja moze raz na 2 tyg.

Cruella, dobrze ze do nas zawitalas bo mam pytanko odnosnie monitora oddechu Angel Care bo podobno taki masz, czy w instrukcji jest moze napisane jaka max grubosc powinien miec materac dziecka, bo te plytki umieszcza sie podspodem a ja materac musze w Ikeii kupic a tam te lepsze to dosyc grube sa i zastanawiam sie czy to urzadzenie bedzie dzialalo? 🙂

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...