Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jeśli chodzi o ból to mnie cale piersi bolą jak na początku ciąży , ale za to juz skóra nie jest taka sucha i swędząca na brodawkach 🙂 my jutro jedziemy po łóżeczko , ale nie wiem czy będe je rozstawiać już , najwyżej tylko tak aby sprawdzić i chcemy dorobić na dole szufladę na ubranka dodatkowo , a ze ma stać u nas w pokoju to na razie wole mieć jednak więcej przestrzeni choćby te 2 mc jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia83 ja od kilku dni tez jestem posiadaczka fotelika maxi-cosi i tak na niego patrze co chwile i szkoda ze male nozki jeszcze w nim nie fikaja 😉 my nie kupowalismy bazy bo to dosc droga impreza, ale skoro maxi-cosi sa jednymi z najbezpieczniejszych fotelikow nawet w zwyklym zapieciu pasami to jakos mi ta informacja wystarcza 🙂

Ola, no wreszcie sie zdecydowalas na wozeczek 🙂 pochwal sie i wrzuc linka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odespałam troszkę...
Ja nie mam problemu z brodawkami. Właściwie cały czas są wilgotne od wyciekającego pokarmu. Teraz trochę przestało cieknąć, ale ciągle wkładam waciki kosmetyczne do stanika (żal mi wkładek laktacyjnych, bo aż tak bardzo się nie leje).

Łóżeczko naszego Maluszka stoi na korytarzu i wietrzy się po malowaniu już od tygodnia. I ciągle śmierdzi lakierem. 🤢

A do ochrony materacyka kupimy zwykłą ceratkę do łóżeczka. Wydatek ok. 5zł a ochrona na cały czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item867752327_wozek_bolero_gondola_spacerowka_fotelik.html to wózeczek

a to link gdzie kupiłam koszulę i teraz szukam jeszcze piżamy w podobnym kolorze abym mogla pod koszule włożyć spodenki http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=877546201
ja chce sie też dzisiaj wybrać na zakupy takie podstawowe + może te podkłady kupimy i wanienkę ale mój mąż siedzi i się uczy z Eliza z matmy na spr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok , dzięki anula sprawdzę u nas ile kosztują , bo to co znalazłam na allegro to chyba jednorazowe jakieś .

mi wyciekało już z piersi , a teraz znowu nic 😞 , myślę ze to jeszcze przyjdzie nie ma reguły , a jak nie to po porodzie , na pewno nastawienie psychiczne ma dużo do czynienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 nie musisz się martwić tym że Ci nic nie wycieka. A nawet powiem ciesz się 🙂 Ja czasem jak się oprę piersiami o coś, albo położę nie tak jak trzeba i zgniotę biust, to mam mokro 😞 No i jak ściągam stanik po całym dniu to brodawki śmierdzą mlekiem. Nie żeby mi się zapach mleka nie podobał, ale trochę mnie to krępuje jak mój kochany chce mnie pozaczepiać. Bo ja czuję ten zapach 🤢
No ale plusem jest to że sutki są ciągle nawilżone. Moja gin mówiła, że niektóre kobiety już tak mają że im wcześniej cieknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to jum masz Olu problem z glowy 🙂 wozeczek fajny i bardzo funkcjonalny 🙂

Doti , na lakier, farbe czy inne przykre zapachy mam taki sprawdzony sposob - zamknij lozeczko w najmniejszym pokoju, zamknij okna i wstaw do lozeczka litr wrzacego mleka (tak zeby parowalo), zamknij drzwi i odcekaj jakies 2godz, mleko powinno wchlonac ten zapach, jesli bedzie trzeba to zrob tak jeszcze raz i juz w ogole nie powinno byc nic czuc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula, laktator Aventu to b.dobry zakup- mialam okazje przetestowac wlasnie taki reczny 🙂 ale w tej ciazy postanowilam ze wyprobuje cos nowego i kupilam laktator Tommee Tippee i juz sprawdzilam i jest rownie dobry a kosztowal 100 zl ze sterylizatorem i innymi gadzetami
http://allegro.pl/item879405971_laktator_tommee_tippee_butelka_wkladki_pojemnik.html
kupowalam u tego sprzedawcy i ma on w ofercie inne rzezcy tej firmy, wiec dokupilam butelki, smoczki itp -polecam niezdecydowanym mamom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June dziękuję za podpowiedź. Mówisz żeby łóżeczko wstawić do najmniejszego pokoju... Ale do najmniejszego pokoju w domu mojego narzeczonego to się raczej łóżeczko nie zmieści już :P A inne pokoje mają po 16m2. Ale coś wymyślimy. Masz oklaska za radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tu gadu gadu o pierdolach, a jeszcze nikt nie poruszyl najwazniejszego tematu -kulinarnego 🙃
jakie macie smaki na dzis?
mnie naszlo na ryz na mleku z wanilia i jablkami, juz sie studzi, pachnie bosko za chwile wszamie chyba caly garnek 🤪
a jesli chodzi o obiad to maz dzis gotuje , co oznacza ze zaserwuje nam McD albo jakis kebab 🙂 kozystam poki jeszcze moge bo przy karmieniu piersia to nie bedzie mowy o smieciowym zarelku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś mam rosół taki na kurze bo mój mąż trochę się przeziebił i staropolskim zwyczajem zwalczamy bakcyle 🙂

A na drugie danie mamy sushi - dziś szaleje w kuchni 🙂

june28 ja też mam ochotę na McDonald ale tak sypie śnieg że nie chciało nam się wychodzić z domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też kupiłam laktator Tommee Tippe też przez allegro taki sam zestaw jak Twój tylko że taniej bo za 79 zł i ten sprzedawca też ma sporo rzeczy tej firmy.
Szkoda że nie mówiłaś wcześniej bo byś oszczedziła june28

http://www.allegro.pl/item874767463_reczny_laktator_tommee_tippee_super_akcesoria.html

A która z Was dziewczyny wraca do pracy po macierzyńskim ? Bo ja zostaje na wychowawczym tylko jeszcze nie wiem na jak długo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia83 jak kupowalam to widzialam na allegro ze sa troche tansze ale u tego sprzedawcy w cenie byla wysylka kurierem a ze zamawialam naprawde sporo rzeczy to inni sprzedawcy policzyliby wiekszy koszt, poza tym akurat ten mial dokladnie wszystko co chcialam i inne rzeczy mial taniej niz pozostali wiec w sumie wyszlo na rowno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam smaki na czekoladę 🙂 ale to chyba nie najlepsze danie na obiad. Babcia mojego ukochanego robi dziś kurczaka pieczonego. Co znaczy, że znów będę bez obiadu. Jakoś smażone mi ostatnio przez gardło nie przechodzi. Zupełnie jak na początku ciąży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę tematy kuchenne , a mnie właśnie naszło na paszteciki i wyjęłam z moich przedświątecznych zapasów bo sporo zostało i właśnie z Majką sie delektujemy 🙂 obiadu pewno już nie zjem bo będę pełna 😉

na jutro zrobię kotlety mielone i do tego buraczki , w ogóle to z mięsa bym jadła albo schabowe albo mielone z buraczkami oczywiście 😲

montusia fajny ten laktorol wzięłam sobie do obserwowanych bo właśnie tej firmy mam butelkę to by pasował , a i uwaŻAJ Z TYM Sushi surowa ryba niewskazana 😞

doti mnie tez odrzuca od pieczonego kurczaka od początku ciąży , zapach przypraw doprowadza mnie do wymiotów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mmmmmm,mielone z buraczkami... Ola, wpadam jutro na obiad 😉

Mnie odrzuciło od początku ciąży tylko od 2 rzeczy: kawy (ale już mi przeszło 🙂 ) i kalafiora (którego uwielbiałam a nie mogę wciąż na niego patrzeć).
Lecę na kawusię a Wam życzę smacznego, cokolwiek pałaszujecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 wiem, że surowa ryba to nie zabardzo w ciąży dlatego robię z wędzoną 🙂 i owocami i warzywami 🙂 kiedyś też zrobiłam z kurczakiem (piersią). Mój kolega ma książkę z sushi w wersji polskiej hihi czyli z artykułami dostępnymi w naszych sklepach.

Szkoda, że mamy wekend :P bo kurierzy nie chodzą ani poczta a czekam na 4 paczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...